Įkraunama...
Įkraunama...

Ar patinka jums Jūsų darbas?

sveikutes,
noriu paklausti ar patinka jums jusu darbas kuri dirbate uzsienyje,ir kur dirbate,ar tai yra jusu svajoniu darbas, gal dirbate tam ,kad gyventumete, ar gyvenate tam kad dirbtumete,ir as isvis dirbate krizes metu,o gal del aplinkybiu part-time darba pasirinkote ,ar jus dziugina eiti i darba,ar nuobodu ir pan.?
as dirbu dabar deli supervizore,is pradziu dziaugiausi savo darbu, nes labai arti namu,sekmadieniai laisvi,ir tik kas trecia sestadieni tenka dirbti,bet po kiek laiko seimininkai atleido 2 zmones dar dviem sumazino valandas,tai dabar yra ziauriai daug darbo, tai per diena as nevaikstau o begioju kad atlikciau viska kas reikalinga..dar bosas labai megsta reguliuoti viska,kisasi nieko nezinodamas,tai nuo tik darbo tik dar padaugeja,kartais norisi pasakyti f..k you ir apsisukus iseiti is tos nesamones..po savaitgaliu i darba vos ne su asarom einu,nes tokia depresija apninka,kad reikes vel visa savaite ta pati maratona begti..bet nauju darbu pasirinkimas labai mazas,tai ir kenciu,ir galvoju, na nejaugi cia tik as vargstu? doh.gif o kaip jums?
Atsakyti
Sveikute, atidarius nauja temuke 4u.gif
As dirbu vadovaujama darba, tai irgi uzkniso juodai, jau senai noriu pasakyti f--k you visiems, bet velgi pasirinkimas siuo metu ne per didziausias darbu, be to ir kitoj vietoj bus tas pats, zinau is patirties. Taip ir eini i prieki - viena diena geriau, kita prasciau. Savaitgaliu laukiu kaip didziausios sventes, tada nereikia i ta pragara lysti. As negaleciau pasakyti, kad mano darbas cia toks prastas, manau problema manyje - jei galeciau is vis nedirbciau, nes per penkis metus cia ziauriai pavargau. Mielai sedeciau namie, ir niekad neliudeciau, kad tik butu kas pakankamai pinigu uzdirba ax.gif
Atsakyti
As savuoju darbu patenkinta ax.gif Gal todel, kad nepersidirbu, nes dirbu tik 4 val. i diena .. O ir keltis anksti nereik, nes nuo kokiu 6-7 val. jei reiktu dirbti, tai bent man but laaabai sunku blush2.gif tongue.gif Dirbu nuo 9-iki 13 val. 13.30 jau namie thumbup.gif wub.gif
Dirbu 2,5 metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2009 04 26, 17:24)
As savuoju darbu patenkinta  ax.gif  Gal todel, kad nepersidirbu, nes dirbu tik 4 val. i diena .. O ir keltis anksti nereik, nes nuo kokiu 6-7 val. jei reiktu dirbti, tai bent man but laaabai sunku  blush2.gif  tongue.gif  Dirbu nuo 9-iki 13 val. 13.30 jau namie  thumbup.gif  wub.gif
Dirbu 2,5 metu  ax.gif

As jums pavydziu o man tenka nuo 6 a.m iki 4pm o kartais ir 5pm doh.gif Truksta pinigeliu ax.gif bet nezinau kodel atvaziavus i uk dirbau mazai ir pinigeliu uzteko o dabar ir daugiau pinigu turi o vistiek visiems norams patenkinti neuztenka verysad.gif ir to norisi ir to... . unsure.gif
Atsakyti
..Na man uzsienyje daugybe ivairiu darbu teko dirbti.. Na ,bet jau metai su puse kaip dirbu vienoje vietoje ir ka syra kolkas geriausia ka teko pasiekti...Bet velgi taip jau su tuo zmogiskuoju kuriniu yra,kad niekad pakankamai geria jam nebus..vat ir as dabar intensyviai planuoju darbo krypti keisti,mat galiausiai as save puikiai pazinus ir daug ka isbandzius supratau,kad geriausiu rezultatu pasiekti galeciau darbe su sistemomis kopmiyteryje, skaiciukais ir griezta sistematika... ax.gif ax.gif
Atsakyti
o tai kur jus dirbate,koki darba?
man irgi tenka darba pradeti nuo 7 iki 4,o kartais nuo 10iki 7 tai visa diena darbe,nieko nenuveiksi tokia durna pamaina dirbant..
Atsakyti
Sveikos mergaites,

