Įkraunama...
Įkraunama...

Visi sako, kad dukrytė storuliukė

Mano mazylei 1m ir 2 men. Ji putlute, dideli zandai, nors telpam i visas svorio normas (sveria 11.5kg) bet aplinkiniu pastabos ' kokia storulka tu" arba kaimynu " o kokia riebi" tikrai nemalonios. Matau, kaip kieme vaikai tyciojasi is didesniu storuliu, nenori su jais zaisti, todel ir nerimauju del savo vaiko. Atrodo valgome kaip ir visi : ryte misisnukas, apie 12 val kosyte ant vandens, sviestuko ir taip tik del kvapo dedu, apie 16val darzoves su mesyte ar zuvyte ( tikrai stengiuos neriebiai paruost), o vakare daznai apsiribojam jogurtu su bananu, ar varskyte su vaisiais. Zinoma tarpuose duodu dukrytei pagriauzt tai baronkyte, dabar uogyciu dar gauna, sausainiuka koki ir viskas.
Gal yra mamyciu, kuriu vaikiukai isaugo storuma? nejaugi as permaitinu?
Atsakyti
Nekreipk demesio i kitu kalbas. Jei vaikas telpa i normas, tai nemanau,kad jis storas. Mano abu vaikuciai iki 1,6 m buvo storuliukai, su ispustais zandukais, tokie kieti wub.gif visi klausinedavo, kuom as juos maitinu, O kai pradejo lakstyti ,tai sukudo greit. Sonkauliukai pas mazaji dabar matosi, nors valgo gerai. Jei vaikas sveikas, tai nesvarbu kad jis siek tiek storesnis uz kitus. Man rodos daugiau reiketu rupintis, kai vaikui truksta svorio. Galu gale pasikonsultuok su gydytoja. Ji tikrai pasakys, ar reikia susirupinti.
Atsakyti
Būk rami. Tai tik kalbos kitų, kurios jums nemalonios. Svarbu, kad telpa pagal lentelę, esat sveiki, o tie putlumai nusilakstys. Mano vaikai buvo tokie, kad ohoho, o dabar išaugo, suplonėjo ir visai jokių putlumų nebeliko.
Atsakyti
O man gražu tokie vaikiukai wub.gif Visą laiką norėjau, kad maniškis turėtų duobytes ant rankų (na ties krumpliais kaip būna) biggrin.gif
Gi pati rašai, kad nepermaitini, tai, vadinasi, viskas gerai thumbup.gif Paaugsit ir sukūsit mirksiukas.gif
Labai daug vaikų pažįstu, kurie maži rubuiliai buvo, o po to ištįso ir neliko jokių apvalumų. Mane vaikystėj tėtis irgi pampuška vadindavo, nes irgi tokia gerokai apvali buvau, o vėliau mokykloj viena iš kūdžiausių buvau.
O į kalbas nekreipk dėmesio. Visą laiką atsiranda tokių, kurie "geriau" viską žino ir komentuoja. Tu gi žinai, kad tavo mergytė - pati gražiausia. Argi to neužtenka? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano irgi nesiskundzia apetitu, mato, kad as ka nors valgau arba tetis, irgi praso mam, nors ir buna po pietu. Bet dazniausiai tai tik tiek, kad rankyteje turi atsikanda kelis kasniukus ir numeta, ir vel praso, ir vel meta. Bet jei is musu niekas nevalgo, tai ji ir nepraso. Bet pilvukas tai jau storokas, storesne uz kitu tokio amziaus vaiku. Bet manau, kad musu vaikai dabar daug juda, tai savaime pasitaisys
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_Tania: 29 rugpjūčio 2005 - 21:42
Taigi pats normaliausias tas tavo vaikas biggrin.gif Maniske sakyciau daug daugiau suvalgo g.gif Tikrai nekudink tokio vaiko, jie dar nesugadinti, valgo tik tiek , kiek ju organizmui reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vuka @ 2005 08 29, 13:37)
Mano mazylei 1m ir 2 men. Ji putlute, dideli zandai, nors telpam i visas svorio normas (sveria 11.5kg) bet aplinkiniu pastabos ' kokia storulka tu" arba kaimynu " o kokia riebi" tikrai nemalonios. Matau, kaip kieme vaikai tyciojasi is didesniu storuliu, nenori su jais zaisti, todel ir nerimauju del savo vaiko. Atrodo valgome kaip ir visi : ryte misisnukas, apie 12 val kosyte ant vandens, sviestuko ir taip tik del kvapo dedu, apie 16val darzoves su mesyte ar zuvyte ( tikrai stengiuos neriebiai paruost), o vakare daznai apsiribojam jogurtu su bananu, ar varskyte su vaisiais. Zinoma tarpuose duodu dukrytei pagriauzt tai baronkyte, dabar uogyciu dar gauna, sausainiuka koki ir viskas.
Gal yra mamyciu, kuriu vaikiukai isaugo storuma? nejaugi as permaitinu?


