Įkraunama...
Įkraunama...

MADAME serijos knygos

Man lb patinka si ALMA LITTERA serija, o kaip ji jums? Tokia lengvai skaitioma, linksma, apie musu, moteru problemas. Labiausiai patiko turbut IR VELNIAS DEVI PRADA(pati 1-oji knyga). Taip pat skaiciau ARBUZA, LAISVA!, MANO GYVENIMAS LEKSTEJE, AR MOKI ISLAIKYTI PASLAPTI?(pastaroji lb faina ir linksma). tai va... o gal jus dar galetumet parekomenduot kokia knygele is sios serijos? gossip.gif yahoo.gif soske.gif
Atsakyti
Man irgi visai patinka shitos serijos knygos, nors kolkas perskaichius esu dvi (Ir velnias devi Prada ir Arbuza), o dabar skaitau Gera lovoje. Visai idomi thumbup.gif Ir shiandien dar nusipirkau Naujaruses dienorashti ax.gif

Man tai patinka, kad jos tokio lengvo turinio, pats tas vakare po darbu, uzhmigdzius zuiki priesh miega pasiskaitinet.
Atsakyti
Skaičiau:
1. Naujarusės dienoraštis - visiškas niekalas;
2. Mano gyvenimas lėkštėje - galima skaityti, betį vis tiek laiko gaišimas;
3. Ar moki išlaikyti paslaptį;
4. Gera lovoje.
3 ir 4 man stiliumi labai labai priminė "Bridžitos džouns dienoraštį". Ypač "Ar moki išlaikyti paslaptį" - jeigu pakeisčiau herojų vardus, tai turbūt net nelabai supaisyčiau, kad kita knyga. "Gera lovoje" mane labiausiai užkabino, tiksliau jos paskutinis skyrius. Kas skaitėte - suprasite, o iš kitų nenoriu atimti malonumo perskaityti.
Šiaip serija man tikrai toks kelioninis skaitaliukas.
Atsiprašau, jeigu kam nepatiks mano nuomonė.... rolleyes.gif
Atsakyti
šios serijos knygos visai nieko...paskutinė kurią perskaičiau tai "aš ne blogesnė" ...
šios knygos tiesiog lengvas vakaro pasiskaitymas...
Atsakyti
skaitau ir aš, perskaičiau Gera lovoje (išspaudė ašarą tongue.gif ) , Blogos mamos vadova, ir Naujarusės dienoraštį ax.gif paskutinė tikrai niekaliukas toks, bet tokia kvailai juokinga biggrin.gif
Atsakyti
Nebloga serija, kai norisi paskaityti ką nors lengvo. Skaičiau "Arbūzą" ir dar kažkokią ax.gif Kol skaitai visai nieko, bet va kai praeina šiek tiek laiko, tai net nelabai prisimeni apie ką ten tos knygos. Žodžiu, kai patenka kokia į rankas, tai perskaitau, bet pati tai nepirkčiau. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 08 26, 22:11)
skaitau ir aš, perskaičiau Gera lovoje (išspaudė ašarą  tongue.gif  ) , Blogos mamos vadova, ir Naujarusės dienoraštį  ax.gif  paskutinė tikrai niekaliukas toks, bet tokia kvailai juokinga  biggrin.gif

Sita knyga ne MADAME serijos 4u.gif
Atsakyti
Nu blyn, merginos, ish shiandien pirktu triju knygu del dvieju jau beveik gailiuosi doh.gif Bendraamziuose merginos pasidalino ispudziais, kad Maluko Duzenos - vos ne praschiausia jo knyga, o chia va apie Naujaruses dienorashti nekokie atsiliepimai verysad.gif Na liko dar nepakomentuota Sagan "Sveikas, liudesy"

O ish tiesu tai, jei jau nusipirkau, tai vistiek skaitysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zole @ 2005 08 26, 21:35)
Sita knyga ne MADAME serijos 4u.gif

4u.gif
bet stilius toks panašus rašymo, tai ir susimaišiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2005 08 26, 21:38)
....... o chia va apie Naujaruses dienorashti nekokie atsiliepimai verysad.gif

na tikrai ta knyga tokia apie nieką............... Nėra jokios esmės, o ir baigiasi niekaip doh.gif
Atsakyti
Perskaičiau "Mano gyvenimas lėkštėje" dabar ruošiuosi "Laisva" skaityti...labai didelio įspūdžio nepaliko, tiesiog norisikartais "apie nieką negalvoti" 4u.gif O F.Sagan "Sveikas liūdesį" gera knyga,ne MADAME serijos, man patiko 4u.gif
Atsakyti
Skaičiau "Ir velnais dėvi pradą" -patiko, o va "Arbūzas" nelimpa, sunkiai skaitosi.
Atsakyti