Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai vestuvėse...

QUOTE(Ssmilte @ 2008 05 24, 00:07)
cia as gal ne visai i tema , bet apie pakvietimus, manau nesupyksit  biggrin.gif  ar rasote kvietimuose kad svente be vaiku? ar siaip zmones supranta?  smile.gif

O kas gali uzdrausti i svente ateiti su vaikais..kuom turkdo vaikai blink.gif ,..man vestuvese grazus vaikai papuosti kostiumais ir oustomis suknelemis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssmilte @ 2008 05 24, 03:07)
cia as gal ne visai i tema , bet apie pakvietimus, manau nesupyksit  biggrin.gif  ar rasote kvietimuose kad svente be vaiku? ar siaip zmones supranta?  smile.gif

gal as kazko nesuprantu,bet tikrai taip nerasyciau,juk yra teveliu kurie neturi kam palikkti ar nenori.na dar ziurint koks jusu darugu ratas,ir kiek vaikam laiko?tikrai kazkam nesakyciau ateikit be vaiku,vaikai seimos dalis,kvieti tevus,kviesk ir vaikus,as taip manau.jei teveliam netrugdo kodel gi ne?bet aisku cia jums sprest,as patariu nerasyti smile.gif mano vestuvese bus nemazai vaiku mano metinukas,10metu,2metu,1metu,3metu,ir 10menesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 24, 11:04)
O kas gali uzdrausti i svente ateiti su vaikais..kuom turkdo vaikai blink.gif ,..man vestuvese grazus vaikai papuosti kostiumais ir oustomis suknelemis. wub.gif


Pati turiu vaiku, 2 Bus seses vestuves ir vaiku nesivesiu i baliu, tik i baznycia ir pasifotografuoti pradzioj. Zinau, kad jei eisiu su vaikais, tai ir reikes but su vaikais. Erdve didele, daug duztanciu ir kitokiu pavojingu daiktu. Negaliu gi as baliavoti, o vaikus palikti likimo valiai, arba tiketis, kad kazkas kitas juos priziures. Jei jaunieji nori, kad vaikai butu vestuvese, tai manau, reiketu pasamdyti aukle, kuri juos ir priziuretu.
Atsakyti
Na mes irgi pakviesti i vestuves ir drauge dar paklause ar atsivesiu sunu drauge,bet kazkaip pagalvojau kad vestuvese retai kas vezasi vaikus ir dar musiskis toks nenusedintis tad paliksiu mamai paziureti ir abu su vyru i vestuves pas geriausia drauge,,,,,
O kai buvo musu vestuves tai sesuo buvo su dviem dukrytem tai 6metu dukryte ir 10menesiu nes neturejo kam palikti ir man jos visiskai nemaise...
Atsakyti
mes irgi prasem kad be vaiku vaziuotu tai buvo kas isizeide, bet kai zmoniu virs 100ntai nepasakysi ateikt su savo kedem nes nera kur sodint doh.gif
Atsakyti
Tęsiame temą...
Svarbiausia nesipykim, kiek žmonių, tiek nuomonių... 4u.gif
Vaikai mūsų laimė, tačiau kartais reikia nuo tos "laimės" pailsėti, taigi...prašom savo argumentus dėlioti už ir prieš...
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 04 27, 16:43)
su tokia logika galima nekviest ir pusseserės vyro, ar pusbrolio žmonos. bet jei kviečiat šeimą, tai kvieskit visą. juolab kad tai giminės.

suprantama, kad norisi vestuves tobulas turėt, bet juokinga skaityt, kad šimtą žmonių pakvietus dar penki vaikai tai į bankrotą išvarys , ar kad po stalu palindęs vaikas sugadins VISAS vestuves. tai tikrai kad raganos dry.gif


Na zinai, jei as tau i ragana panasi - tebunie, man vienodai sviecia! irnesakyk.gif
Pas mane sveciu bus apie 30, 15 poru, visi uz mus vyresni, tai naturalu, kad kiekviena seima jau turi vaiku, kai kurie net po du. ax.gif Svesime viena diena pokyliu saleje, kurioje telpa apie 30-35 zmones.
Pirma - ten vietos neuztektu 15 ar net daugiau vaiku.
Antra - 15 vaiku, ne 5, kad nusispjovei ir sumokejai! rolleyes.gif
As ne vaiku svente darau, o svente sau! 4u.gif
Tai dabar pati pamastyk, su tokiu sveciu skaiciumi man apsimoka kviesti vaikus? Logiska tau?

QUOTE(chile0 @ 2009 04 27, 23:14)
As uz vaikucius, lb juos myliu, ir jei mano vestuves butu sodyboje, dvi dienas, tikrai nekiltu tokiu minciu, bet kai mano vestuviu baliukas tik 4val. ka siulote?

