Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrybos pagal zodiako ženklą

Sveiki,

Viliuosi kad temos pavadinimas yra daug maž aiškus, tačiau jei taip nėra, bandau detalizuoti savo klausimą,

taigi mane domina "kaip skiriasi" vieno ar kito zodiako ženklo atstovai? Ar trenkia durim, išeina ir niekada nebegrįžta? ar ramiai bando išspręsti situaciją? ar išeina daug kartų bet grįžtą? del ko galų gale skiriatės ir tt?

būsiu dekingą už bet kokią nuomonę
Atsakyti
Na būtų tikrai įdomu palyginti bigsmile.gif Gaila,kad niekas nepasisako g.gif Na jei išsiskyrimams priklauso draugysčių nutraukimas (o ne santuokos), tai galiu pasisakyt ax.gif
Svarstyklės- skiriasi-taikosi ir galo nėra doh.gif jokio konkretumo, jokio užtikrintumo..išsiskyręs su juo, nebūk tikras,kad ir jis mano, jog draugystė nutraukta doh.gif
Vėžys- skiriasi ramiai..geriausias būdas nutraukti santykius-telefonu ar emailu rolleyes.gif Bijo matyt į akis pažiūrėt cool.gif
Avinas- na čia jau pasireiškia viskas:pyktis, agresija, durų trankymai...atgaila, nekaltos akytės..ir vėl pyktis, agresija, grasinimai doh.gif su šituo neliūdna nors biggrin.gif niekada negali žinot, kaip elgsis..Bet jau įžeista savimeilė doh.gif iškelia savo ragus ir nieko negirdi, nieko nemato biggrin.gif
tai vat, kiek atsimenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2009 04 30, 15:05)
Na būtų tikrai įdomu palyginti bigsmile.gif Gaila,kad niekas nepasisako g.gif Na jei išsiskyrimams priklauso draugysčių nutraukimas (o ne santuokos), tai galiu pasisakyt ax.gif
Svarstyklės- skiriasi-taikosi ir galo nėra doh.gif jokio konkretumo, jokio užtikrintumo..išsiskyręs su juo, nebūk tikras,kad ir jis mano, jog draugystė nutraukta doh.gif
Vėžys- skiriasi ramiai..geriausias būdas nutraukti santykius-telefonu ar emailu rolleyes.gif Bijo matyt į akis pažiūrėt cool.gif
Avinas- na čia jau pasireiškia viskas:pyktis, agresija, durų trankymai...atgaila, nekaltos akytės..ir vėl pyktis, agresija, grasinimai doh.gif su šituo neliūdna nors biggrin.gif niekada negali žinot, kaip elgsis..Bet jau įžeista savimeilė doh.gif iškelia savo ragus ir nieko negirdi, nieko nemato biggrin.gif
tai vat, kiek atsimenu blush2.gif

Del svarstykliu drinks_cheers.gif tikrai...Ir del skyrybu ir seip del kivircu.Susipykom...pykstam...pykstam...taikomes lotuliukas.gif Jiem suprantat pasvarstyti reikia,ar cia mes tikrai susipykom ar ne.praeina diena nekalbadieni,sms paraso ir pasitikslina ar tikrai pykstu.Kita diena vel,trecioj ateina ir sugalvoja koki pasiteisinima aisku kvaila ir isgalvota lotuliukas.gif tada ale vel susitaikom vadinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Dekui kad prisijunget:)
As savo ruoztu tuomet noreciau sauliu skyrybas pakomentuoti:
jei juos jau daedi, tada net nemirkteldami sukrauna daiktus ir iseina, o jei ir nores grizti, tai is principo to nepadarys,
Arba jiems nuolat reikia daug laiko susivokti savo jasmuose, as kaip dvynys, tai man vienas du ir padaryta, o tas parsivelka po savaites ir klausia ar tikrai issiskyrem:)
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2009 04 30, 15:05)
Na būtų tikrai įdomu palyginti bigsmile.gif Gaila,kad niekas nepasisako g.gif Na jei išsiskyrimams priklauso draugysčių nutraukimas (o ne santuokos), tai galiu pasisakyt ax.gif
Svarstyklės- skiriasi-taikosi ir galo nėra doh.gif jokio konkretumo, jokio užtikrintumo..išsiskyręs su juo, nebūk tikras,kad ir jis mano, jog draugystė nutraukta doh.gif
Vėžys- skiriasi ramiai..geriausias būdas nutraukti santykius-telefonu ar emailu rolleyes.gif Bijo matyt į akis pažiūrėt cool.gif
Avinas- na čia jau pasireiškia viskas:pyktis, agresija, durų trankymai...atgaila, nekaltos akytės..ir vėl pyktis, agresija, grasinimai doh.gif su šituo neliūdna nors biggrin.gif niekada negali žinot, kaip elgsis..Bet jau įžeista savimeilė doh.gif iškelia savo ragus ir nieko negirdi, nieko nemato biggrin.gif
tai vat, kiek atsimenu blush2.gif



