Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimėliai

user posted image

Klausinejame ir viena kitai atsakinejame toliau gossip.gif friends.gif
Papildyta:
Iskilo klausimas tai teko sukurti nauja tema, nes senoji jau uzdaryta.

Is manes siuveja nekokia, todel noriu paklausti ar galima elastano maikute sumazinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seisha: 16 balandžio 2009 - 09:19
kokia gera tema, kaip tik klausimas iskilo, o googlej niekaip nerandu. Gal kas mate ar siaip zino, kaip daryti sitokius auskarus?

pvz.
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Swan @ 2009 04 16, 10:38)
kokia gera tema, kaip tik klausimas iskilo, o googlej niekaip nerandu. Gal kas mate ar siaip zino, kaip daryti sitokius auskarus?


Pasiūlyčiau paskaitinėt apie simegrafiją.
Atsakyti
aciu. googlej ieskojau "hand woven thread earrings". tai radau tik gatavu, o kaip daryt nebuvo ):
Atsakyti
Kaip gerai kad radau tokią temelę... Prašau pagalbos blush2.gif Niekaip man neišeina pasidaryti kaspino... Nemoku įkelti nuotraukytės bet angliškai jie vadinsi puffy bow ar kažkaip panašiai. ax.gif Radau ne vieną instrukciją ir atrodo viską darau gerai kol nelieka pabaigti jį, t.y. reikia "sudėlioti" tuos kaspino lapelius kažkaip ir čia užstringu visada... Jau visą juostelę baigiu išnaudoti bebandydama ir pradeda trūkti kantrybės.... rolleyes.gif Gal kuri nors darėt tokius kaspinus? Kaip tuos lapelius ištraukyti ir gražiai sudėlioti...? doh.gif
Atsakyti
pati bandziau daryti kazka panasaus kaip toj nuotraukoj auskarai ax.gif
reikia storesne viela (pagrinda), apvynioti kiek plonesne, ir paskui vynioti siulus
na visa tai mano ismislas, kaip daro profai nezinau blush2.gif
Atsakyti
cool.gif Sveikos,ir man tokia problema iškilo. unsure.gif
gal žinot,kur būtų galima nusiprkti medinų pakabukų?
Panašių į šiuos:http://www.rankdarbiai.com/catalog/product_info.php?products_id=4774
dėkinga už atsalymą.
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2009 08 26, 14:13)
pati bandziau daryti kazka panasaus kaip toj nuotraukoj auskarai  ax.gif
reikia storesne viela (pagrinda), apvynioti kiek plonesne, ir paskui vynioti siulus
na visa tai mano ismislas, kaip daro profai nezinau  blush2.gif

http://www.rankdarbi...roducts_id=4774
nejau niekas negalit padėti/
Atsakyti
QUOTE(xxxleja @ 2009 08 26, 18:05)


Spėju, iš kokio ebay'jaus arba etsy'io mirksiukas.gif
Atsakyti
ir tam ir tam ju pilna 4u.gif
Atsakyti
Gal galit kas padėti, reikia numegzti šaliką bet kad iš abiejų pusių būtų tik geros akys. Jis turi gautis kaip dvigubas. Taiva man reiktų pačio raštelio. blush2.gif Išanksto dėkoju
Atsakyti
Sveikos gal yra norinciu dalyvauti parodoje "moters pasaulis" kitaip tarent dalintis vieta?
Atsakyti