Įkraunama...
Įkraunama...

Naujos statybos butas

Sveikutes.

Cia klausiu tu, kurios jau pasirase naujos statybos buto preliminarias sutartis, arba jau ir tikrasias. Kokia buvo numatyta bauda uz sutarties nutraukima, jei jis kiltu is pardavejo puses. Gal kam teko su nutraukimu preliminarios sutarties susidurti?? Kaip viskas ivyko, papasakokit, labai reikialinga informacija, nes su mum dabar nori nutraukt. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2005 08 30, 14:27)
Sveikutes.

Cia klausiu tu, kurios jau pasirase naujos statybos buto preliminarias sutartis, arba jau ir tikrasias. Kokia buvo numatyta bauda uz sutarties nutraukima, jei jis kiltu is pardavejo puses. Gal kam teko su nutraukimu preliminarios sutarties susidurti?? Kaip viskas ivyko, papasakokit, labai reikialinga informacija, nes su mum dabar nori nutraukt. sad.gif



Tai jums reikia žiūrėti, kokia jūsų sutartyje numatyta atsakomybė pardavėjui už atsisakymą sudaryti pagrindinę sutartį/preliminarios sutarties nutraukimą ir pan. kas jums iš to, kokios baudos yra kitų žmonių pasirašytose sutartyse g.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2005 08 30, 14:30)
Tai jums reikia žiūrėti, kokia jūsų sutartyje numatyta atsakomybė pardavėjui už atsisakymą sudaryti pagrindinę sutartį/preliminarios sutarties nutraukimą ir pan. kas jums iš to, kokios baudos yra kitų žmonių pasirašytose sutartyse g.gif



man reikia informacijos, nes advokatas sako, kad ta bauda yra diskriminuojanti mus, todel idomu kokios pas kitus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2005 08 30, 14:35)
man reikia informacijos, nes advokatas sako,  kad ta bauda yra diskriminuojanti mus, todel idomu kokios pas kitus.  g.gif



Kuria prasme diskriminacinė?
Atsakyti
o kodel jie nori su jumis nutraukt? nemaciau daug sutarciu, bet pas mus yra tik tiek, kad jei mes nutraukaim mokam 2000, o jei jie tai tik pinigelius sumoketus grazina, cia is tos serijos "nenori nepirkt", o drauge dar kitoj imonej, tai as paskui su ja susisieksiu palsuiu ir parasysiu, jei k tai tu man i a.z. priminima nusiuskt jei neparsysiu ryt ar poryt, o tai uzmirstu 4u.gif veiksmas vyksta Vilniuje, jei tinka
Atsakyti
Mūsų variante buvo vienoda bauda numatyta: jei mes nutraukiam sutartį - mes mokam 2000, jei bendrovė - irgi 2000 (mums sumoka).
Atsakyti
Pas mane sutartyje yra taip : jei bendrovė nutraukia sutartį su manim, tai man gražina avansą ir dar sumoka tokio pat dydžio baudą. Jei aš nutraukiu sutartį tai mano sumokėtas avansas lieka pas juos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Korta @ 2005 09 01, 08:33)
Pas mane sutartyje yra taip : jei bendrovė nutraukia sutartį su manim, tai man gražina avansą ir dar sumoka tokio pat dydžio baudą. Jei aš nutraukiu sutartį tai mano sumokėtas avansas lieka pas juos. smile.gif

Na nieko sau... Tikiuosi, kad avansas nebuvo 30 procentų buto kainos?
Atsakyti
Pas mus sutarty buvo numatyta, kad jei mes nutraukiam sutartį, tai prarandam sumokėtą avansą (mūsų atveju, tai buvo 15 proc. buto vertės), o jei bendrovė - tai - grąžina įmokėtą avansą ir dar sumoka 5 proc. buto vertės. Tiesa, prieš pasirašant preliminarią sutartį, ten buvo numatytas 2 proc. "paguodos prizas", pavyko išsiderėt iki 5 proc. ( nedaug, bet "i to chleb").
Jei ne paslaptis, kiek jūsiškė bendrovė pasiruošus išmokėt?
Sėkmės derybose.
Atsakyti
QUOTE(Violetukas @ 2005 09 03, 16:15)
Na nieko sau... Tikiuosi, kad avansas nebuvo 30 procentų buto kainos?



Na avansas 20 proc. - 44 000 Lt. Nemažai prarasčiau jeigu ka....


Atsakyti
O mūsų preliminarioj sutarty tai iš vis baisiai įdomu... Ten tiek baudų įvairiausių prirašyta, jei tą, jei aną... Bet dėl preliminarios sutarties nutraukimo tai taip rašoma:

- jei mes nutraukiam, mes turim sumokėt 10 proc nuo visos buto vertės (o tai gan daug)

- o jei jie nutraukia, tai jei sumoka tik 5 proc nuo musu įmokėto 15 proc avanso... (katino ašaros...) ir tai tik raštiškai jų pareikalavus (kas, ko gero, irgi reiškia papildomas išlaidas advokatams ir pan...)

Žodžiu, tos firmos savęs nenuskriaudžia schmoll.gif
Atsakyti
Beje, pasidalinkit patirtimi iš savų preliminarių sutarčių... Kokios pas Jus nurodytos sąlygos dėl apdailos darbų atlikimo. Ar parašyta, kad savininkas neturi teisės pats atlikti apdailos darbų savo bute iki namo pridavimo. Kokie terminai nurodyti?
Atsakyti