Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leidžiate vaikams klijuoti plakatus ant sienų

maniškės nesiklaususios klijuoja plakatus ant sienų plastilinu g.gif , o tapetai nauji rolleyes.gif , nepatinka man išvis tokie dalykai, ką jūs darot, ar leidžiat vaikams klijuot plakatus, piešinius, darbelius, nuotraukas ar pan.?Kur būna pirkt bespalvio specialaus plastilino klijavimui, kuo dar galima klijuot, kad nusivalytų?
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 03 29, 09:40)
maniškės nesiklaususios klijuoja plakatus ant sienų plastilinu g.gif , o tapetai nauji rolleyes.gif , nepatinka man išvis tokie dalykai, ką jūs darot, ar leidžiat vaikams klijuot plakatus, piešinius, darbelius, nuotraukas ar pan.?Kur būna pirkt bespalvio specialaus plastilino klijavimui, kuo dar galima klijuot, kad nusivalytų?

Taigi su kanceliarinem adatelem labai liuksiskas dalykas!!! thumbup.gif ir bet kada pakeisi ir nuemus nesimato .
Atsakyti
Vaiko kambarys jo tvirtove,tegul ten daro ka nori,cia yra mano tokia nuomone wink.gif Negi pacios pamirsot savo vaikyste?Juk ir sienos buvo apklijuotos plakatais kazkokiu grupiu,nuotraukom kokiom,tai va vaikai ir tai megsta.Maniske kolkas ant sienu neklijuoja,jai uztenka kambario duru barbiu plakatams,bet jei nores ant sienu tai visada prasau,tik aisku ne plastelinu,o adatelem.
Atsakyti
adatėlės-nesaugu unsure.gif , įsidurs bekabindamos arba įsmigs kur į kilimą.
Vakar maniškės velykinių margučių iš popieriaus ant didelio veidrodžio savo kambary klijais priklijavo, nu nieko nebesakiau rolleyes.gif
Žadu nupirkt tokias kamštines lentas iš medžio, tegul ant jų kabins ką nori, spec. tam skirtoj vietoj, o ne bet kur g.gif , abi jau turi po atskirą kambarį, dabar kaifuoja, gražina thumbup.gif
Atsakyti
as naudoju toki gera dalykeli,kuris vadinasi Blue tak,istikruju nebezinau kas ten uzrasyta,bet buna pirkti kanselerinese,jis toks kaip plastelinas ,bet nepalieka jokiu zymiu,zodziu thumbup.gif Supakuotas buna i tokia siaura nedidele dezute ir tan pavaizduoti piesinukai,ka gali kur prilipdyti laugh.gif
Papildyta @ [mergetime]1080639162[/mergetime]
--Resize_Images_Alt_Text--
Clean, reusable mastic adhesive with a multitude of uses
Ideal for sticking up maps, charts etc, or holding telephones, calculators etc, firmly to desks
Non-toxic
Radau ir nuotraukyte clap.gif
Atsakyti
Visos sienos plakatais nukabinetos smile.gif Bet, kadangi ruosiames daryti Manto kambaryje remonta, tai kol kas problemu ner, o ka toliau daryt reiks tai nezinau g.gif Manau, viena iseiciu bus sienas klijuoti dazomais tapetais, tai kazkokius sienu sugadinimus gal bus galima uzdazyti...
Atsakyti
mano vyresnele plakatu dar nekabineja ant sienu,jos kambario sienas as apkabinejau doh.gif remeliais su musu seimynos nuotraukomis thumbup.gif visi sako,kad kambarys originaliai atrodo rolleyes.gif ir dukrytei patinka,nes ji isrenka remelius biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aktore: 03 gegužės 2004 - 20:47
Pas mus ant sunaus kambario sienu- jo piesti piesiniai, didelio formato, prismaigstyti kanceliarinem adatelem .
Atsakyti
o mano panele jau isaugo is to amziaus clap.gif
Buvo visos sienos nukabinetos ,pakeitem tapetus dabar jau nenori plakatu ,
Sugejo jau antra piuzle 50*70 ir remus jau nupirkom liko tik pakabinti
Manau bus grazu nes jos dera tarpusavy ir prie baldu ,bei tapetu, bus kaip paveikslai
Atsakyti
Na ir mano namuose to grozio yra.Bet as i tai ziuriu ramiai. Kai vaikai paaugs tai ir remonta kaip kartas laikas bus daryt.Tegu dziaugiasi jei jiems tai patinka ir grazu.
Atsakyti
Kai ash buvau mazha,turejau savo kambari,kuriame tevai leido daryti viska.Taigi padariau taip:ant sienu tapetu nesimate per plakatus,paprashiau,kad tevai nupirktu veidrodini sharata(kaip diskotekose) ir pakabintu,na, galva sukosi nuo daiktu,daikchiuku ir tt. wub.gif Buvau pati laimingiausia,nes tevai tai leido. Gal del to tas bardakelis mane zhavejo,kad esu gimusi po zhuvies zhenklu (sakoma,kad jos menininkes,megsta xaosa namie) Bet kai sulaukiau 16-17, viska nupleshiau ir ishsirinkau baltus tapetus.Va. Del to,kad man tevai leido(o ash buvau laiminga) ,tai ir ash nedraudzhiu savo dukrytei klijuoti plakatu su blu-tac'u.Tegul turi savo erdve.
Ai,o kai dukrytei buvo "pieshimo ant sienu" laikotarpis,tai vyras nupirko pigaus tapeto rulonchika ir ji klijuodavo ant spintos krashto.Dukrai paaishkinome,kad pieshti galima tik ant shitos sienos ir taip ishvengeme jos karikaturu visame bute thumbup.gif
Atsakyti
kol vaikas augo,apkliokskintos sienos man atrode kazkas baisaus(tarp kitko paauglysteje labai pykau ant mamos kad neleido klijuoti ant sienu megiamu dainininku plakatu).kai mano sunus''susirgo'' spider-man liga ,kaskodel pati nupirkau jam pirma plakata unsure.gif ,veliau grazus katinukai,sporto diplomai.Kambarys atrodo thumbup.gif Lipdom taip:padarom lipnios juostos kamuoliukus ir prilibdom is apacios,tada prie sienos,(sienos dazytos),ir nesimato ir gerai nusilupa. biggrin.gif
Atsakyti