Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas po konizacijos

Apklausa: po gimdos kaklelio konizacijos (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kitaip sakant gimdymas be gimdos kaklelio. Žinau, kad būtų atliekamas cezario pjūvis, bet mane domina pats nėštumas. Jo eiga. Gal kas susidūrėte su tuo?
Atsakyti
QUOTE(edvina @ 2005 01 16, 18:09)
Kitaip sakant gimdymas be gimdos kaklelio. Žinau, kad būtų atliekamas cezario pjūvis, bet mane domina pats nėštumas. Jo eiga. Gal kas susidūrėte su tuo?


Man irgi tai rupi.Neseniai atliko gimdos kaklelio konizacija.Pries tai as gydytojos klausiau,ar galeciau dar pastoti ir gimdyti.Ji pasake,kad taip.Daugiau nesigilinau.Bet kazin kaip is tiesu butu.Gal per nestuma reiktu kaip kiausiniui gulet,kad vaikelio nepamest? g.gif ...
Atsakyti
Sako kartais priseina apsiūti gimdos kalelį, tai yra kas iš jo likę.
Atsakyti
Taip ir man tai aktualu! sad.gif Pries metus buvo atlikta gimdos kaklelio konizacija. Mano gydytoja taip pat sake, kad galesiu pastoti ir isnesioti. Bet kiekvienu atveju vis kitaip. O, jei ir bus gresiantis prieslaikinis gimdymas, tai yra daug priemoniu to isvengti.
Atsakyti
Gaila, kad neatsirado mamyčių, kurios turi patirties šioje srityje.
Pati buvau pas gydytoją ir šiek tiek pasiklausinėjau. Pasirodo, kad ir gimdyti natūraliu būdu galima, jeigu tik veikla gera.
O jei vaisius gerai įsitvirtina, nebūtini jokie apsiuvimai.
Atsakyti
Aciu Edvina, truputi nuraminai! console.gif rolleyes.gif Tikekimes, kad viskas mums bus gerai.
Atsakyti
Sveikutės, tai dėl tų gimdymų - man prieš 2 metus buvo atlikta gimdos kaklelio konizacija, o va dabar laikau ant rankų 7 mėn. pyplį ir viskas labai gerai thumbup.gif Gasdino mane, kad sunku išnešioti bus, kad kaklelis labai trumpas ir gimda gali atsidaryti, arba kad gimdant gali, atvirkščiai, neatsidarinėti, ir kai nėščia buvau liepė vaikščioti kaip kiaušiniui - nieko panašaus, dirbau iki 8 mėn., namie remontus darėm, sienas tapetavau (aišku viskas su protu), bet tikrai nebuvau "popa", ir pagimdžiau dar geriau nai pirmą kartą, per 45 min. be jokių plyšimų ir pan. O dėl užsiuvimo, kai klausiau dar nėščia būdama, tai sakė tipo jau dabar nebedaro, nors ginekologė sakė visai geras dalykas buvo.
Atsakyti
Na,lapiux,saunuole esi! smile.gif Irodei mums,kad viskas imanoma thumbup.gif Aciu tau ir sekmes auginant vaikucius.
Atsakyti
Ačiū lapiux, tikrai gera išgirsti, kad viskas sklandžiai ėjosi.
Mat aš nustojau gerti kontraceptikus, ir kažkaip neramu kaip bus, jeigu pastosiu.

Atsakyti
Sveikos visos, kam buvo atlikta gimdos kaklelio konizacija. dabar laukiuosi, tikiuosi, kad išnešiosiu leliuką iki galo. Bet va kyla klausimas dėl gimdymo. kai mane ruošė operacijai, gydytoja minėjo, kad po konizacijos atliekamas cezario pjūvis, nes kaklelis labai stipriai plyšta. Tačiau kai pastojau ir vėl jos paklausiau, tai ji taip nebesakė, pasakė, kad bus žiūrima kai jau ateis tas laikas, galima gimdyti ir natūraliai. Pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2009 04 18, 16:59)
Sveikos visos, kam buvo atlikta gimdos kaklelio konizacija. dabar laukiuosi, tikiuosi, kad išnešiosiu leliuką iki galo. Bet va kyla klausimas dėl gimdymo. kai mane ruošė operacijai, gydytoja minėjo, kad po konizacijos atliekamas cezario pjūvis, nes kaklelis labai stipriai plyšta. Tačiau kai pastojau ir vėl jos paklausiau, tai ji taip nebesakė, pasakė, kad bus žiūrima kai jau ateis tas laikas, galima gimdyti ir natūraliai. Pasidalinkite patirtimi.

Labas, na as taip esu po konizacijos, kuri atlikta pries metus, dabar laukiuosi leliuko, birzeli gimdymas. Mano gydytoja man patare atlikti planine cezario operacija, kad tik nelieti to kaklelio, kuris gimdymo metu gali suplysti ir pan., Tai taip ir darysim -atliksim cezari.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2009 04 18, 16:59)
Sveikos visos, kam buvo atlikta gimdos kaklelio konizacija. dabar laukiuosi, tikiuosi, kad išnešiosiu leliuką iki galo. Bet va kyla klausimas dėl gimdymo. kai mane ruošė operacijai, gydytoja minėjo, kad po konizacijos atliekamas cezario pjūvis, nes kaklelis labai stipriai plyšta. Tačiau kai pastojau ir vėl jos paklausiau, tai ji taip nebesakė, pasakė, kad bus žiūrima kai jau ateis tas laikas, galima gimdyti ir natūraliai. Pasidalinkite patirtimi.

Sveika,geras klausimas... tik gaila,kad negaliu i ji atsakyti,nes pati esu po konizacijos ir laukiuosi antro pumpurelio smile.gif Kad isnesiosi sekmingai tai FAKTAS ! O kas liecia gimdyma.....ir mane sudomintu mamyciu patirtis,nes mano gydytoja kol kas ir liepe atideti si klausima veleliau.....
Atsakyti