Įkraunama...
Įkraunama...

Suomių kalba

Sveiki 4u.gif Gal kas mokėsi ar mokosi suomių kalbos? Aš lankau dabar kursus,pirmame lygyje.
Atsakyti
Labas, as bandau mokytis savarankiskai, pagal knyga "teach yourself finnish" anglu kalba, prie kurios yra dar diskas su irasais. Po truputi lygtai juda, o kur tu kursus lankai?
Atsakyti
QUOTE(usha @ 2009 05 07, 19:12)
Labas, as bandau mokytis savarankiskai, pagal knyga "teach yourself finnish" anglu kalba, prie kurios yra dar diskas su irasais. Po truputi lygtai juda, o kur tu kursus lankai?

Aš lankau Planetariumo pastate. Tai va jau tai baigsis pirmas lygis,o toliau mokytis problematikška,nes nėra beveik išvis dėstytojų.Mano dėstytoja turi daug darbų su turistais vasara,o kitoj įstaigoj tik nuo rudens bus ir tik pirmas lygis.O man jau kaip ir tolimesnio reiktų. Ar seniai jau mokaisi suomių kalbos?
Atsakyti
as ir bandau mokintis suomiu kalba, visai nieko yra programa Byki expres, ji nemokama ir tinka pradedantesiams, jei reikia daugiau yra Byki premium, bet deja ji mokama. o seip buvau dar radusi svetaine kur susirandi tarkim koki suomi kuris noretu ismokti lietuviskai ir vienas kita mokai...reikes isbandyti
Atsakyti
Keliu temą viršun, gal kas dar domisi šia kalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neiti @ 2009 11 18, 02:25)
as ir bandau mokintis suomiu kalba, visai nieko yra programa Byki expres, ji nemokama ir tinka pradedantesiams, jei reikia daugiau yra Byki premium, bet deja ji mokama. o seip buvau dar radusi svetaine kur susirandi tarkim koki suomi kuris noretu ismokti lietuviskai ir vienas kita mokai...reikes isbandyti

Oho,kaip įdomu. Tik,kad pas mane vyras namie suomis ir vistiek neišmokstu suomių niekaip blush2.gif O gal su kokiu suomiu susirašinėti būtų daugiau entuziazmo išmokti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 12 16, 11:36)
Oho,kaip įdomu. Tik,kad pas mane vyras namie suomis ir vistiek neišmokstu suomių niekaip blush2.gif O gal su kokiu suomiu susirašinėti būtų daugiau entuziazmo išmokti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Su tais suomiais problematiška, kad jie angliškai kalba ax.gif Aš mokiaus savarankiškai, nieko čia nebus..
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2010 12 16, 13:15)
Su tais suomiais problematiška, kad jie angliškai kalba ax.gif Aš mokiaus savarankiškai, nieko čia nebus..

Na,taip tikra tiesa. Beveik visi kuo puikiausiai angliškai šneka. Bet,kad ta suomių kalba ne iš lengvūjų tokia. Sunku man ją mokytis,o ir šiaip ausiai man ji nemiela,už tai ir lenda sunkai į galvą.
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 12 16, 16:43)
Na,taip tikra tiesa. Beveik visi kuo puikiausiai angliškai šneka. Bet,kad ta suomių kalba ne iš lengvūjų tokia. Sunku man ją mokytis,o ir šiaip ausiai man ji nemiela,už tai ir lenda sunkai į galvą.

Būtent, jei nemiela ir nelįs ausin. Man tai labai miela. Bet reikia prie jos laiko, kitaip pasimiršta. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2010 12 17, 12:35)
Būtent, jei nemiela ir nelįs ausin. Man tai labai miela. Bet reikia prie jos laiko, kitaip pasimiršta. blush2.gif

Bet vistiek teks išmokti doh.gif išvažiuojam į Suomiją.
Atsakyti
Kadangi, mes čia dviese turbūt dar ilgai kalbėsim, tai papasakokit kaip čia jums išėjo su ta Suomija 4u.gif Į kokį miestą keliatės?
Atsakyti
QUOTE(Linju @ 2010 12 17, 16:17)
Kadangi, mes čia dviese turbūt dar ilgai kalbėsim, tai papasakokit kaip čia jums išėjo su ta Suomija 4u.gif Į kokį miestą keliatės?

Aha,aš ir gi matau,kad čia tik dvi kalbėtojos bus biggrin.gif Na nelabai populiari šalis,už tai ir kalba nėra populiari,o gal todėl kalba nepopuliari,kad ten visur angliškai ramiai susišneki.
Na o važiuoju į Suomiją,todėl kad vyras suomis. įsivaizduok vyras suomis,o kalbos nesugebu išmokti doh.gif Gyvenaom LT visą laiką,o vyras atkeliaudavo savaitgaliais namo,bet pavargo jis jau keliatui pirmyn atgal,tad tenka mums kraustytis pas jį,nes darbas jo ten ir palikti aišku jo negali. Kraustysimės mes į Helsinkį. O pas tave kokios gyvenime aplinkybės susikloatė,kad pradėjai suomių mokytis?
Atsakyti