Įkraunama...
Įkraunama...

Traskejimas bute

Sveiki, norejau jusu pagalbos. gal ka nors patarsit, nors cia gal ir ne visai ta tema. Bet neseniai (pries kelias sav) issinuomavau buta Antakalny (ne Antakalnio gatvej), siaip jis apstatytas naujais baldais, yra parketas, remontas padarytas ir pan, bet man lb keista buvo, kai naktim isgirdau keistus traskejimus kambary. Atrodo, tarsi ten medis trasketu, kartais ir sienom eina tas garsas, tevai sake, kad galejo but nuo parketo ar medzio, nes kambary daug medienos, bet as pati nzn. Kelias dienas to garso isvis nebuvo, bet db ir vel yra. Jis ne tik nakti buna, bet ir visa diena. Siaip negirdziu jokiu pasaliniu garsu, tik ta traskejima, dazniausiai ties langais ar siena, kur yra didele medine nauja rubu spinta. Gal cia visgi nuo medzio ar gal nuo stogo? nes butas yra soninis, kur 3 sienos yra i lauka. Nenoriu tiketi, kad cia kokios dvasios ar dar kas, bet noreciau suzinoti is kur tie garsai... Gal ka nors patarsit, ar ir jums gal taip yra buve?
Atsakyti

ax.gif sveiki, manau kad bildukai lotuliukas.gif nes medis gali tarsketi labai tyliai ir tu neturetum girdeti ypac diena nes jis kai varzosi tai siek tiek girgzda bet ne taip kad girdetusi net dienos metu. manu tikrai dvasios.
Atsakyti
Eikit eikit biggrin.gif Greiciausiai,kad mediena, o greiciau gal lakas koks atskilineja. Pas mus tie traskejimai buvo,kai parketas buvo naujai sudetas ir grindys islakuotos. Kelis metus taip traskejo. Jei neklystu, tai vasarai atejus prasidedavo.
Atsakyti
Jo, as irgi pastebejau, kad kai saule pradejo sildyti ir prasidejo tie traskejimai, gal nuo temperaturos pokyciu... Visgi kazkaip nejauku smile.gif
Atsakyti
teko su tokiu variantu susidurti - poškėjo atšokinėdami klijais kuriais buvo priklijuotas parketas prie betono smile.gif
Atsakyti
Bet man poska ne apacioje, o dazniausiai kambario virsuje, pvz spintos virsuje :/
Atsakyti
Gal dar kam taip yra buve? o gal cia nuo sienos?
Atsakyti
o gal kokios kinvarpos apsigyveno?
Atsakyti
QUOTE(Satine @ 2009 04 21, 22:09)
Gal dar kam taip yra buve? o gal cia nuo sienos?

Pastatykit spastelius prie spintos, jei po savaites bus tusti - vadinas spintoje kazkas, jei kazka "suzvejosit" vadinas ir traskejimas dings wink.gif
Atsakyti
Kaime vienam kambary (kaip tyčia tame, kur aš vasarodavau) palei lubas buvo atsiradęs toks ne poškėjimas, o labiau tiksėjimas. Tikrai ne kirvarpos, ne jokie parketai, ir kaip nekeista, liaudavosi iškart, peržegnojus tą vietą biggrin.gif po 5 minučių vėl pradėdavo doh.gif visiem, kam rodžiau šitą "bajerį" šiurpas eidavo.. bijodavau ir aš, išgirdau patarimą su švęsta žvake kampus apeit, apėjau- tame kambary tiksėjimas liovėsi kaipmat.. ir pradėjo tiksėt svetainėj užpečky! tongue.gif kur, taip sakant, jam ir vieta. Tiesa, pastaraisiais metais nebegirdėti ten nieko.. net gaila. Bet būčiau linkus manyt, kad temos autorei vistik koks parketas pokši.
Atsakyti
Sakot parketas poksi g.gif ...Keista,bet pas mane bute,musu miegamajame taip pat traksi ir gan stipriai naktimis apie 12 doh.gif .Bet pas mus nera parketo,namas blokinis g.gif .Kartais buna toks jausmas , kad lubos uzgrius ant mieganciu bijau.gif .Zinot net vaikus perkrausciau is to kambario ir dabar ten musu miegamasis verysad.gif .Nezinau gal vis gi cia kazkas su kokiom dvasiom surista,mat abu buto seimininkai jau mire,o vienas is ju tragiskai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(spurga-spurgyte @ 2009 08 06, 20:31)
Sakot parketas poksi  g.gif ...Keista,bet pas mane bute,musu miegamajame taip pat traksi ir gan stipriai naktimis apie 12  doh.gif .Bet pas mus nera parketo,namas blokinis  g.gif  .Kartais buna toks jausmas , kad lubos uzgrius ant mieganciu  bijau.gif .Zinot net vaikus perkrausciau is to kambario ir dabar ten musu miegamasis verysad.gif .Nezinau gal vis gi cia kazkas su kokiom dvasiom surista,mat abu buto seimininkai jau mire,o vienas is ju tragiskai  verysad.gif

Na va juokas juokais, bet turbūt "prisikalbėjau"- vasaroju tam kambary kur pasakojau kad tiksėjo- tai o siaube- vėl tiksi blink.gif doh.gif Dieną nesigirdi, gal dėlto kad šiaip pašalinių garsų daug, o naktį kai tylu.. tiksi. Nu norisi tiesiog lupt sieną ir ieškot laikrodžio ten kurnors blink.gif
Atsakyti