Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinančių krūtimi pokalbiai

blink.gif nešnekėk nesąmonių Aušryt blink.gif esi superinė mama console.gif jau vien, kad taip ilgai maitini krūtimi - esi verta didžiausios pagarbos...o dar kad mažyliai neramūs ir tu vistiek nemeti maitinimo-tai nuostabu iš viso 4u.gif džiaugiuosi, kad tokių mamų esama, kurioms vaikeliai labiau rūpi nei išvaizda ar geras miegas ar dar kažkas wub.gif man išėjus į darbą ir buvo pirmom savaitėm nelengva, bet dabar esu labai laiminga bigsmile.gif galiu už tuos kelis sutaupytus pinigėlius daugiau vaikeliui pripirkt visko, o taip ant mišinukų žiū, kad draugė nemažai išleidžia blink.gif 14lt. už vieną poką - nemaži pinigai sakyčiau blink.gif laikykis Aušryt aš su tavim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2009 04 20, 18:45)
blink.gif nešnekėk nesąmonių Aušryt blink.gif esi superinė mama console.gif jau vien, kad taip ilgai maitini krūtimi - esi verta didžiausios pagarbos...o dar kad mažyliai neramūs ir tu vistiek nemeti maitinimo-tai nuostabu iš viso 4u.gif džiaugiuosi, kad tokių mamų esama, kurioms vaikeliai labiau rūpi nei išvaizda ar geras miegas ar dar kažkas wub.gif man išėjus į darbą ir buvo pirmom savaitėm nelengva, bet dabar esu labai laiminga bigsmile.gif galiu už tuos kelis sutaupytus pinigėlius daugiau vaikeliui pripirkt visko, o taip ant mišinukų žiū, kad draugė nemažai išleidžia blink.gif 14lt. už vieną poką - nemaži pinigai sakyčiau blink.gif laikykis Aušryt aš su tavim 4u.gif

aciu uz palaikyma...
Atsakyti
Aušra, laikykis 4u.gif Tikiu, kad dabar viskas atrodo juodai juodai, bet tai laikina. Gal turi galimybę kur dieną ištrūkti, pravėdinti galvą? Tai nors kažkiek palengvintų situaciją... Jau nebeprisimenu, turit auklę dabar ar nebe...

Kristinita, miegokit kartu, jei tik abiems gerai ir nesuk galvos - nepastebėsi, kaip tuoj pradės vaikščiot, eit į mokyklą ir iš viso neleis net prisiliesti smile.gif Pats parodys, kai jau nebenorės.
Atsakyti
Labos,
mamytes, reik skubios pagalbos, nezinau ka daryti g.gif . viena krutis nuo vakaro guzais nuejo.uzciuopiu kelis nemazo kiausinio guzus krutyje, skausmas beprotiskas, lipt sienom galima.bandziau masazuotis, nieko nepadeda, tada vyras masazavo, guzai lyg apmazejo bet nieko.bandziau su pientraukiu nusitraukti-vos 20ml pritraukiau.siaip ne taip uzmigau, o dabar pabudau is beprotisko skausmo, krutis kaip kamuolys, net pazasti plesia...kas tai, kokiu priemoniu imtis?matavausi temp-nera.ar kreiptis ryte pas gine, ar ka daryti...siaubingas skausmas....
aciu
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2009 04 21, 04:18)
Labos,
mamytes, reik skubios pagalbos, nezinau ka daryti g.gif . viena krutis nuo vakaro guzais nuejo.uzciuopiu kelis nemazo kiausinio guzus krutyje, skausmas beprotiskas, lipt sienom galima.bandziau masazuotis, nieko nepadeda, tada vyras masazavo, guzai lyg apmazejo bet nieko.bandziau su pientraukiu nusitraukti-vos 20ml pritraukiau.siaip ne taip uzmigau, o dabar pabudau is beprotisko skausmo, krutis kaip kamuolys, net pazasti plesia...kas tai, kokiu priemoniu imtis?matavausi temp-nera.ar kreiptis ryte pas gine, ar ka daryti...siaubingas skausmas....
aciu



o vaikui krūtį duodi?kai pačioj pradžioj man tai buvo-tai niekas apart vaikelio ir nepadėjo...bet padaviau jam žįsti ir praėjo...tiesa, dėjau labai dažnai prie krūties-tai pabandyk ir tu...gal tiesiog užlaikei pienelįir išsiurbus praeis? drinks_cheers.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzekle @ 2009 04 21, 03:18)
Labos,
mamytes, reik skubios pagalbos, nezinau ka daryti g.gif . viena krutis nuo vakaro guzais nuejo.uzciuopiu kelis nemazo kiausinio guzus krutyje, skausmas beprotiskas, lipt sienom galima.bandziau masazuotis, nieko nepadeda, tada vyras masazavo, guzai lyg apmazejo bet nieko.bandziau su pientraukiu nusitraukti-vos 20ml pritraukiau.siaip ne taip uzmigau, o dabar pabudau is beprotisko skausmo, krutis kaip kamuolys, net pazasti plesia...kas tai, kokiu priemoniu imtis?matavausi temp-nera.ar kreiptis ryte pas gine, ar ka daryti...siaubingas skausmas....
aciu

