Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko ožiukai

susiduria su man visai nauja situacija ir man reikia pagalbos unsure.gif .Mano dukrele paskutiniu metu pradejo tokius "oziukus" rodyti,kad nebezinau ka daryti.Kai ko negauna puola ant zemes,zviegia,spardosi.Gal as auklejime kur klaida padriau,na net nezinau,lyg ir nevygdziau visu jos uzgaidu.Butu idomu jei pasidalintumete savo patyrimais,ar jums nenutinka tokiu situaciju,ir kaip elgiates nestuke.gif
Atsakyti
tokiose situacijoes geriausiai ignoruoti vaiko isterijas... tiesiog apsisukti ir nueiti - juk vaikas pats saves nesizalos...
mano irgi dar budama mazute jei kas negerai budama ant ranku pradejo lostis atgal ir rekti tada pora kartu uzteko paguldyt ant grindu ir palikt... tuom ir baigesi
Atsakyti
Aš jau buvau nevilty vienu momentu, nežinojau, kaip kovoti su vaiku ir isterijom, tai nusipirkau Dr. Christopher Green Mažylio tramdymas: patarimai, kaip auginti vaikus nuo vienerių iki ketverių metų. Daug kas pasidarė aiškiau. Kaip ten rašo, visas tas spektaklis (isterijos) skirtas mums-žiūrovams, nebus žiūrovų, nebus ir spektaklio. Dar galima mėgint nukreipt dėmesį, jei jau pastebit kad tuoj bus BUM. Skirti pertraukėlę išvedant į kitą kambarį, kai užpuolą ožiai. Maniškei labai padeda, ožiai dar neuždarius durų išsilaksto
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 03 12, 13:18)
Aš jau buvau nevilty vienu momentu, nežinojau, kaip kovoti su vaiku ir isterijom, tai nusipirkau Dr. Christopher Green Mažylio tramdymas: patarimai, kaip auginti vaikus nuo vienerių iki ketverių metų. Daug kas pasidarė aiškiau. Kaip ten rašo, visas tas spektaklis (isterijos) skirtas mums-žiūrovams, nebus žiūrovų, nebus ir spektaklio. Dar galima mėgint nukreipt dėmesį, jei jau pastebit kad tuoj bus BUM. Skirti pertraukėlę išvedant į kitą kambarį, kai užpuolą ožiai. Maniškei labai padeda, ožiai dar neuždarius durų išsilaksto

drinks_cheers.gif Maniskiui irgi oziukai dingsta, jei nera ziurovu smile.gif Artistukai musu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pliusiukas @ 2009 03 12, 09:32)
tokiose situacijoes geriausiai ignoruoti vaiko isterijas... tiesiog apsisukti ir nueiti - juk vaikas pats saves nesizalos...
mano irgi dar budama mazute jei kas negerai  budama ant ranku pradejo lostis atgal ir rekti tada pora kartu uzteko paguldyt ant grindu ir palikt... tuom ir baigesi

o mano tai pats krenta lotuliukas.gif doh.gif ir vaidina kad verkia ,bet pagulejes pora minuciu ,pamato kad nieks i ji nekreipia demesio tai pakila greitai smile.gif
o oziuku tai turi vaikinukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 03 12, 12:18)
Aš jau buvau nevilty vienu momentu, nežinojau, kaip kovoti su vaiku ir isterijom, tai nusipirkau Dr. Christopher Green Mažylio tramdymas: patarimai, kaip auginti vaikus nuo vienerių iki ketverių metų. Daug kas pasidarė aiškiau. Kaip ten rašo, visas tas spektaklis (isterijos) skirtas mums-žiūrovams, nebus žiūrovų, nebus ir spektaklio. Dar galima mėgint nukreipt dėmesį, jei jau pastebit kad tuoj bus BUM. Skirti pertraukėlę išvedant į kitą kambarį, kai užpuolą ožiai. Maniškei labai padeda, ožiai dar neuždarius durų išsilaksto


Si knyga tikrai geras vadovelis teveliams drinks_cheers.gif
Naudingu patarimu tikrai,manau, ras kiekviena mamyte 4u.gif ,o ir siaip labai idomu paskaityti thumbup.gif
Atsakyti
Labai teisingai pastebeta, kad vaikuciai oziuojasi tik tada, kai izno, kad kaskas i tai atkreips demesi! Pas mus tas pats. Jei ko negauna ir nujaucia, kad kazkas gali duoti, iskart prasideda spektaklis!!! Taciau mes turim toki kampeli namie, kuriame paliekami oziukai blush2.gif kai tik jie ilenda i mano0 mazyle, iskart begam abi i kampa, ir per kelias minutes jie visi pabega biggrin.gif aisku kartais reikia ir kelis kartus eiti ju isvaryti, bet.. tai padeda tongue.gif
Atsakyti
Taip pat ignoruoju oziukus.Ir tuomet jie greitai liaujasi smile.gif

Bet idomu slapcia stebet maziuka:jis lyg ir oziuojasi,o viena akim,gudrus selmis,stebi ar kazkas i tai reaguoja... biggrin.gif
Atsakyti
va va, mazieji oziukai gudresni kartais uz tevus g.gif jie zino kada oziuotis, o kada neverta, tad, teveliai, nepasiduokit ir kovokit smile.gif
Atsakyti
O ka daryti kai vaikas savo oziukus pradeda rodyti viesoj vietoj, PVZ; parduotuvej apsiperkinejant?
Atsakyti
Turbūt mano atsakymas nepatiks.... Nesivesti į parduotuvę
O ar ožiai puola dėl tų pačių priežasčių? Jei taip, tai stengtis išvengt tokių situacijų.
Atsakyti
O jei vaika augini viena ir paprasciausiai reikia maisto nusipirkti, tai tu nori nenori vaika imsi su savim. O situacijos tai buna tokios, isisodini i Maximos vezima ir kol vezimas vaziuoja tol gerai, o jei tik sustoji tai rekia visa gerkle doh.gif ir jau braunasi lipti is jo. O jei paleisi eiti, tai toj parduotuvej nepagausi. Bet cia pas mus taip tik paskutiniu metu, seniau tokiu problemu niekada nebuvo
Atsakyti