Įkraunama...
Įkraunama...

kaip "nesubobėti" atsiradus vaikeliui?

idomu suzinoti, ar po gimdymo galite pakankamai skirti laiko sau?
as pavyzdziui atrodo nieko nespeju, nors maziukas ir daznai miega, bet vis atsiranda kazkokiu darbu ir taip kasdienis lekimas...
labai bijau, kad nepamirsciau rupintis savimi taip kaip anksciau verysad.gif
Atsakyti
Gimus vaikeliui mamos gyvenimas labai pasikeičia, bet laiko sau ji privalo skirti, kitaip labai pavargs, bus suirzus, atsiras nepasitenkinimas esama situacija. Čia iš praktikos mirksiukas.gif

Būtinai nors valandėlę paveikit tai ką mėgstat ax.gif
Atsakyti
Is savo patirties sakau, kad laiko sau kuo toliau, tuo maziau galesit skirti, juolab jei planuojate apie antra vaikuti mirksiukas.gif
Nors reikia skirti laiko ir sau, bet kaip? Kada ?
Ka visi sugula - pasidarau puodeli arbatos, pakramsnoju kazka skanaus, pasiziuriu tel. ir atsigaunu. Namie tyla, niekam nieko nereikia - gali skirti laiko tik sau blush2.gif
Atsakyti
o as tai nzn man yra laiko viskam,as ir nama susitvarkau ir prie kompo sedziu ilgai ir valgyt pasidarau ir savim pasirupinu kaip visada jei negaleciau saves susitvarkyt tai man uzeitu depresija nes as esu tokia pedantiska,kad viskas pas mane turi buti ciki,nors is dalies blogai taip yra nes jei ko nespeciau tai jau nervinciaus juodai.
Atsakyti
Butu kvaila planuoti vaikuti ir tiketis kad lako uzteks viskam doh.gif Manau kieviena moteris planuodama pastoti turi susitaikyti su mintim kad nebetures sau tiek laiko kaip anksciau. Nebent samdai aukle arba esate apteke pinigais ir galite sau leisti nedirbti, na tada pakaito saugoti galima leliu ir rupintis savimi 4u.gif
Atsakyti
laiko niekam nebera...
puse dienos susivelusi, su chalatu pravaikstau...
Atsakyti
po pirmo gimdymo laiko sau galejau daug skirti, bet nebuvo jokio noro, viskas vienodai 'sviete' doh.gif dabar esu su antru nestuke.gif pirmas mazylis bus dvimetis, tai nezinau kaip cia gausis-gal noro bus, o laiko jau nebe, bet jei tik noresiu, tai rasiu.... rolleyes.gif
o siaip kaip svariem rubam, tvarkingiem plaukam ir nagam nemanau, kad neimanoma rast laiko jei tik norima, gal tik sunkiau iprast viska atlikt ne kada paciai noris, o kada leidzia mazylis-jis tikrai 24 val.neverkia ar kruties burnoj nelaiko biggrin.gif rubus i skalbianke sumest ir persirengt minuciu klausimas kaip ir kitas smulkmenas atlikti mirksiukas.gif
Atsakyti
pagimdziau pirmagimi, vaikiukas demesio reikalauja, man miego truksta, taciau sau laiko atrandu. kas sau laiko neskiria? nebent tos, kurios namuose priziuri didele seimyna. arba tos, kurios nemoka planuoti laiko ir yra truputi apsileidusios.
planuojant laika galima prisiziureti ir save siek tiek palepinti - valandelei vyrui palikti vaikiuka ir isbegti kavos su draugem, i baseina ar i kirpykla. dirbu kurybini darba prie kompiuterio - tam irgi laiko uztenka. kol kas smile.gif
juk visa demesi sutelkiant vaikui, galima tik dar labiau pervargti. manau, kad kita veikla prablasko, veikia kaip antidepresantas.
Atsakyti
Na dabar ir man laiko jau daug užtenka, nes pypliukei jau greit 10 mėn. smile.gif Šlaiužioja, rankioja, užsiima pati. Bet pirmi 3- 4 mėnesiukai, kaip čia pasakius...
Gal kai ramūs vaikai, tai taip, bet manoji palyginus mažai miegodavo, daug žįsdavo, 2 mėnesius kartais ir dukart per val.
Dabar vyresnėlė ne daržely, atostogauja, bet vis tiek lengviau, nei pradžioje, po gimimo.
Taigi ir plaukus, ir nagus pasidažau, ir šiaip viskam laiko daugiau dabar, o ne kai gulėjo lopšy. biggrin.gif
Kitom mamom gi būna atvirkščiai, ramu kol guli, o ne vaikšto g.gif
Atsakyti
Man 3-4 men. po gimdymo irgi laiko sau neuztekdavo,nes pati sau uzkroviau visus darbus.Nieko neprileisdavau prie vaiko ir niekam neleisdavau padeti.Man atrode,kad geriau uz mane niekas negali pasirupinti vaikeliu,pagaminti pietus ar sutvarkyti namus.Su laiku supratau,kad toks mano poziuris buvo klaidingas.Pradejau streikuoti ir reikalauti geresniu gyvenimo salygu smile.gif Taip musu namuose atsirado indaplove, kosytes vaikui rytais pradejo virti mano mama(mes gyvename kartu),o as randu daugiau laisvo laiko pasirupinti savimi:)
Atsakyti
na as sau laiko tai tikrai ,randu ( aisku buna dienu kai nei nori nei iseina) pasidazyt ,nagus susitvarkyt ,ar i kirpykla nait manau tikrai imanoma smile.gif paprasciausiai vaikiuka su savim imi visur smile.gif i moteriskas vietas (kirpylas manikiurus) gali mama pasimt ,kol kerpa tave - mama kartu su lelium ,kol kerpa mama- tu smile.gif jai reikai maitint imi ir pamaitini ,kokios gedos ,nepykit uz issireiskima bet dauguma atveju tikrai nesuprantu mamu kurios vaiksto apsileidusios ,PATAPUS MAMA NEREIKIA PAMIRST KAD ESI MOTERIS smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewoote: 07 liepos 2008 - 13:44
as susivelus jau nevaiksta, bet pvz kojas susitvarkyt ar nagus nusilakuot reikia laiko pritaikyt. O i kirpykla tai nebent tuo atveju jei kas nors mazaja lauke paveziotu tuo metu 4u.gif Tai ismokau plaukus namie pati nusidazyt thumbup.gif ka gi tu zmogau darysi... Norisi but graziai, tik nelabai dar pavyksta schmoll.gif
Atsakyti