Įkraunama...
Įkraunama...

Šeimyniška moteris

"Esi baisiai nešeimyniška moteris" rėžė man anyta. Tokio fakto aš negalėjau jai atleisti, todėl su didžiule šypsena veide atsikirtau apie moterį namų tarnaitę. Matyt paliečiau jautrią vietą, nes jau savaitė kaip ji man skaipu siunčia pamokymus apie namų taisykles. Ji man liepė pasiklausti jei netikiu, jog visos moterys taip daro kaip ji jei nori išsaugoti šeimą

Moters pareigos:

Gaminti valgyti
Skalbti
Plauti indus
Tvarkytis namuose, palaikyti idealią tvarką juose
Auginti vaikus
Gražiai atrodyti

Vyro pareigos

Padulkinti žmoną
Dirbti ir nešti žmonai pinigus
Valgyti vyras gamina tik savo malonumui, apie indų plovimą, kojinių susirinkimą kalbos būti negali.

Kol aš gyvenau su vyru pas ją namuose buvau skenuojama ir mano veiksmai komentuojami su penkiomis kaimynėmis ir visoje giminėje.

Priekaištai man:

Negaminu kasdien valgyti. MB neturi pietums naminio maisto į darbą įsidėti. Mano manymu, niekas neprivalo gaminti kasdien. MB savarankiškas žino kokios salotos maksimoj skaniausios ir kur pica skaniausia. Kai man kyla ūpas gaminti į ėį reikalą įtraukiu ir vyrą- lupa bulves, puodą atgramdo ir t.t

Verčiu MB šveisti tupyklą bei plauti grindis kol tuo tarpu valau dulkes, skalbiu.

Nepuolu nurinkinėti indų MB pavalgius. Palieku kavos puodelį ten kur gėrė, grįš po darbo išsiplaus. Grįžęs tai padaro. O anyta man visą dieną rašinėja sms,jog aš siaubinga netvarkinguolė.

Turiu pasakyti, jog aš dirbu. Kaip ir vyras 8 valandas per dieną.

Būnu graži dėl savęs ir visa kita darau savo malonumui kai to noriu. Vyras taip pat privalo prisidėti prie namų ūkio.

Gyvenome pas anytą kol aš apsisukusi ant kulno neišėjau pas mamą. Jokia svetima boba man neaiškins kaip man auklėti vyrą ir neės nervų.

Gyvenimas juk toks kokį susikuri... Bet visgi kaip turi elgtis gera žmona. Pas anytą tikrai negrįšiu, o MB nedega noru kraustytis skubos tvarka, todėl norėčiau patarimų, kad su kitu MB žinočiau kas kaip ir kada daroma lotuliukas.gif
Atsakyti
Nesupratau - šitą vyrą jau palikai ir ieškai kito? Ir tik dėl anytos? g.gif
O šiaip ką galiu pasakyti:
1. Ūkio tvarkymas turi būti jūsų su vyru susitarimo reikalas. Kiekvienoje šeimoje gali būti skirtingai. Nepasakei, ką vyras mano apie savo mamos priekaištus tau.
2. Kol gyveni pas anytą - turi kažkiek prisitaikyti. Jei ji pripratusi prie tvarkos, tai neišplautas puodelis jai visą dieną badys akis. Juk nesunku jį išplauti (tai gali ir vyras padaryti, nebūtinai tu).

Ir be jokios abejonės, šeimai geriausia gyventi atskirai, o ne su kurio nors tėvais. mirksiukas.gif

P.S. Dėl naminio maisto į darbą - mūsų darbe vyrai tikrai nesinešioja maisto iš namų. Tai, ko gero, atrodytų net juokingai bigsmile.gif. Bet bandau įsivaizduoti kitą situaciją - tarkim, statybininkai per pietų pertrauką išsitraukia savo maistą, o vienas iš jų nieko neturi ir turi kažkur eiti, kai visi kiti kartu susėdę valgo - gal ir nelabai smagu būtų. Žodžiu, viskas priklauso nuo situacijos rolleyes.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 24 balandžio 2009 - 10:22
SVEIKINU 4u.gif Tuoj paaiskinsiu kodel;mano manymu padarei teisinga ejima todel,kad 2 seimininkes po vienu stogu gyvent negali.Priekaistus su metais ismoksi priimt kaip savaime suprantama dalyka.Svarbiausia atidziai isklausyt,o vykdyt taip kaip paciai geriau atrodo,nes kitaip tikrai gali patapti tik tarnaite.Povestuviu ir as kuri laika gyvenau su anyta,tik mes jau buvom susitare kad jos namai cia ir kad mes laikini sveciai.
Atsakyti
QUOTE(Vaciukas @ 2009 04 24, 10:55)
Gyvenimas juk toks kokį susikuri... Bet visgi kaip turi elgtis gera žmona. Pas anytą tikrai negrįšiu, o MB nedega noru kraustytis skubos tvarka, todėl norėčiau patarimų, kad su kitu MB žinočiau kas kaip ir kada daroma  lotuliukas.gif

mano galva tu darai viską gerai ax.gif nesuk galvos smile.gif gyvenam visų pirma sau, kaip mes norim, nes tėvai mūsų norėjo ir paleido į svietą, kad mes gyventume savus gyvenimus kaip jau mums atrodo. Apie mane anytos ar ne anytos irgi gali galvoti ką tik nori, aš apie kiekvieną irgi nuomonę turiu tongue.gif kad jaunesnis, tai nereiškia, kad turi teisę kas kartą kažkas mokyti, mokyti galima vaikus, o suaugusiems tik pasakyti, o jie jau darys vistiek kaip darys, atsižvelgiant į gautą info kaip jiems atrodo...

