Įkraunama...
Įkraunama...

Dieninis šlapinimasis į kelnes

Sūnui jau daugiau nei 3 metukai. Labai vėlai atsisakėm pampersų, bet tai pavyko padaryti gana greitai ir sėkmingai. Maždaug po pusės metų vėl pradėjo šlapintis į kelnes dienos metu. Kartais, kai pamatom, kad trypčioja, klausiam ar nori į tualetę, o jis sako, kad ne ir po poros minučių jau šlapia. Nuvesti per prievartą neįmanoma, nes nepasodinsi. Bandžiau ir gėdinti, ir barti, ir maldavau, jau ir iki ašarų, ir diržą vieną ir pirmą kartą paėmiau, bet niekas nepadėjo. Atrodo ir supranta ką sakai, bet kas dieną tas pats. Buvom pas gydytoją, bet kažkodėl jis bėdos tame nematė.
Keisčiausia, kad tuštinasi tualete be jokių problemų. O su šlapinimusi didelė bėda, nes plius nepasako, kad jau šlapia, gali vaikščiot nors ir visą dieną.
Nuo to laiko, kai einam į tualetą ir kol pradėjo dieną šlapintis į kelnes atrodo niekas nepasikeitė. Dėl naktinių šlapinimųsi į lovą nieko nesakau, nes vaikas miega ir panašiai, bet kaip dieną?
O gal visgi yra kokia bėda, kurios aš nematau?
Atsakyti
Negi mes tokie vieninteliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 04 27, 14:32)
Sūnui jau daugiau nei 3 metukai. Labai vėlai atsisakėm pampersų, bet tai pavyko padaryti gana greitai ir sėkmingai. Maždaug po pusės metų vėl pradėjo šlapintis į kelnes dienos metu. Kartais, kai pamatom, kad trypčioja, klausiam ar nori į tualetę, o jis sako, kad ne ir po poros minučių jau šlapia. Nuvesti per prievartą neįmanoma, nes nepasodinsi. Bandžiau ir gėdinti, ir barti, ir maldavau, jau ir iki ašarų, ir diržą vieną ir pirmą kartą paėmiau, bet niekas nepadėjo. Atrodo ir supranta ką sakai, bet kas dieną tas pats. Buvom pas gydytoją, bet kažkodėl jis bėdos tame nematė.
Keisčiausia, kad tuštinasi tualete be jokių problemų. O su šlapinimusi didelė bėda, nes plius nepasako, kad jau šlapia, gali vaikščiot nors ir visą dieną.
Nuo to laiko, kai einam į tualetą ir kol pradėjo dieną šlapintis į kelnes atrodo niekas nepasikeitė. Dėl naktinių šlapinimųsi į lovą nieko nesakau, nes vaikas miega ir panašiai, bet kaip dieną?
O gal visgi yra kokia bėda, kurios aš nematau?

Žinokit ir mums panašiai,jau 4 metukai,bet prasidėjo nesenai ir labai dažnai,kad paklausi ar nori sako ne,o pasižiūri triusikėliai jau šlapi blink.gif visai dar nepadaręs,bet jau įsilašinęs nemažai blink.gif Ir nžn ką daryti,ir gėdinau ir per rūrą uždrožiau g.gif Svarbiausia klausi tai sako ne ,o jau prisivarvinęs blink.gif Tai dabar pats bėga ,kad nepamatyčiau,kad šlapi triusikėliai.ir suprask,kaip nori kas čia jam poasidrė g.gif
Atsakyti
Ir aš suku galvą kame čia reikalas g.gif
Dabar šešias dienas buvom kartu namie (tėvelis išvykęs), tai pats irgi lėkė į tuliką bigsmile.gif Tokių didelių nelaimių nebuvo, bet kelis kart šlapius triusikėlius vis tiek radau...
Atsakyti
mušdamos vaikus jiems tik kenkiate
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 05 05, 17:27)
mušdamos vaikus jiems tik kenkiate
blink.gif nu tamsta ir susakei, toks jausmas, kad prisimynusios duodam kasdien doh.gif Neteko girdėt, kad buvo pakenkta vaikui, kuris kartą (proto ribose) gavo beržinės košės schmoll.gif Ir nereik čia išvedžiojimų apie vaikų mušimą ir auklėjimą, nes tema ne apie tai.
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 05 05, 19:38)
blink.gif nu tamsta ir susakei, toks jausmas, kad prisimynusios duodam kasdien doh.gif Neteko girdėt, kad buvo pakenkta vaikui, kuris kartą (proto ribose) gavo beržinės košės schmoll.gif Ir nereik čia išvedžiojimų apie vaikų mušimą ir auklėjimą, nes tema ne apie tai.

