Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai l/d "Ąžuoliukas"

sveiki, rasykit nuomone apie si darzeli,vaiku prieziura,ir panasiai.pati lankiau si darzeli tikrai patenkinta,aciau nezinau kaip situacija dabar ten.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 22 kovo 2010 - 19:19
QUOTE(jaunaMAMITE @ 2009 04 29, 13:48)
sveiki, rasykit nuomone apie si darzeli,vaiku prieziura,ir panasiai.pati lankiau si darzeli tikrai patenkinta,aciau nezinau kaip situacija dabar ten.. g.gif

jau galvojau,kad prirasyta bus apie darzeli ir paskaitinesiu, nes savo kudiki uzrasiau ten, bet ziuriu ner atsiliepimu kol kas ax.gif
Atsakyti
keliu tema 4u.gif

labai domina info apie si darzeli.
mb vaikysteje lanke, bet prabego labai daug laiko nuo to lotuliukas.gif

mastom apie kelius darzelius savo maziukui. galvojam apie kelis todel labai idomu butu isgirsti atsiliepimus 4u.gif

gal kas galetu info apie eiles pasakyti?
Papildyta:
matem puslapyje, kad nemazai projektuku vykdo...
Atsakyti
Mano didysis berniukas lanko si darzeli, tiesa, dar tik geras menuo, bet net ir po tokio trumpo laiko galiu pasakyti kad esu labai labai patenkinta, ir nuo pat pirmos dienos pamaciau skirtuma tarp buvusio musu darzelio ir sio thumbup.gif lankom "Zvirbliuku" grupe, tai aukletojos pasakiskos, tvarka, uzimtumas, zodziu super thumbup.gif mazasis eis nuo rudens i lopseli, tai tikiuos ir jam bus viskas taip pat liuks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saura: 07 balandžio 2010 - 11:29
Sveikos! mano suneliui 3 men,kadangi gyvemane centre galvoju leisti suneli is si darzeli... gal yra kokiu atsiliepimu? kokios ten eiles? kada eiti ji uzrasyti? o gal paziulysite koki kita darzeli kuris taip pat randasi centre? is anskto dekoju uz informacija.
Atsakyti
Mes irgi lankem si darzeli, bet deja nieko gero apie ji negaliu pasakyti... schmoll.gif Niekas nieko nesilauso, ko paklausi to negausi, visada trauk uz liezuvio, jokio normalaus informavimo, prastas paruosimas ir vaikui jame nepatiko. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 09 10, 22:25)
Mes irgi lankem si darzeli, bet deja nieko gero apie ji negaliu pasakyti...  schmoll.gif  Niekas nieko nesilauso, ko paklausi to negausi, visada trauk uz liezuvio, jokio normalaus informavimo, prastas paruosimas ir vaikui jame nepatiko.  schmoll.gif

o kokia grupe lanket?
Atsakyti
Labas vakaras! praeita savaite ir as uzrasiau savo suneli i 2012 m. grupe smile.gif pirmi ispudziai visai geri smile.gif kitas darzelis i kuri uzsiraseme taip pat neblogas, bet toliau nuo namu ir nelabai kokiame rajone, o 3 musu pasirinktas isvis nepatiko... tai azuoliukas po kol kas man pasirode priimtiniausias... smile.gif galvoju kokia dienike pagriebti vyra po paranke ir aplankyti visus 3 darzelius, kad viska aprodytu, pabendrauti su auklytemis ir t.t., gal po to nuomone ir pasikeis..., bet siandien jis man pirmoj vietoje! wink.gif gal bus kokiu ivaresniu nuomoniu apie si darzeli? smile.gif butu smagu isgirsti smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Mano sunelis pradejo rudeni lankyti si darzeli. Mano atsiliepinai tik geri ir aukletojos geros. Neturiu nusiskundimu...
Papildyta:
QUOTE(Tekantisaule @ 2010 09 10, 21:25)
Mes irgi lankem si darzeli, bet deja nieko gero apie ji negaliu pasakyti...  schmoll.gif  Niekas nieko nesilauso, ko paklausi to negausi, visada trauk uz liezuvio, jokio normalaus informavimo, prastas paruosimas ir vaikui jame nepatiko.  schmoll.gif


