Įkraunama...
Įkraunama...

IVF senbuvių Vilties Namai

Be išsvajotojo vaikelio
Gyventi mokytis turiu...

Tik ar gyvenimas toks ko nors vertas -
Daug kyla klausimų...

Ir nors atsakymo aš jokio
Lig šiolei niekaip nerandu...

Tikiu, kad laikas jį atneš man
Tikrai žinau...Tikiu!

Nušvis man tikslas prieš akis
Nebetuščiai ims plakt mano širdis!




Šiomis eilėmis, kviečiu visas daug nesėkmių ir skausmo patyrusias senbuves ar naujai prisijungusias forumo nares, pasidalinti jausmais, išgyvenimais, atradimais, naujomis viltimis, surastomis išeitimis ir viskuo, kuo galime vienos kitai padėti wub.gif

Be abejonės pasiilgęs ir užklydęs čia IVF "jaunimas" gali irgi mums įpūsti optimizmo wub.gif o daug nesėkmių praėjusios ir visdėlto laimės sulaukusios merginos palaikyti savo pavydžiais wub.gif

Kaip senbuvė, patyrusi 5 IVF nesėkmių skonį plačiai atveriu šių namų duris biggrin.gif
Atsakyti
registruojuosi i siuos namucius ax.gif nors ne tiek ivf, kiek pavadinime turejau, o 3 nesekmingus, bet jau senbuve esu blush2.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai gerai, Euromergele, kad užvedei šitą temą. Pasiilgstu merginų, su kuriom startavom beveik nuo forumo pradžios..su nostalgija prisimenu kaip kiaurą dieną "kabėdavau" forume - nes viskas buvo nauja..taigi kaip senbuvė pagal stažą SM biggrin.gif ir pagal darytas procedūras doh.gif -irgi jungiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Kaip smagu, turim naujus namučius, kur galėsim pasidalint savo mintim išgyvenimais ir neprasast tikėjimo, kad ir mes visos supsim savo stebūklėlius wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kai susidurem su vaisingumo problemom, galvojau, kad esam vieninteliai tokie nelaimeliai, tad sio forumo atradimas man buvo tikra sielos atgaiva,....kartu gydemes, kartu dalinomes isgyvenimais, kartu laukem rezultatu, bet metams begant mano bendrazygiu gertos vis retejo ir retejo ir ziuriu, kad likom tarp tos mazumos, nuo kuriu laime nusigrezusi verysad.gif
Registruojuosi i si skyreli ir linkiu visoms mums didziules didziules sekmes 4u.gif
Atsakyti
tai jau tikrai, kad laime kazkodel mums atsukusi savo negraziaja puse...
Atsakyti
As taip pat jungiuosi į mūsų gretas 4u.gif , 6 metai laukimo, 3 IVF deja, be rezultato.
Smagu matyti visas senbuves 4u.gif
Atsakyti
Tikriausiai ir aš čia tikčiau blush2.gif 3IVF, penki metai lankymosi gydymo įsatigose ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madissa: 24 balandžio 2009 - 10:11
Tai ir aš jungiuos čia, ne visai po 4 ar 6 pilnų, bet po 6 įsodinimų - 3 pilni IVF ir 3 kartai su snaigutėmis, ir vis nieko unsure.gif

Bus labai fainai pabendrauti su visom, kurios irgi eina šitus kryžiaus kelius jau ilgą laiką 4u.gif
Atsakyti
gal as cia biski perlenkiau su skaiciais, bet kas jauciate jog niekur kitur nebegalit savo nusivylimo "ishspjauti" po daugelio nepavykusiu proceduru - "pasispjaudykim" cia smile.gif

smagu ir man matyti tiek prisijungianciu, nes po visu luziu tiesiog uzsidarome savyje, kazka bandome pamirsti, kazko bandome atsisakyti, mums patarimu del pacio gydymo reikia vis maziau, nes viska kas imanoma patirti jau patyreme ir ne viena karta, patarimu kitiems dalinam vis reciau, nes matom kad yra kitu galinciu tai daryti su netrukstamu optimizmu ir nebebedraujam skyreliuose....
todel atrodo kad musu senbuviu nebera (nors is tikruju yra) ir turbut galim dar viena kitai uzpakalius paspardinti ir paskatinti kopti laipteliais aukstyn, kad ir kiek jauciames nuridento nesekmiu zemyn wub.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2009 04 24, 11:51)

smagu ir man matyti tiek prisijungianciu, nes po visu luziu tiesiog uzsidarome savyje, kazka bandome pamirsti, kazko bandome atsisakyti, mums patarimu del pacio gydymo reikia vis maziau, nes viska kas imanoma patirti jau patyreme ir ne viena karta, patarimu kitiems dalinam vis reciau, nes matom kad yra kitu galinciu tai daryti su netrukstamu optimizmu ir nebebedraujam skyreliuose....
todel atrodo kad musu senbuviu nebera (nors is tikruju yra) ir turbut galim dar viena kitai uzpakalius paspardinti ir paskatinti kopti laipteliais aukstyn, kad ir kiek jauciames nuridento nesekmiu zemyn  wub.gif


pasakyta kaip pirštu į akį drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2009 04 24, 11:51)
gal as cia biski perlenkiau su skaiciais, bet kas jauciate jog niekur kitur nebegalit savo nusivylimo "ishspjauti" po daugelio nepavykusiu proceduru - "pasispjaudykim" cia smile.gif
smagu ir man matyti tiek prisijungianciu, nes po visu luziu tiesiog uzsidarome savyje, kazka bandome pamirsti, kazko bandome atsisakyti, mums patarimu del pacio gydymo reikia vis maziau, nes viska kas imanoma patirti jau patyreme ir ne viena karta, patarimu kitiems dalinam vis reciau, nes matom kad yra kitu galinciu tai daryti su netrukstamu optimizmu ir nebebedraujam skyreliuose....
todel atrodo kad musu senbuviu nebera (nors is tikruju yra) ir turbut galim dar viena kitai uzpakalius paspardinti ir paskatinti kopti laipteliais aukstyn, kad ir kiek jauciames nuridento nesekmiu zemyn  wub.gif


tikrai, kai praeina pirmas nusivylimas ir skausmas, apninka daugybė kitokių emocijų...
ir tiesiog nėra kur ir kam jas išsisakyti.......
kartais net nesuprantu iš kur atsiranda pykcio ir nevilties antplūdžiai.........
dabar, pvz., mane apėmęs nusivilimo, abejingumo ir apatijos mišinys........ unsure.gif
žinau, kad dar nesustosim...dar ne dabar......bet........sumaištis didi.................

gražus ir tikslus temos pavadinimas, euromergele 4u.gif
Izabele, panašu, kad laimę tokie žmonės kaip mes turime "išsikovoti" ragai ir nagais.......
Nakviša, tavo istorija ir palaikymas visada bus kaip tas vilties žiburys wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akedite: 24 balandžio 2009 - 13:16