Įkraunama...
Įkraunama...

Taupau kaip išmanau (čia ne apie maistą)

Sveikutes, 4u.gif
siulau pabendrauti stai tokia tema: taupau!
Bet tema ne apie maista ir savaites pigius meniu. Pakalbekime apie tai ka perkame ar darome, kas tikrai ir taupiau, ir pigiau. Taupyti galima juk net ir laika.
O jusu taupumas gali praversti ir kitoms.

PVZ. as darau kaukes veideliui pati - atsisakiau kosmetologes paslaugu, o stai mano bendradarbe pradejo pati dazyti galva.

Na tai Mamytes kaip dar galima sutaupyti?
Atsakyti
rolleyes.gif tai iš principo beveik visas grožio procedūras galima pasidaryti namie. Tik plaukus nusikirpti sunkiau
Atsakyti
As pati plaukus pries metus pradejau dazyti kazkur, nes labai pagailo pinigu beveik uz nieka, o nusidazau taip pat kaip ir kirpykloje, tik aisku ne sruogelemis
Atsakyti
apie taupyma kalbames Eksperimentas 5 temoje 4u.gif
http://www.supermama...?...2356&st=408
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 24 balandžio 2009 - 08:49
QUOTE(joliteee @ 2009 04 24, 09:45)
As pati plaukus pries metus pradejau dazyti kazkur, nes labai pagailo pinigu beveik uz nieka, o nusidazau taip pat kaip ir kirpykloje, tik aisku ne sruogelemis


o as pradejau kaip tik plaukus dazyti kirpykloje, nes paskaiciavau, kad ar pirktis dazus paciai, ar dazyt kirpykloje, lygiai tas pats iseina, be to kirpykloje nudazo daug lygiau. rolleyes.gif
o taupau ant drabuziu: pvz neperku dzinsu parduotuveje po kelis simtus litu, vaziuoju i kauno urma, ten pasirinkimas labai didelis, o ir kainos ikandamos daugumai.
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2009 04 24, 10:52)
o as pradejau kaip tik plaukus dazyti kirpykloje, nes paskaiciavau, kad ar pirktis dazus paciai, ar dazyt kirpykloje, lygiai tas pats iseina, be to kirpykloje nudazo daug lygiau.  rolleyes.gif
o taupau ant drabuziu: pvz neperku dzinsu parduotuveje po kelis simtus litu, vaziuoju i kauno urma, ten pasirinkimas labai didelis, o ir kainos ikandamos daugumai.

as ir perku bazei, nes man ten grazesni, idomesni, bet moku apie 160 ir daugiau..aisku yra ir pigiua bet kiti nepantinka,negrazus ax.gif
Atsakyti
o as nezinau, ar cia taupymas, bet musu seimai tikrai biskiuka lt pasitaupo, tad pasidalinsiu savo patirtimi...
kadangi visos mano drauges per pastaruosius 2 metus masiskai gimdo leliukus, tai vaziuoti aplankyti mums kainuodavo tikrai ne mazai, kadangi tusciomis nenuvaziuosi, juk reik leliukui kazka nuvezti, o leliukams visokie menkniekiai labai brangus, tai as padariau pirma eksperimenta ir numezgiau tiaptiukus leliukui, ir ka isejo neblogai, kainavo nedaug, o rezultatas thumbup.gif drauge buvo labai patenkinta, tai dabar visa laika sitaip ir darau, va neseniai pussesre pagimde berniuka, tai daba mezgu jam mini toki pleduka, manau turetu labai apsidziaugti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kutikutule @ 2009 04 24, 10:52)
o as pradejau kaip tik plaukus dazyti kirpykloje, nes paskaiciavau, kad ar pirktis dazus paciai, ar dazyt kirpykloje, lygiai tas pats iseina, be to kirpykloje nudazo daug lygiau.  rolleyes.gif
o taupau ant drabuziu: pvz neperku dzinsu parduotuveje po kelis simtus litu, vaziuoju i kauno urma, ten pasirinkimas labai didelis, o ir kainos ikandamos daugumai.

Kur man dazai kainuoja 15-20 litu, o kur man kirpykloje nudazytu uz 50-60 lt, nes labai daug plauku, o pati labai lygiai nusidazau
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 04 24, 11:52)
o as nezinau, ar cia taupymas, bet musu seimai tikrai biskiuka lt pasitaupo, tad pasidalinsiu savo patirtimi...
kadangi visos mano drauges per pastaruosius 2 metus masiskai gimdo leliukus, tai vaziuoti aplankyti mums kainuodavo tikrai ne mazai, kadangi tusciomis nenuvaziuosi, juk reik leliukui kazka nuvezti,  o leliukams visokie menkniekiai labai brangus, tai as padariau pirma eksperimenta ir numezgiau tiaptiukus leliukui, ir ka isejo neblogai, kainavo nedaug, o rezultatas  thumbup.gif  drauge buvo labai patenkinta, tai dabar visa laika sitaip ir darau, va neseniai pussesre pagimde berniuka, tai daba mezgu jam mini toki pleduka, manau turetu labai apsidziaugti  blush2.gif

Super idėja thumbup.gif , pasivogsiu, jei jūs nieko prieš blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 04 24, 11:10)
Super idėja  thumbup.gif , pasivogsiu, jei jūs nieko prieš  blush2.gif

prasau, juk tam ir dalinuosi mintimis mirksiukas.gif beto sia sav. maximoj akcija siulams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2009 04 24, 12:18)
prasau, juk tam ir dalinuosi mintimis  mirksiukas.gif  beto sia sav. maximoj akcija siulams  thumbup.gif

Buvau parduotuvėj, bet neužmačiau g.gif , reikės nueiti pažiūrėti.
Atsakyti
QUOTE(Cleo_25 @ 2009 04 24, 11:19)
Buvau parduotuvėj, bet neužmačiau  g.gif , reikės nueiti pažiūrėti.

zinokit reik paieskoti, nes kai tik prasidejo akcija buvo nemazai tu siulu, o vakar buvau Hypery tai likusios jau nelabai grazios spalvytes ir ne tiek jau ir daug, manau mezgianciojos viska isgraibe blush2.gif
Atsakyti