Manau daugeliui nepatinka, tai ka jie daro, tame tarpe ir as verysad.gif .Butent todel,nemegstu savo darbo,nes jis fizinis, dabar dar negaliu jo mesti, vis neprarandu vilties, turetu siemet susitvarkyti tam tikri reikalai, dar patobulinsiu anglu kalbos zinias ir viena diena galesiu dirbti pagal issilavinima smile.gif. Beto as tikriausiai ne is tu zmoniu, kurie galetu sedeti namuose schmoll.gif , nors ir antra puse parnestu pakankamai pinigeliu mirksiukas.gif

Tad mergaites per daug neverkslenkit, stenkites iziureti pozityviu dalyku savo darbuose pvz papildote seimos biudzeta, bendraujate su zmonemis, kasdien nauja patirtis ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D&R: 27 balandžio 2009 - 23:17
QUOTE(D&R @ 2009 04 27, 21:11)

Tad mergaites per daug neverkslenkit, stenkites iziureti pozityviu dalyku savo darbuose pvz papildote seimos biudzeta, bendraujate su zmonemis, kasdien nauja patirtis ir t.t.  ax.gif


Nu as gal durna, bet nematau jokio pazityvumo pvz savo darbe blink.gif Debiliuku dirbu, kas netingi tas ir siuntineja, o dar plius laiko ne uz zmogu... Dabar tuos kelis men kol nedirbu, o sedziu namie su mazge kaifuoju thumbup.gif Net plaukai siausiasi pagalvojus, kad greitai reikes ten grizti verysad.gif Zinoma, galim sakyt susirask kita darba. Bet... KRIZE, plius mano anglu kalba toli grazu ne ideali. O eit ir vel per agentura kokia irgi neaisku ka gausi, gal 1 sav dirbsi, o po to vel eisi is balandziu bulkos atimineti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurabalta @ 2009 04 29, 17:32)
gal 1 sav dirbsi, o po to vel eisi is balandziu bulkos atimineti blink.gif

Dar ir taip buna blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurabalta @ 2009 04 29, 10:32)
Nu as gal durna, bet nematau jokio pazityvumo pvz savo darbe blink.gif  Debiliuku dirbu, kas netingi tas ir siuntineja, o dar plius laiko ne uz zmogu... Dabar tuos kelis men kol nedirbu, o sedziu namie su mazge kaifuoju thumbup.gif  Net plaukai siausiasi pagalvojus, kad greitai reikes ten grizti verysad.gif Zinoma, galim sakyt susirask kita darba. Bet... KRIZE, plius mano anglu kalba toli grazu ne ideali. O eit ir vel per agentura kokia irgi neaisku ka gausi, gal 1 sav dirbsi, o po to vel eisi is balandziu bulkos atimineti blink.gif


tai mokykis anglu kalba kol su vaiku namie sedi ir ieskokis mielesnio darbo,.. kas trukdo? lengviausia visada yra verkslenti ir skustis... kas nori tas kazko ir pasiekia...
Atsakyti
as dirbu gamykloj jua treti metai toje pacioje. smile.gif na is dalies esu patenkinta, bet kaip pagalvoji kartais kaip viskas atsibode doh.gif bet vis nesiryztu ka nors keisti, o tuo labiua dabar , kai su darbais ne kas... smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif o man patinka mano darbelis ax.gif priesh vaikucius dirbau ofise, pasigimdzius pirma ishejau ish darbo, bet po 2-ju menesiu, paskambino ex-bosas ir pasiule ta pati darba dirbt namie (buhalterija, iv. ataskaitos ir t.t.) , ir taip jau 4 meteliai dirbu "ish namu" biggrin.gif nei kas komanduoja, nei tam skirtos grieztos valandos yra thumbup.gif padarau darbeli, persiunciu, tada atsiuncia man medziaga toliau daryt rolleyes.gif linkiu visoms susirast patinkama ir miela shirdziai darbeli 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti