Įkraunama...
Įkraunama...

6-7 vietų vienatūriai Kas geriau?

Laba diena supermamos, mūsų šeimai kilo poreikis įsigyti 6-7 vietų automobilį, bet išsirinkti sunkoka. Taigi kviečiu padiskutuoti koks vienarūris nusipelno daugiau dėmesio ir kodėl? smile.gif
Atsakyti
Na mielos supermamos, gal kuri važinėja su 6-7 vienų mašinuku ir galėtų pakonsultuoti? O gal kartais kas nors turi Fiat Ulysse (7-8 vietų)? smile.gif
Atsakyti
Man labai gražus šitas http://www.citroen.l...rand_c4_picasso
bet greičiausiai naujo nežadat pirkt...
Dėl Fiat Ulisse kiek žinau, nieko gero niekas pasakyti negali (turiu daug pažystamų auto servisuose blush2.gif ), kaip ir apie Fiat Multipla, nors man ji labai labai miela wub.gif
O va Toyota Corolla Verso atvirkščiai, labai giriama. Ir žinau vieną šeimą, kuri tokią turi, tai jie tikrai ja labai patenkinti.
Atsakyti
Vairuoju Dodge Caravan Sport 7-vieti (amerikietis ax.gif ), jau 3 metai, man jis thumbup.gif thumbup.gif Komfortas, stabilumas, lengva vairuot thumbup.gif
Anksciau baidziausi dideliu masinu, o dabar mazu, labai nejauku i mazute isedus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilga*: 21 balandžio 2009 - 10:44
Kažkaip aš prisibijau amerikonų, kad nebūtų didelių išlaidų priežiūrai ir benzui smile.gif Planuojam pirkti padėvėtą mašinuką iki kokių 17-18000.
Atsakyti
QUOTE(lingute @ 2009 04 21, 15:23)
Kažkaip aš prisibijau amerikonų, kad nebūtų didelių išlaidų priežiūrai ir benzui smile.gif Planuojam pirkti padėvėtą mašinuką iki kokių 17-18000.

Tada vienareiksmiskai sharan, arba Seato arba Fordo analoga.
Atsakyti
QUOTE(acuktuvaz @ 2009 04 21, 15:31)
Tada vienareiksmiskai sharan, arba Seato arba Fordo analoga.

drinks_cheers.gif
Uz Jusu mineta suma ko gero geriausias pasirinkimas Galaxy...As asmeniskai rinkciausi 7-vieti...
Atsakyti
As turiu Opel Zafira. 3 metu. Esu labai patenkinta. Ir tikrai rekomenduoju.
Telpame visi ir dar kate. Ir palapine, ir miegmaisiai ir visa kita, kai keliaujame stovyklauti i Pakutuvenus (seimu stovykla) tongue.gif
Klauskite, ko norite, apie musu Cafira (taip ji tariasi vokiskai) smile.gif

Atsakyti
QUOTE(vaikai3 @ 2009 04 22, 16:05)
Klauskite, ko norite, apie musu Cafira (taip ji tariasi vokiskai)  smile.gif


Sveiki, septynvietis? Dyzelis ar benzinas? Kiek ryja kuro? Ir kaip ten mitas apie rūdis? smile.gif
Atsakyti
sveiki, ir mums iškilo poreikis 7-iečio mašiniuko, tai kiek žiūrėjom, daugiausia pasirinkimo iš opel zafirų, bet l. nieko atrodo ir ford galaxy, gal net patogesnė, bet kaip išsirinkt, į ką atkreipt dėmesį, nes turguj tai kiek paklausi - visos jos tobulos biggrin.gif
Atsakyti
Tevai mano turi Sharan, tai jokiu bedu, tetis pats viska susitvarko, tik jo bendzas-dujos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lindalyte @ 2009 04 28, 12:57)
sveiki, ir mums iškilo poreikis 7-iečio mašiniuko, tai kiek žiūrėjom, daugiausia pasirinkimo iš opel zafirų, bet l. nieko atrodo ir ford galaxy, gal net patogesnė, bet kaip išsirinkt, į ką atkreipt dėmesį, nes turguj tai kiek paklausi - visos jos tobulos biggrin.gif

Na čia puikus pavyzdys, dėl automobilio patikimumo - taksi automobiliai smile.gif akivaizdžiai daugiau taxi važinėja su VW Sharan (galaxy), nei su Opel Zafira. O juk taksistai "drožia" jas kasdiena, vadinasi ir automobilius renkasi ilgiau laikančius. Taigi jei jau rinktis tarp Sharan (galaxy) ir Zafira - manau kad geriau Sharan (galaxy) wink.gif
Atsakyti