as esu veziuke ir visiskai atitinka skirimosi taktika,ne vienam esu sms pranesusi,kad galas musu draugystei... lotuliukas.gif ir va kvepia skirybom su vyru ,ir bijau jam pasakyti,kad nebemyliu,nebenoriu but su juo... doh.gif
Atsakyti
Prie avinų dar pridurt norėčiau, kad ignorą visišką deda ant žmogaus. Skiriasi, lyg kirviu nukerta siūlą tarp žmonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2009 04 30, 19:25)
Del svarstykliu  drinks_cheers.gif  tikrai...Ir del skyrybu ir seip del kivircu.Susipykom...pykstam...pykstam...taikomes lotuliukas.gif  Jiem suprantat pasvarstyti reikia,ar cia mes tikrai susipykom ar ne.praeina diena nekalbadieni,sms paraso ir pasitikslina ar tikrai pykstu.Kita diena vel,trecioj ateina ir sugalvoja koki pasiteisinima aisku kvaila ir isgalvota lotuliukas.gif tada ale vel susitaikom vadinasi lotuliukas.gif



Visiskai pritariu del svarstykliu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Balionas @ 2009 05 04, 17:13)
Dekui kad prisijunget:)
As savo ruoztu tuomet noreciau sauliu skyrybas pakomentuoti:
jei juos jau daedi, tada net nemirkteldami sukrauna daiktus ir iseina, o jei ir nores grizti, tai is principo to nepadarys,


Jei kalbant apie šaules moteris, tai čia tikrai teisybė biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
nu as svarstykle bet niekad nesimetau tokiais pasisakymais kaip - skiriames... per beveik 4 metus viena karta tesam svarste tokia galimybe po metu draugystes...
Atsakyti
QUOTE(Sunny* @ 2009 05 14, 18:15)
nu as svarstykle bet niekad nesimetau tokiais pasisakymais kaip - skiriames... per beveik 4 metus viena karta tesam svarste tokia galimybe po metu draugystes...

matai, tu moteriškė juk mirksiukas.gif Čia berniukai - svarstykliukai labai "svarsto" šitoje srityje ax.gif o moterytės - svarstyklytės laaabai bijo likti vienišos, kad geriau nė neužsimins apie tai rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
galiu ir aš pasisakyti apie avinus iš savo asmeninės patirties.
vyras avinas - tai turėjau visą puokštę visokių emocijų - ir pyko ir trankėsi ir draskėsi ir verkė ir atsiprašinėjo ir maldavo, žodžiu, visos įmanomos emocijos, tai nori taikytis, tai nebenori niekada daugiau matyti, tai myli, tai nekenčia. ačiū Dievui, tai truko tik "neilgus" keturis mėnesius.
aš pati taip pat avinas - tų pačių skyrybų antroji pusė - viskas ramu, be isterijų, be nervų priepuolių, stengiausi taikytis prie jo - nenori matyti - ok, nesimatom. nori likti pažystamais - ok, bendraujam.
tvirtai negaliu pasakyti, kokios tų avinų skyrybos.
Skyrėsi pažystamas ožiaragis - irgi ramiai, bandydamas išlaikyti ramybę ir bent kažkokį dalykinį bendravimą, nors ana antra pusė pylė visas įmanomas pamazgas ant galvos.
galbūt ne ženklas čia turi reikšmę, o tai, kuri paliekamas, kuris paliekantysis g.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 05 08, 23:32)
Prie avinų dar pridurt norėčiau, kad ignorą visišką deda ant žmogaus. Skiriasi, lyg kirviu nukerta siūlą tarp žmonių smile.gif

Sutinku 100 procentų 4u.gif
Atsakyti