Nekreipk demesio i tas nesamones. Kas per zmones!!! Tai ka, jie nori, kad metu vaikas atrodytu kaip anoreksikas? Mano maze dabar sveria 10.5 kg., taigi nuo tavosios tik kilogramu atsilieka, o jai dar tik greitai 10 menesiu bus. Komplimentu visur ir is visokiu zmoniu kiekviena diena sulaukiam wub.gif Niekas nera storuliuke pavadines. Dziaugtis reikia kad vaikutis sveikas auga.
O del sustorejimo ateityje, tai glaiu pasakyt, kad cia tik nuo visos seimos maisto priklauso. Jei nesveikai seima maitinasi, kisa vaikui vien saldumynus ir riebalus, tai aisku, kad toks vaikas storuliukas bus.
Atsakyti
Musu mergytes l.panasios. Mano 1,2m svere 11,3kg, bet jos niekas nevadina stora, net kiti sako, kokia smulki, nes veidukas smulkus. Vadinasi, zmonems tik duok pakalbet. O koks tavosios ugis? Manosios buvo 78cm.
Atsakyti
Aciu, merginos, uz palaikyma 4u.gif Ugis mazulkos 80cm. Turbut be reikalo nerimauju, juk mergyte sveika, linksma smile.gif Galiu pasidziaugt, jog be tokiu zmoniu, kurie pamate mano panele pasako "ale zandai tai jau ant peciu guli" mad.gif nemazai ir tokiu kurie pasidziaugia " kokios ilgos blakstienos" arba " kokia sypesena grazi". Beje, dar pastebejau, kad vaiko storuma daznai pastebi tokios moterelos, kurios pacios savo uzpakali vos pavelka biggrin.gif
Atsakyti
Aš niekaip nesuprantu mamytės požiūrio. Kam pačiai kreipt dėmesį į tokius dalykus ir juolab pergyvent? Vaikui svoris netrukdo. Daktarams netrukdo. Aplinkiniai pasako - bet daugumai aplinkinių kūdikėlio "storumas" tai pliusas, o ne minusas, jie gal būtent giria tą tavo vaiką... O mama pergyvena. Kodėl? Kam blogai? Tu ką, Barbę užaugint nori? blink.gif Ar skudurinę Onutę, kuriai svarbiausia - nepastorėt, o kitų problemų nėra ir būt negali? Jei tu pati pergyveni dėl savo lyšnų 10 kg - tai tavo bėdos, bet bent jau metų vaikui tai šito netaikyk... sad.gif

Kažkodėl pastebėjau, kad dėl vaikų "storumo" nuo kūdikystės labiausiai pergyvena mamos, kurios pačios turi problemų su svoriu. Kodėl taip sunku suprast, kad tai ne vaiko problema ir gal jis niekada jos neturės?

Supykau. Prisiminiau 12 metę, kurią stamboka - ne stora, o stamboka - mama skatindavo laikytis dietų. Mergaitė irgi nebuvo stora, tik tokio moteriškesnio sudėjimo. Gal anksčiau bręst pradėjus. Į svorio normas irgi tilpo. Bet mama dažnai paminėdavo - o, va ta kaimynų mergaitė, tokia aukšta, liekna... Tai jei nuo mažų dienų nuosava motina jai duoda suprast, kad jinai negraži, nes per stora, tai kas ateity? Anoreksija?

Ir tik nereikia burt, kad vaikai erzins, nes vaikai jei norės, tai gali būt kaip šakaliukas - vis tiek erzins. Per storas, per plonas, per ilgas, per trumpas, ryžas, akiniuotas, šveplas, o jei be jokių fizinių trūkumų - tai durnas, įkyrus, skundikas, verksnys... O kito neerzina, nors jis storas, akiniuotas ir negražiai apsirengęs - bet niekam netrukdo, visi kaip tik nori su juo draugaut. vat ir galvokit, kodėl, jei net nuo tokio amžiaus mergaites storumu kaltinat sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 30 rugpjūčio 2005 - 11:03
Šaunuolė,Noa thumbup.gif
Atsakyti
Gal tos moterėlės nežino, kad kūdikių ir mažų vaikų riebalinis poodinis sluoksnis yra labai svarbus ir atlieka daug fiziologiškai svarbių funkcijų? Ir būtų žymiai blogiau jei rinkučių nesimatytų. O mažylių žandai turi net atskirą anatominį pavadinimą, nes jie taip pat yra privalomi kiekvienam sveikam vaikui. Nei viena manekėnė vaikystėje neturėjo plokščio pilvo ir įdubusių žandų.
Atsakyti