Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada duodate nevirintą vandenuką

aš vis dr virintą duodu... bet galvoju nuo kada jau galima būtų duoti paprastą vandenį?
Atsakyti
Aš abiems duodu virintą vandenuką, sultis, arba kompotus verdu.. dar vyresnėlis mėgsta pieną su savo vaikiška kakava, arbatytes darau.. bet kažkaip pati negeriu vandens nevirinto ir vaikams neduodu.. gal jis ir nėra kenksmingas, bet taip esu įpratus 4u.gif
Atsakyti
Nuo pusantru metu pradejau duoti...
Atsakyti
As irgi pati negeriu nevirinto vandens, nebent mineralini lotuliukas.gif tai ir savo mazylei jo neduodu blush2.gif
Atsakyti
Geriam virintą arba mineralinį vandenį, porą kartų gavo iš krano, bet tada nebuvo pasirinkimo.
Atsakyti
visalaik tik virinta duodu ax.gif
Atsakyti
Duodu visada is po krano. Pas mus tiesiai is grezinio mirksiukas.gif
Atsakyti
duodu virintą. kitokio duot dar neplanuoju.
Atsakyti
duodu virinta vandenuka iki kol neuzkieteja viduriukai,kai taip atsitinka skiedziu vandenuka virinta ir is filtro,tada viduriukai kazkaip maniskiui suskysteja rolleyes.gif galvoju kad nuo nevirinto vandens g.gif rytais visda geria kakava su pienu,kuria nesame maziui y lova lotuliukas.gif (is buteliuko dar geriam)
Atsakyti
Tiksliai nepamenu, bet gal nuo metų maždaug. Jeigu darau gėrimą su naminiu sirupu, tai nevirintą pilu dažniausiai, o arbatos, kompotai ir t.t. su virintu.
Atsakyti
Aš tai girdėjau,kad kai vaikas pradeda ropoti ir kišti viską į burnytę,tada jau virinti vandens nebereikia.Iš čiaupo verdu arbatai,nes ir patys nevirinto negeriam,geriam iš butelių naturalų-negazuotą blush2.gif
Atsakyti
Duodu virintą, bet yra gėręs ir ,,žalią'' smile.gif
Atsakyti