Įkraunama...
Įkraunama...

Vadyba, verslo administravimas

Atsiprasau jei kartojuosi, bet tarp visu temu nerandu to ko reikia ax.gif
Noreciau paklausti kuo skiriasi vadybos studijos VU ir VGTU (istojimu, mokslo sunkumu, paciom studijom, ju programa, destytojai)
Kokie maziausi galimi egzaminu balai stojant i VU?
Nesu genijus (pazymiai svyruoja tarp 7 ir 10, vidurkis apie 8), bijau, kad blogai islaikysiu egzus, o jei ir istosiu, studijos bus per sunkios. Gal vistik geriau rinktis kolegijas?
Ir kiek maciau, VU galima rinktis arba istorijos egza, arba anglu?
Atsakyti
Nežinau kaip dabar vyksta stojimai, bet siūlau tau palaukti rezultatų egzaminų, tada ir galvoti, šiaip įstoti į vadyba ir verslo administravimą yra gana sunku, reikia gerų balų.

Aš neįstojau į universitetą, tai stojau į kolegiją į vadybą, 3 metai dieniniam, dabar įstojau į VU į išlyginamąsias ir turėsiu 2 diplomus, kolegija tikrai nėra blogai 4u.gif ypač kai dabar sudaryta galimybė gauti bakalaurą
Atsakyti
O kaip stojama i univera po kolegijos, tos islyginamosios studijos? blush2.gif
Atsakyti
Na yra ir Vilniuj, ir Kaune 2 metų trukmės pokoleginės studijos, jas baigus gauni universiteto diplomą
Atsakyti
Aš neįstojau į universitetą, tai stojau į kolegiją į vadybą, 3 metai dieniniam, dabar įstojau į VU į išlyginamąsias ir turėsiu 2 diplomus, kolegija tikrai nėra blogai 4u.gif ypač kai dabar sudaryta galimybė gauti bakalaurą
[/quote]

Sveikos,
Galiu pasidalinti savo patirtimi:)
i VU istoti nera jau taip sunku, mokytis sunkiau. Kadangi as baigiau bakalaura pedagogikos srity, ir sumasciau, kad man reikia magistro ekonomikos srities, tai pasirinkau VU. Cia iskart istojau i islyginamasias studijas (istoja visi, kurie prasymas pateikia). man buvo 1 metai. Kas ateina po kolegiju - mokesi 3metus ir gavo VU bakalauro diploma. Ir po to istojau i magistra verslo vadybos.Mokytis yra sunkiau nei istoti.
Atsakyti

Sveikos,
Galiu pasidalinti savo patirtimi:)
i VU istoti nera jau taip sunku, mokytis sunkiau. Kadangi as baigiau bakalaura pedagogikos srity, ir sumasciau, kad man reikia magistro ekonomikos srities, tai pasirinkau VU. Cia iskart istojau i islyginamasias studijas (istoja visi, kurie prasymas pateikia). man buvo 1 metai. Kas ateina po kolegiju - mokesi 3metus ir gavo VU bakalauro diploma. Ir po to istojau i magistra verslo vadybos.Mokytis yra sunkiau nei istoti.
[/quote]


labas mamytė
aš esu naujokė 4u.gif
birželi įstojau į vu vva išlyginamaji kursą. ieškau draugu smile.gif
labai reikia jūsų patirties ir draugistės

gathering.gif
Atsakyti
Kokie skirtumai yra tarp verslo ir viešojo administravimo ?
Atsakyti
Verslo - privacios imones, viesasis - valstybines istaigos.
Atsakyti
Sveikos, gal galetu savo patirtimi pasidalinti tos merginos ir moterys, kurios baigusios kurios nors specialybes bakalaura istojo i vadybos arba i viesojo administravimo magistrantura?
Siemet baigiau VU socialini darba ir mastau, ar man yra kokiu sansu istoti i vadyba arba administravima neimant islyginamuju studiju, nes labai jau nesinori prarasti metu blush2.gif
Idomu, kaip Romerio universitete? Ar labai sunku?
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2009 04 20, 15:37)
Nežinau kaip dabar vyksta stojimai, bet siūlau tau palaukti rezultatų egzaminų, tada ir galvoti, šiaip įstoti į vadyba ir verslo administravimą yra gana sunku, reikia gerų balų.

Aš neįstojau į universitetą, tai stojau į kolegiją į vadybą, 3 metai dieniniam, dabar įstojau į VU į išlyginamąsias ir turėsiu 2 diplomus, kolegija tikrai nėra blogai 4u.gif  ypač kai dabar sudaryta galimybė gauti bakalaurą


Mano manymu ne tai kad blogai, 2 diplomai netgi privalumas. O privalumu ir daugiau, mokeisi 2-ose vietose, skirtinga literatura naudojama, skirtingi destytoja, destymo metodikos. Vis kazkaip placiau pazvelgti privercia i pati dalyka..
Atsakyti
Sveikos studentes 4u.gif gal cia atsiras tokiu,kurios istojo i VPU magistra, svietimo vadybos ir administravimo specialybe? butu malonu susipazinti pries prasidedant mokslo metams? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stankutel @ 2009 07 16, 17:03)
Mano manymu ne tai kad blogai, 2 diplomai netgi privalumas. O privalumu ir daugiau, mokeisi 2-ose vietose, skirtinga literatura naudojama, skirtingi destytoja, destymo metodikos. Vis kazkaip placiau pazvelgti privercia i pati dalyka..

bet prarandi du metus..
o du metai, tai jau magistrantura galetum tureti g.gif as irgi ne pries kolegijas, bet manau reikia bandyti i universiteta, jei yra nors menkiausia galimybe.
Atsakyti