Įkraunama...
Įkraunama...

Batai - treniruokliai

Mielos mergaitės, sugunde mane straipsniai apie MBT (Masaju basu koju technologija) batus - treniruoklius:) Galbut jus jais jau domejotes, gal jusu draige, mama, teta jau nesioja juos?smile.gif
Mirtinai noriu mumesti beveik 5 kg...o labai tingisi eiti i sporta...be to, rasoma, kad jie padeda islaikyti tiesia nugara, irgi gerai;)
pasidalinkite savo nuomone, busiu laaaaaaaaaaaaaaabai dekinga:0

aciu mielosios super mamytes;)
Atsakyti
O ką teta sako? Gal nuo jų neskauda kojų,kaip man paskutiniu metu kojas skauda...nežinau nei ką daryt,skau gal nuo ištampytų rauščių(jaunystėje), nes su venom tvarkoj. O batų kaina?
Atsakyti
Esu jau ankščiau skaičius apie tuos batus,jie labai brangūs ir nemanau,tad paprastam žmogui verta tiek mokėt už tuos batus, verčiau pinigus investuot į sveiką maistą,kokį treniruoklį ar organizmą valantį maisto papildą.Jai daug judėsi,vaikščiosi,bėgiosi,tai ir su paprastais batais pasieksi gerų rezultatų,jai nieko nedarysi tai jokie batai nepadės.Jie tik judėjimą daro patogesnį ir gal kiek efektyvesnį.
Atsakyti
tie batukai, pasirodo yra tikriausiai geriausias sveikatos isradimas:) issprendzia zmonems skaudamas sunkias kojas (na zinai, kaip buna, grizti namo ir nori kojas uzsikelti, nes skauda, tinsta ir pan), gelbsti turintiems sanariu problemas ar nugaros skausmus, nes privercia eiti tik tiesiomis. sake pradejus nesioti, pirmomis dienomis skauda kojytes, nes pradeda dirbti raumenukai, kurie iki tol nedirbo, o paskui pripranti, ir kaip tik kojas jauciasi patogiai, dingsta visi skausmai.
Atsakyti
mano drauge jau pora metu vaiksto su tokiais batais ir dziaugiasi kad kojos pasidare lieknesnes ir uzpakaliukas stangresnis.
Atsakyti
jau kelis menesiukus aviu MBT batukus smile.gif
kas liecia skausmingu koju-tai buvo tik pirma diena, nes as nepaisiant draudimo ilgai vaksciuoti prie juros sukopiau geras 6-7 valandas smile.gif tai patikekyt, jauciau kad turiu kojas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tikrai persiskirsto kruvis, kadangi turiu nesveika nugara tai tikrai pajutau palengvejima. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Treniruokliai verčia dirbt vienus ar kitus raumenis,skirtingi batai taip pat,paprastus aukštakulnius dėvint įsitempia kojų raumenys,taip,kad skirtingi batai skirtingoj padėtį kūną laiko.Kalorijos dega net miegant ar vaikštant jai norit žinot.Tas elipasiukas irgi liks tik marketinginiu triuku jai stovės kampe apdulkėjas arba mynsit,o paskui gerai prisivalgysit,visi būdai yra tik vienas iš elementų iki tikslo,nėra vieno ir stebuklingo.O šeip avalynės forma,kokybė turi įtakos stuburui,kūnui ir bendrai savijautai,yra batų,kad net aukštu kulnu atrodo eini kaip basa,o yra tokių kur net žemu kulniuku nusivarai nuo kojų,nes lenktis nepatogi ar dar kas.
Atsakyti
nu gerai, praejo kiek laiko po diskusiju.
Ar yra isbandziusiu REEBOKO EASY Tone sportbacius? koks "poveikis"?... arba bandziusiu MBT avalyne?
nes mastau kazka panasaus nusipirkt, nusimato nemazai vazinejimo su vezimuku, kadangi laiko kazi ar bus nubegt spec pasportuot, manau visai nebloga iseitis butu, tuo paciu ir vezima stumdyt ir kojas grazint g.gif
Atsakyti
Netikiu, pasakomis, kad su šiais batais numetamas svoris ir tampama barbėmis.

Tačiau išbandžiau ir įsitikinau, kad juos užsidėjus laikysena tampa taisyklinga (man tai aktualu, nes dažniausiai einu susikūprinusi).

Jaučiu kaip einant pėdą dedu nuo kulno link pirštų, lyg būčiau basa, nepalikdama viso kūno apkrovos vien kulnui.
Atsakyti
Aš MBT naudoju jau ~3 men., stengiuosi su jais bent pora kartu per savaite iseiti pasivaikscioti po valanda, plius juos aunuosi vaziuodama i parduotuves, etc. (ten gi irgi nemazai vaiksciot tenka biggrin.gif ). Is pradziu teko ismokti su jais taisyklingai vaikscioti, ir pradzioj po valandos pasivaiksciojimo jausdavausi maloniai pavargus, kaip po geros treniruotes. Kazkokiu ypatingu stebuklu gal ir nenutiko del ju, bet bendras koju/slaunu raumenu tonusas tikrai geresnis, plius tikrai issitiesino laikysena. Tiesa, pora kg per ta laika irgi dingo, bet nezinau, kieno deka - ar MBT, ar del to, kad saldumynus truputi stengiuosi riboti. O gal ir nuo abieju smile.gif Maniskiai batai su goretex'u, tai siltu oru kojos juose nepraikaituoja, o dar pries pora dienu vaikstant (jau prie minusines temperaturos) kojos nesusalo (padas gi baisiai storas ir turbut sulaiko salti) Reziumuojant - man tie batai labai patinka, kitu laisvalaikio batu visai nebenoriu nesioti, ir efekta jie turbut duoda nuolat, reguliariai juos nesiojant. Ta ir ketinu toliau daryti ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

pamaciau per tv batukus walkmaxx ir susidomejau. pavasari ketinu daug vaikscioti su vaikuciu tai galvoju gal visai butu gerai isgyti, taip prisideciau prie figuros dailinimo. liko 7 kg po gimdymo doh.gif kaina nera didele palyginus su mbt batais, tik ar poveikis ju toks pat? gal kas isbandet jau? butu labai smagu jei pasidalintumete ispudziais mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, na pasidomėjau šiais batukais ir tikrai labai nusivyliau lietuvišku topsop'u, nes nevienoje šalyje šie batai yra jau išviso uždrausi, kadangi jie perstipriai įtempia kojų raumenis, ir dėka to kaikuriems trūksta achilo sausgyslė, tad kaip jau norit merginos, bet aš nelinkus taip riszikuoti smile.gif
Atsakyti