Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

Laba diena mielos mamytes 4u.gif
Tokios temos neradau,man labai idomu koks ugis ir svoris jusu vaikuciu kuriems pusantru metuku,ypac mergaiciu.Mano panele sveria 12 kg jos ugis apie 85 cm.daug kas sako kad smulkute g.gif idomu pasidare kiek jusu vaikuciu tokiu metu svere(sveria),koks ugis,ypac mergaiciu.
aciu uz atsakymus smile.gif ax.gif
Atsakyti
Mano "mazytei" dabar 1.6 metukai,sveria 16kg.,ugis buvo apie 93cm. ax.gif Sveria per daug,bet svoris augo intensyviai iki 1.4 metuku,o dabar sustojo ir auga tik i ugi rolleyes.gif
Atsakyti
Mums pusantrų metukų, ūgis 82, svoris 11 kg. Atrodom visai nekūdos.
Atsakyti
Maniškė būdama 1,5m svėrė 11kg ir buvo 82,5cm ūgio. Visi sako, kad smulkutė, bet man ji normali, tik žandukai putloki biggrin.gif
O šiaip gydytojai duoda tokias ūgio-svorio-amžiaus lenteles, pagal kurias galit pažiūrėti, ar telpat į normą.
Papildyta:
QUOTE(zaliamamyte @ 2009 04 17, 10:57)
Laba diena mielos mamytes 4u.gif
Tokios temos neradau,man labai idomu koks ugis ir svoris jusu vaikuciu kuriems pusantru metuku,ypac mergaiciu.Mano panele sveria 12 kg jos ugis apie 85 cm.daug kas sako kad smulkute g.gif  idomu pasidare kiek jusu vaikuciu tokiu metu svere(sveria),koks ugis,ypac mergaiciu.
aciu uz atsakymus smile.gif  ax.gif

Turbūt tie "daug kas" tai giminės ir draugai, kurie mėgsta pavalgyt? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
mano mazyle kai buvo 1,5m svere 9.8kg ir 77cm., tai daktare pastovei rekdavo ir iki siol rekia, kad vaikas per mazai sveria, bet ji ir gime mazulyte tai manau cia niek tokio smile.gif
Atsakyti
Aciu mamytes uz atsakymus 4u.gif matau dauguma mergaiciukiu panasaus sudejimo smile.gif na mums daktare niekada nerode jokiu lenteliu,tik vis sako, kad manekene auga ax.gif seip man ji irgi neatrodo kudute,pas ja netgi sioks toks pagurkliukas yra ax.gif
teisingai pastebejo viena mamyte,kad dazniausiai stebisi tie,kurie patys pilni ir vaikai ne is plonuju biggrin.gif seip ji valgo pas mane normaliai,kartais daugiau kartais maziau,isgeria pienuko daug,labai begalo judri,tikras vijurkas bigsmile.gif nespejam lakstyt paskui lotuliukas.gif
Gal kuri mamyte.galetu kokia nuoroda imest,i ugio ir svorio lenteles.butu aciu 4u.gif
Atsakyti
mano paneles ugis buvo 88cm,svere 13 kg,turim 16 dantuku.
Atsakyti
labai tiksliai nezinau,taciau musu pipiras 1.5 mazdaug apie 12kg smile.gif
Atsakyti
musu grozis - 13kg 86cm 16dantu... O kada dygsta paskutinieji ?
Atsakyti
mano 1,5m. svere 12,200 g ugis 80cm thumbup.gif 14 dantuku 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 21 balandžio 2009 - 20:47
Sveiki, kai musu mazei buvo 1m 6men, svereme 9,2kg ir buvome 72cm ugio. esame gana smulkios rolleyes.gif
Atsakyti
na mum metai su puse mes sveriam 13kg ir ugis tiksliai nezinau bet itariu apie 90cm bigsmile.gif smile.gif viskas atrodo taip ir turi buti thumbup.gif
Atsakyti