bet pala, pagal vyro pareigas tu tuomet turi nedirbti tongue.gif tada taip, turi viską tvarkyti, o jis tau tik nešti ir nešti, o jei tu dirbi blink.gif tai tik kupron vyrui ir dvigubai kupron anytai, kad iš viso drįsta ką sakyti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious Vici: 24 balandžio 2009 - 11:23
Mes gyvename netoli mano uošvių, bet man tikrai niekas neknisa proto. Pabandytų ... Todėl su uošviais sutariu puikiai thumbup.gif
Gyvename tikrai tvarkingai, bet nesame pedantai. Jei nėra ūpo, nesitvarkome, bet betvarkės tikrai niekada nebūna. Nuo pat pradžių, kai gyvename kartu yra tokia tvarka: vyras plauna grindis, langus iš namo išorės, dulkina kilimus, džiauna drabužius, neša šiukšles; aš plaunu langus iš vidaus pusės, skalbiu, lyginu, šveičiu viską, valau dulkes, siurbiu. Abu gaminame valgyti, plaunu indus dažniau aš, bet nevienareikšmiškai. Kartais nudirbame ir vienas kito darbus, nors niekada darbais ir nesiskirstėme, tiesiog taip susiklostė per 3,5 gyvenimo metus ...
Jei bent vienas darbas būtų man priverstinai užkrautas, pvz., mano vyras pasakytų, kad niekada neskalbs rūbų, nors ir taip to nedaro, šis darbas man pasidarytų prievolė ir taptų tikrai nebemielas ...
Atsakyti
QUOTE(Vaciukas @ 2009 04 24, 10:55)
...Jokia svetima boba man neaiškins kaip man auklėti vyrą ir neės nervų.

thumbup.gif teisingai ir viską tu darai gerai wink.gif
Paklausiau ar aš netvarkinga, tai maniškis atsakė "nu jeigu daugiau nieko neveiktum , tai matyt namuose būtų viskas idealu " PAtiko man tie žodžiai, nes visko būna ir nuotaikos nėra, ir tingisi, ir darbas galų gale kiekvienas pasidaro tai kas jam reikia bigsmile.gif
Atsakyti
vadinas ir as esu neseimyniska laugh.gif

nes MB irgi prisideda prie kasdieniniu darbu smile.gif
Atsakyti
Paklausiau savojo nuomonės apie šeimyniškumą ir tvarką namuose, tai abu priėjom išvados, kad tvarkingas žmogus nebūtinai yra šeimyniškas ... Šeimyniškas yra tas, kuris pirmiausia galvoja apie šeimą, tas, kuris po darbo nori kuo greičiau sugrįžti namo į savo šeimą ir pan.
Atsakyti
Musu sheima jau trejus metus aktyviai uzsiima taupymu. Tuo tikslu susikureme spec programa, kurioje sukaupeme issame seimos pajamu bei islaidu poreikiu duomenu baze. Daugiau rasite adresu:

http://seimos-biudzetas.webs.com/

Taip pat kasdien galesite suzinoti ka nors apie taupyma.
Atsakyti
QUOTE
Jokia svetima boba man neaiškins kaip man auklėti vyrą ir neės nervų.


Jei jau vyras, tai turėtų būti išauklėtas.. Kodėl už tokio "pusfabrikačio" tekėjot? blink.gif
Tik pajuokavau, jei ką.
Viena, "sugrojo" faktas, kad kažkada vienas iš exkavalierių pažadėjo iš manęs žmogų padaryti. Pamąsčiau, kam žmogui su beždžione vargti, o jei dar nieko neišeis (kaip žinia, gerais norais ir pragaras grįstas), apsisukau ir išėjau ne tokio pretenzingo ieškoti..
Antra,- iš didelės nevilties, kad, apsirodo, esu irgi iš tų nešeimyniškų sutvėrimų. drinks_cheers.gif
Beje, pritariu Foxy surašytai nuomonei:
QUOTE
Šeimyniškas yra tas, kuris pirmiausia galvoja apie šeimą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 15 birželio 2009 - 13:49
tvarinys blink.gif kodel moteris seimyniska taip vadinama doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Mimuke @ 2009 04 25, 20:30)
vadinas ir as esu neseimyniska laugh.gif

nes MB irgi prisideda prie kasdieniniu darbu smile.gif

manau reik dalintis darbais ax.gif
Atsakyti
Man klausimas kilo apie anytos šeimą. Ar ji tokia ideali, kad manosi galinti pamokymus dalinti net ir tiems, kas neprašo?
Toks įspūdis, kad ji gyvena pagal 6-ojo dešimtmečio "Šeimininkės vadovo" rekomendcijas.. - Jau keli metai mailiukas su ištrauka tai originalo kalba, tai išverstas suka ratus po el.erdvę.
Bet kad jis pritaikytas vyro išlaikomai namų šeimininkei, o ne dirbančiai moteriai. Keista anyta - skaipu naudotis moka, o kad laikai kiti nepastebėjo... blink.gif

Beje, toje ištraukoje yra ir patarimai vyrams cituojami. Tipo: po lytinio akto leiskite žmonai nueiti į vonią, nes ji gali norėti pabūti viena ar paverkti.. g.gif

Susimąsčiau, o ko aš taip temose apie anytas dalyvauju? - Manoji gera, ir dar - toli gyvena. Praktiškai, mes viena kitai problemų nekeliam. Dovanėlėm retsykiais apsikeičiam..

O kaip turi elgtis gera žmona? - Manyčiau, atsakymas paprastas - mylėti savo vyrą (jei meilė abipusė). Tada geras elgesys bus natūrali jausmų išraiška. Juk kai darbus dalinatės per pusę, jie nudirbami dvigubai greičiau. O tada lieka daugiau laiko rūpintis vienas kitu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiza: 15 birželio 2009 - 16:50