Įkraunama...
Įkraunama...

"Pabiručių pasaulis" Kaune

Sveiki smile.gif .
Norėčiau leisti dukrytę į laisvalaikio centrą "Pabiručių pasaulis" Kaune, bet mums netinka jau esančios grupės laikas (12 - 13 val.). Gal atsiras norinčių ir galinčių vesti savo vaikučius kartu,bet po darbo ( 17 - 18 val.). Vadovės sakė mielai dirbtų,jei rastume kompaniją ax.gif
Tiesa,tai yra 3-4 metų vaikučių grupė.
Atsakyti
Gal galetumet papasakoti ka daugiau, kokia kaina, kiek laiko trunka uzsiemimai..
Labai noreciau.. , nes darzeliu jau nusivyliau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 04 27, 20:54)
Gal galetumet papasakoti ka daugiau, kokia kaina, kiek laiko trunka uzsiemimai..
Labai noreciau.. , nes darzeliu jau nusivyliau.  blush2.gif

Papasakoti galiu ne itin daug ax.gif . Užsiėmimai trunka vieną val.,jos kaina - 12 litų. Kai buvau nuvažiavusi pažiūrėt ir kalbėjau su direktore,tai sakė,kad su vaikučiais dirba kineziterapeutas,dailininkė,psichologė. Aplinka labai jauki,šviesi ir direktorė pasirodė maloni moteris. Tai tiek aš žinau. Ir grupes formuoja pagal pageidaujamą laiką.
Atsakyti
Ar spetume geguzes menesiuj susiderinti.
Ar susirinktu grupe ar cia tik mes...
Kiek reikia vaikuciu kad butu organizuojama grupe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanita @ 2009 04 29, 20:10)
Ar spetume geguzes menesiuj susiderinti.
Ar susirinktu grupe ar cia tik mes...
Kiek reikia vaikuciu kad butu organizuojama grupe  blush2.gif

Sveika.
Vaikučius čia priima bet kada. Kaip man sakė tam,kad dirbti užtenka ir dviejų vaikučių. O gal po to dar atsiras norinčių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielle @ 2009 04 29, 22:22)
Sveika.
Vaikučius čia priima bet kada. Kaip man sakė tam,kad dirbti užtenka ir dviejų vaikučių. O gal po to dar atsiras norinčių ax.gif



as manau, kad jus daugiau kaip 2 uzsiemimus nenueisit.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(motinyste_veza @ 2009 04 30, 13:58)
as manau, kad jus daugiau kaip 2 uzsiemimus nenueisit....  biggrin.gif

Sveiki.
Būtų įdomu sužinoti kodėl?
Atsakyti
QUOTE(motinyste_veza @ 2009 04 30, 13:58)
as manau, kad jus daugiau kaip 2 uzsiemimus nenueisit....  biggrin.gif

Gal galetumet daugiau pakomentuoti.. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Butu lengviau apsispresti, ar verta trukdytis laika ... blush2.gif
Atsakyti
Sveiki, o kur įsikūręs tas "Pabiručių pasaulis"
Aš ieškau kur vesti savo trimetį, bet mum reikia kad užsiėmimai būtų apie 19 val.
Atsakyti
QUOTE(drucke @ 2009 05 23, 19:48)
Sveiki, o kur įsikūręs tas "Pabiručių pasaulis"
Aš ieškau kur vesti savo trimetį, bet mum reikia kad užsiėmimai būtų apie 19 val.

Sveika.
Jis yra Laisvės al.,netoli fontano smile.gif O toks laikas ir mums tiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielle @ 2009 05 24, 17:41)
Sveika.
Jis yra Laisvės al.,netoli fontano smile.gif O toks laikas ir mums tiktų ax.gif



Na mum tai jau atkrenta bent jau pakolkas užsiėmimų lankymai, teks namie lavintis kaip išmanysim, nes algytė tik mažėja, mažėja... tuoj visai piniginėj beliks tik 1 litas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drucke @ 2009 06 14, 22:16)
Na mum tai jau atkrenta bent jau pakolkas  užsiėmimų lankymai, teks namie lavintis kaip išmanysim, nes algytė tik mažėja, mažėja... tuoj visai piniginėj beliks tik 1 litas  smile.gif

Ir mane darželyje atkalbinėja auklėtojos,sako nuo rudens galės vietoj ir šokius,ir ką nori lankyt smile.gif Nes jau bus keturi metai.
Atsakyti