O kokia grupe lankete? Mes asmeniskai labai patenkinti esame.... Su aukletojomis gali pakalbeti,papasakojo kaip vaikui sekas,viska paaiskina...
Atsakyti
Aš taip pat užrašiau savo sūnų i 2012 m. grupę, tą padariau 2010 m. rugsėjo mėnesį. 2011 m. balandžio mėnesį perėjau per darželius norėdama patvirtinti jog norėsim lankyti. Šiame darželyje buvome 33 pagal eilę. Ir ką jūs manot, ateinu į Ąžuoliuką, o man ir sako, patekti jums be šansų, nes grupę sudarys broliai ir seserys tų vaikų, kurie jau lanko tą darželį, bei studentų vaikai. Tokiems vaikams pirmenybė.
Tai ar ne pikta. O ką daryti paprastiems piliečiams, kurie ne studentai ir turintys dar tik po vieną vaiką. Tai tegu kuria antrą grupę, kur būtų suteikta galimybė patekti.
Pasakysiu negražiai, kažkokie velnynai darželiuose vyksta. Darželis prie pat namų, bet į jį nepatenki, nes tėvai deklaruodami netikrą gyvenamąją vietą vaikus sukiša iš kitų miesto kampų. Tai man belieka į pietinį vaiką tempti, ar dar velniai žino kur, nors darboviete irgi centre. Esu pasipiktinusi tokia tvarka.
Atsakyti
QUOTE(Sirse2010 @ 2010 09 08, 21:20)
Sveikos! mano suneliui 3 men,kadangi gyvemane centre galvoju leisti suneli is si darzeli... gal yra kokiu atsiliepimu? kokios ten eiles? kada eiti ji uzrasyti? o gal paziulysite koki kita darzeli kuris taip pat randasi centre? is anskto dekoju uz informacija.

uzsirasyti kuo anksciau manau mes 2 metus laukem eiles.kol i lopselinukus leidom. as pati lankiau si darzeli. na mes lankemes pirma aitvaru grupej- lopselinuku- ten superines aukletojos paklausdavai kaip sekas viska issamiai papasakodava ir gabumus pastebedavo. thumbup.gif buvau labai patenkinta,bet kai perejom i drugeliu grupe,ten aukles doh.gif . yra viena stora geresne ir plona ne kokia. zodziu informacijos kaip sekasi negausi- atsakymas gerai sekes kaip visiems vaikams... buva daug piktumu tarp mamyciu tai puse grupes keliaujame i misria grupe- naminukus smile.gif ziuresime kaip tenai seksis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meshkutea @ 2011 08 19, 21:17)
uzsirasyti kuo anksciau manau mes 2 metus laukem eiles.kol i lopselinukus leidom. as pati lankiau si darzeli. na mes lankemes pirma aitvaru grupej- lopselinuku- ten superines aukletojos paklausdavai kaip sekas viska issamiai papasakodava ir gabumus pastebedavo.  thumbup.gif  buvau labai patenkinta,bet kai perejom i drugeliu grupe,ten aukles  doh.gif . yra viena stora geresne ir plona ne kokia. zodziu  informacijos kaip sekasi negausi- atsakymas gerai sekes kaip visiems vaikams... buva daug piktumu tarp mamyciu tai puse grupes keliaujame i misria grupe- naminukus  smile.gif  ziuresime kaip tenai seksis smile.gif

Kaip keista girdėti tokią nuomonę. Mano mažasis lanko "Drugelių" grupę, tai esam labai patenkinti auklėtojom. O va vyresnysis lankė"Naminukus", tris metus buvo viskas liux, bet paskutinius metus, kai atėjo nauja auklėtoja, tai nekas... sūnus ją su siaubu prisimena... Teisybė, kad viskas priklauso nuo auklėtojos, o ne nuo darželio smile.gif
Atsakyti