Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukai kaip šiaudai, gal turit patarimų...

ech, mano plaukai yra dazyti ir tokie ,atsiprasant, niu visikai nususe... sad.gif va...
po dazymo jie ir sausi pasidare, zodziu, nekas... wink.gif ka Jus naudojat dazytiems plaukams atgaivint? kokius sampunus, balzamus, gal dar kokius pribumbasus?...
pasidalinkim patirtim... biggrin.gif
Atsakyti
naudoju balzamą/kaukę RIGENOL, ji skirta specialiai dažytiems plaukams, pirkti jos tik kirpyklose būna ir sakyčiau visai nebrangi 500ml - 16lt(čia su nuolaida pirkau, gal šiek tiek kitur ir brangiau), būna visokių tūrių nuo 150 ml. Anksčiau ko tik nebandžiau, plaukai kaip šeriai buvo, o dabar gražūs, blizga, minkštučiai, tikrai patariu thumbup.gif
Atsakyti
As labai rimtai ziuriu i plauku dazyma todel dazau tik su NATEA dazais. Po dazymo plaukai pasidaro svelnesni, paklusnesni ir jokiu priemoniu daugiau nebereikia smile.gif nes tai dazai ir kauke kartu
Atsakyti
o kazkokius dazytu plauku serumus naudojat?
Atsakyti
O man kirpeja patare pasidaryt majonezo kauke blink.gif Sake,kad labai atgaivina nisiurusius plauku galiukus po dazymo ar cheminio susukavimo.Bet palaikyti reiketu apie 1.5-2val.Dar nebandziau,bet manau reikes pabandyt,juo labiau,kad ne pirma karta girdziu,o atsiliepimai labai thumbup.gif
Atsakyti
As naudoju balzama fructis dazytiems plaukams, man jis labai tinka ir patinka.
Atsakyti
Žiūrint kaip dažyti jie...jei šviesinti-vienokia priežiūra,jei tamsinti,tai kitokia....
va jei tamsinti,tai dažniausiai plaukai atsigauna,nežinau kaip ten iš tikrųjų,bet vizualiai tai atrodo pats plaukas sutvirtėja,tik problema,kad spalva ilgiau laikytų...tada reikia naudot šampūną ir balzamą dažytiems plaukams...
o jei šviesinti(tik viena kartą bandžiau šviesint,tai vargau juodai, reikėjo maitinančias kaukes dėt, bet va su spalva tai jokių problemų...nenusiplauna gi laugh.gif
Atsakyti
ash naudoju garnier dazytu plauku preiziurai skirtus produktus... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš dabar naudoju "Umberto Giannini" plaukų priežiūros produktus: šampūną ir kondicionierių, kurie "užrakina" spalvą ir suteikia plaukams daugiau drėgmės. Bet nepigūs rolleyes.gif Šampūnas 27 ir kondicionierius 29 Lt.
Kol kas naudosiu, kol plaukai neapsipras ir vėl neatrodys pavargę..Šiaip plaukų priežiūros priemones keičiu periodiškai wink.gif
Atsakyti
Naudoju... Naudoju henna sampuna ir tokia nenuplaunama kauke - ka as zinau, puse bieso...smile.gif Dar turiu C:EHKO purskiama kondicionieriu, cia is kirpyklose parduodamu serijos... Irgi puse bieso, lengvokas toks gal... Siaip as irgi periodiskai keiciu smile.gif
Atsakyti
Oi,ko tik nesu izbandziusi,netinka man tie is brangesniu visiskai,nauduoju tik rusiskus sampunus,kondicionerius ir balzamus nenauduoju,nes plaukus nesusitvarkau visiskai tada,atrodo kad ju perpus sumazeja biggrin.gif
Nesiskundziu savo plaukais,grazus zvilga,bet dazau tik su pigiais,nes is brangiuju dazu netinka man,slenka tada iskarto plaukai.
biggrin.gif Matyt man taip jau Dievas sutvere,kad nemoket brangiau uz kosmetika,net veidui krema perku uz 1.50lt biggrin.gif rusiska,tik jis man tinka.Nes nuo kitu bere ir sausina baisiai oda biggrin.gif
Nesidazius plauku,galeciau eiti i seneliu prieglauda,jau esu zila per visa galva. unsure.gif
Atsakyti
O gal kas išbandėt RENE FURTERER plaukų priežiūros priemones?
Atsakyti