O daryti prie juros, dviese ar keturiese cia jau musu su MB sprendimas  tongue.gif
Neveltui jau i ketvirta desimti tuoj busime abu(na, as dar nesisendinsiu  ax.gif ) perkope, turetume jau zinoti ko norime  rolleyes.gif 
Mes pakvieteme VISUS savo svecius pries 6men. iki vestuviu, gerbdami zmoniu vasaros planus.

Jeigu yra noro ir atsizvelgiant i situacija, per 6men. tikrai galima ka nors sugalvoti.
Bet lb matosi kada nera noro, arba tik tusti kaprizai  verysad.gif
Nors pagalvojus is kitos puses patiems jauniems tevams visai gali buti smagu kartais, jei yra galimybe ikinkyt kad ir tevelius uz aukle, ir iseit dviese toki reta atveji auginant mazaji smikuti atsipalaiduoti  cool.gif


Pilnai tave suprantu! drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 04 28, 13:07)
Antra - 15 vaiku, ne 5, kad nusispjovei ir sumokejai! rolleyes.gif
As ne vaiku svente darau, o svente sau! 4u.gif
Tai dabar pati pamastyk, su tokiu sveciu skaiciumi man apsimoka kviesti vaikus? Logiska tau?

suprantu iš vieno pusės, kad ekonomika valdo, bet pati paskaitykit ką parašėt... verysad.gif
manau, kad nei iš vienos pusės logikos nėra.. schmoll.gif
Jau tikriausiai sakiau ne kartą, bet mano nuomonė yra - pakviesti ŠEIMĄ, jei tokia yra, reiškia su visais vaikais ir t.t., o jau patys vaikų tėvai turėtų apsispręti ar juos vesti ar ne.
Jei šventę daromės sau, tai tada švęskim dviese ar keturiese ir nebus problemų, kiek kas kainuos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2009 04 28, 15:02)
suprantu iš vieno pusės, kad ekonomika valdo, bet pati paskaitykit ką parašėt... verysad.gif
manau, kad nei iš vienos pusės logikos nėra.. schmoll.gif
Jau tikriausiai sakiau ne kartą, bet mano nuomonė yra - pakviesti ŠEIMĄ, jei tokia yra, reiškia su visais vaikais ir t.t., o jau patys vaikų tėvai turėtų apsispręti ar juos vesti ar ne.
Jei šventę daromės sau, tai tada švęskim dviese ar keturiese ir nebus problemų, kiek kas kainuos... smile.gif


Taip ekonomika valdo! 4u.gif Man tie papildomi 2000 litu uz vietas vaikams yra daug. unsure.gif Nes vietoje kurioje svesim, net uz vaikus skaiciuoja kaip uz suaugusi zmogu! unsure.gif
Dviese ar keturiese svesti tikrai nesiruosiu, o is savo vestuviu padaryti vaiku darzeli taip pat! cool.gif Norit smerkit, keikit, bet maziems vaikams vestuves ne vieta, bus krikstynos, vaiku gimtadieniai - prasau, kitas reikalas! 4u.gif
Juo labiau, gave pakvietimus nei vienas neisizeide i prasyma del vaiku! cool.gif
Atsakyti
QUOTE(~Jacinta~ @ 2009 04 28, 15:17)
Taip ekonomika valdo! 4u.gif Man tie papildomi 2000 litu uz vietas vaikams yra daug. unsure.gif Nes vietoje kurioje svesim, net uz vaikus skaiciuoja kaip uz suaugusi zmogu! unsure.gif
Dviese ar keturiese svesti tikrai nesiruosiu, o is savo vestuviu padaryti vaiku darzeli taip pat! cool.gif Norit smerkit, keikit, bet maziems vaikams vestuves ne vieta, bus krikstynos, vaiku gimtadieniai - prasau, kitas reikalas! 4u.gif
Juo labiau, gave pakvietimus nei vienas neisizeide i prasyma del vaiku! cool.gif


aš visiškai sutinku kad vaikams yra vaikų šventės, ir kad nėra pigu kviesti dar +20 svečių (ta prasme vakų). pas mus vestuvėse nebus nei vieno vaiko, bet ir niekas iš draugų/giminių, net nesiparino, kad yra kviečiami be vaikų smile.gif
Atsakyti
As pries vaikus vestuvese.
Atsakyti
As taip pat pries mano manymu yra laikas vaikams yra laikas suaugusiems. man grazu kai vaikai yra baznycioje ar seip diena bet kai prasudeda vakaras ir vyksta balius tai isvis ne vaikams vieta... nebent ju tikrai ne vienas ir su jais kazkas uzsiima, nes ka jiems veikt ziuret toj salej kaip teveliai baliavoja reik uzjaust ir juos mirksiukas.gif
Atsakyti