Tuos guzus reikia išmasažuoti.....bet kai man buvo...pačiai ilgiau nei 5 min neleido....sako gali tik pakenkti...tada į namus atėjo nuostabi masažistė- akušerė.....davė oksitocino į nosį įsikišti ir po 15 min....ji l.gražiai atleido tuos guzus....
nežinau kokiam tu mieste gyveni kad galėtų tau pagelbėti....gal skambink konsultantėms- jos viską tau paaiškins

čia mamytės duodavo nr.....pažiūrėk gal rasi šiose temelėse....gaila, kad aš neišsisaugojau......

dar paskaityk čia
http://www.sveikapra...?text.id.sub.60

jei ką, kad ir čia skambink ir kreipkis......o gal būt su kūdikėlio pagalba pavyks tuos guzus įveikti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agotė: 21 balandžio 2009 - 11:42
QUOTE(zirzekle @ 2009 04 21, 04:18)
Labos,
mamytes, reik skubios pagalbos, nezinau ka daryti g.gif . viena krutis nuo vakaro guzais nuejo.uzciuopiu kelis nemazo kiausinio guzus krutyje, skausmas beprotiskas, lipt sienom galima.bandziau masazuotis, nieko nepadeda, tada vyras masazavo, guzai lyg apmazejo bet nieko.bandziau su pientraukiu nusitraukti-vos 20ml pritraukiau.siaip ne taip uzmigau, o dabar pabudau is beprotisko skausmo, krutis kaip kamuolys, net pazasti plesia...kas tai, kokiu priemoniu imtis?matavausi temp-nera.ar kreiptis ryte pas gine, ar ka daryti...siaubingas skausmas....
aciu


Su pirmaja turejau guziuka, tai vyras ismasazavo, nutraukem tada pienuko, kiek pavyko ir maitinau dukrele is tos kruties. Tik taip ir pavyko ta guziuka "isvaikscioti". Bet po masazo, tai atsimenu net silpna buvo kaip skaudejo.. doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, ką tik parsivežėm savo lelytę namo ir esam nusiteikę maitintis tik mamos pienuku. Ir jau iškilo toks klausimukas.Kaip reikia elgtis su vaikiuko atrūginimu po maitinimo? Bevalgydamas mažiukas dažniausiai užmiega ir jeigu paimam panešioti, tada prabunda, kadangi soskes nenaudojam, po panešiojimo, kad vėl užmigtų neretai vėl prireikia papuko. Man kažkaip gaila vaikiuką žadinti, todėl ne visada pavalgydinus atrūginu, bet kai šiandien vaikas atpylė net pro nosytę nejuokais išsigandau. Tai ar jūs visada po maitinimo leliukus atrūginat?
Atsakyti
QUOTE(meid @ 2009 04 21, 16:25)
Tai ar jūs visada po maitinimo leliukus atrūginat?

Tikrai ne visada. Aš ant šoniuko guldydavau ir tiek. Miegančių atsirūgti nesu kėlusi niekad.

AusraR, kaip tavo mažiukai jaučiasi?
Atsakyti
QUOTE(meid @ 2009 04 21, 15:25)
Sveikos mamos, ką tik parsivežėm savo lelytę namo ir esam nusiteikę maitintis tik mamos pienuku. Ir jau iškilo toks klausimukas.Kaip reikia elgtis su vaikiuko atrūginimu po maitinimo? Bevalgydamas mažiukas dažniausiai užmiega ir jeigu paimam panešioti, tada prabunda, kadangi soskes nenaudojam, po panešiojimo, kad vėl užmigtų neretai vėl prireikia papuko. Man kažkaip gaila vaikiuką žadinti, todėl ne visada pavalgydinus atrūginu, bet kai šiandien vaikas atpylė net pro nosytę nejuokais išsigandau. Tai ar jūs visada po maitinimo leliukus atrūginat?

oi visaip...ir keldavau ir ne......šiaip kai diegliukai prasidėjo....tai ir per patį maitinimą keldavau atsirūgti....paskui vėl prie papulio....

šiaip taisyklių nėra....žiūrėkit kaip jums geriau...jei ramiai užmiega tegu miega....
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif ,vis uzsukdavau pasiskaityti,patarimu paiekoti ir galiu drasiai pasakyti,kad butent jusu forumas man padejo taip ilgai ismaityti dukryte,esu begalo dekinga visoms mamytems,kurios pasisake sioje ir panasiuose temose 4u.gif
O as norejau papasakoti,siandien dienos istorija,buvau pas neurologe ir iskarto perspejau,kad maitinu,del vaistu paskyrimo,zodziu gydytoja padare labai nustebusi veida,paskui sako,o gal jau laikas butu baigti blink.gif ,juk ji dideli,kam cia vargti blink.gif ,net jos sesele akis isverte,sako tai gerai,kad maitina ir puole mane girti,o daktare priesingai,taip 15 min diskutavom ir as likau prie savo nuomones,kad vargo nematau,jauciu tik malonuma,o kai nenores pati parodys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilė @ 2009 04 21, 16:30)
AusraR, kaip tavo mažiukai jaučiasi?

nu znok ar prastai...viduriuoja baisiai ir beveik nieko nevalgo be MP... verysad.gif
Atsakyti