gi ne policiją pakviečiau. dry.gif
o konkrečiu atveju tokiu auklėjimu problemos tikrai neišspresite.
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 05 05, 17:43)
gi ne policiją pakviečiau. dry.gif
o konkrečiu atveju tokiu auklėjimu problemos tikrai neišspresite.
Kazkur tamstos postus man atrodo skaiciau apie vaiku musima ir pan doh.gif Geriau vietoj tokiu sakiniu patartum ka daryt, kaip padet vaikui ir sau 4u.gif
O beje, zinau viena pavyzdi, kai vaikas kakino i kelnes, gavo gerai su dirzu nuo mamos, ir nuo to laiko ne kruopytes i kelnes, taip, kad tamsta nesakyk, jei nezinai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 05 05, 17:45)
Ir aš suku galvą kame čia reikalas g.gif
Dabar šešias dienas buvom kartu namie (tėvelis išvykęs), tai pats irgi lėkė į tuliką bigsmile.gif Tokių didelių nelaimių nebuvo, bet kelis kart šlapius triusikėlius vis tiek radau...


Vakar vėl tas pats doh.gif Maniškis labai nori nemiegoti pietų darželyje,tai susitarėm jai bus dar kartą taip tai miegos ,o jai ne leisiu nemiegoti ir parsivesiu namo,žiūrėsim ,kaip gausis g.gif
QUOTE(sena niekšė @ 2009 05 05, 19:27)
mušdamos vaikus jiems tik kenkiate

Mušimas mušimui ponia nelygus.

QUOTE(Gadiga @ 2009 05 05, 19:38)
blink.gif nu tamsta ir susakei, toks jausmas, kad prisimynusios duodam kasdien doh.gif Neteko girdėt, kad buvo pakenkta vaikui, kuris kartą (proto ribose) gavo beržinės košės schmoll.gif Ir nereik čia išvedžiojimų apie vaikų mušimą ir auklėjimą, nes tema ne apie tai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Bandau gražiuoju tartis,bet kame problema neaišku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baniukas: 06 gegužės 2009 - 11:14
QUOTE(Baniukas @ 2009 05 06, 10:14)
Vakar vėl tas pats doh.gif Maniškis labai nori nemiegoti pietų darželyje,tai susitarėm jai bus dar kartą taip tai miegos ,o jai ne leisiu nemiegoti ir parsivesiu namo,žiūrėsim ,kaip gausis g.gif
Aš ir kartais taip manipuliuoju ax.gif
Laukau čiūrikus, kad suveiktų tai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadiga @ 2009 05 06, 12:39)
Aš ir kartais taip manipuliuoju ax.gif
Laukau čiūrikus, kad suveiktų tai 4u.gif

Labai ačiū,aš ir laikau mirksiukas.gif Jau su močiute namie matysim ,kaip seksis,nes neįsivaizduoju kas čia jam pasidarė g.gif Jau nuo 2metų dieną neprisidaro,aišku būdavo retų avarijų,bet laaabai retų,o dabar kas dien triusikėliai šlapi doh.gif
Atsakyti
Sveikutes!!!
Man su dukryte irgi buvo tokiu bedu, kai neis sio ne is to slapios kelnes, tai pasiteisindavo kad nespejo iki wc atbekt, tai nespejo kelnaiciu numaut ir t.t.
Ir bariau, ir neleisdavau laukan, nes daznaiusiai lauke avarijos nutikdavo, bet niekas nepadedavo. Bet ko toliau , to daugiau budavo doh.gif
O paskui nustojau kreipt demesi, nustojau bart, nustojau aiskint, kad negerai daro, pradejau sakyt kad yra gera mergaite, o tada ji man sako - as negera, darau sisiu i kelnes unsure.gif , bet daugiau nebedarysiu, o jei padarysiu, paklause, ar barsi?
Ne , sakau, nebarsiu. Bet daugiau ir nepadare thumbup.gif
Atsakyti