Įkraunama...
Įkraunama...

barniai kitiems girdint

Šiandien vyras krioktelėjo biggrin.gif ant manęs lauke kaimynams girdint.Nu įsiutau siaubingai,tik esu ne tokio charakterio,kad tęsčiau barnį svetimų akivaizdoje...Tai nutylėjau.Nu bet viduj viskas virė.Man nėr bjauriau,kaip diedai neprotauja ir ima santykius aiškintis prie svetimų.Dabar kuriu keršto planą:visų pirma,kokiai savaitei(gal ilgiau) iškraustysiu jį iš miegamojo.Antra,bandysiu prie progos atsilygint jam tuo pačiu.Gal pasimokys g.gif
Ką tokiais atvejais darot jūs/Turbūt dauguma atsakys,kad jų angeliukai taip nesielgia...Na,vadinas,maniškis iš velnių giminės,nepaisisekė man.
Atsakyti
Na as esu karstakose...atsikirsciau iskarto tuo paciu smile.gif
Atsakyti
Ir mums tai būna, bet tada aš surėkiu kad nešauktų čia smile.gif arba atgal atkertu ax.gif bet tikrai netyliu schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
nu prie svetimu nesibaram dar laugh.gif bet prie tevu esam susibare...mane kai isiutina tai nieko nematau tada devil.gif o vyras siaip nesaukiantis,tas mane ir nervina,as jam rekiu,jis mane tildo kad tyliau rekciau...nu isivaizduojat? blink.gif
na jei uzsauktu prie svetimu-gautu snukin iskart be zodziu...
Atsakyti
na mes suvyru ne angeliukai, bet viesai nesibaram ir nesiaiskinam santykiu schmoll.gif vadovaujames taisykle "is namu siuksliu neisnesinet" ax.gif
Atsakyti
rimtai pyktis lyg ir neteko dar,bet pasitaiko šiokių tokių nesusipratimų.kartais mėgsta mane paerzint.būtų nieko,bet tie erzinimai kartais truputį peržengia ribą.tai aš su humoru atsikertu,o jau kai liekam dviese,atrašau moralą.bučiuot manęs nemėgsta prie kitų,o va pašiept tai gerai schmoll.gif
Atsakyti
Pas mus šeomoj yra nerašyta taisyklė: prie svetimų stngtis nesibart, nerėkt... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2005 08 26, 20:29)
na jei uzsauktu prie svetimu-gautu snukin iskart be zodziu...

Niu tu ir ziauri!! biggrin.gif
Atsakyti
As irgi is kartakosiu, tai irgi atgal atsikirsciau, kad neklykautu ant manes.
Bet tokios situacijos nera buve. Siaip jis nerekiantis, as daugiau megstu balsa pakelti, del to jis labai pyksta ir sako, kad baubiu blink.gif O taip kartais norisi issirekti rolleyes.gif
Atsakyti
O pas mane labai idomi situacija-maniskis buvo vedes, ir jo buvusioji labai labai mego ne tik prie kitu bartis, bet ir papsakoti vedybinio gyvenimo smulkmenas(aisku, tik blogas), ir jis man visada kartojo, kad niekada to negalejo pakest.As irgi visada laikiausi nuomones, kad problemos nesprendziamos prie kitu, tuo labiau jokiu barniu...
O dabar paskutiniu metu pastebejau, kad jis labai daznai projuokuoja barnius prie kitu zmoniu-mane tai siutina....Dar nutyliu, bet esu labai impulsyvi-manau, kai viena karta baigsis kantrybe-bus dusna...vyreliui... verysad.gif
Atsakyti
Labai puikiai tave suprantu mano drauges vyras toks,o gal ir dar bjauresnis rekia taip kad girdi visis.Mes tai stengiames vengti tokiu senu,bet as kai labai silpnu nervu zmogus ir labai impulsivi tai surekiu retkrciais pvz. parduotuvej tai maniskis labai piksta po tokiu incidentu, o man jau atrdo kad tai kazkoks iprotis doh.gif kazkaip savaime gaunasi kad neaskau normaliai o balsa pakeliu doh.gif
Atsakyti
Na, o aš manau, kad blogiau yra ne tiems kas barasi, o tiems kam tenka tai klausyti. Dažnai tenka būti tokiose situacijose, tai nuotaiką sugadina visai dienai verysad.gif , ir kažkaip stengiesi vengti su tokiais žmonėmis bendrauti
Atsakyti