Įkraunama...
Įkraunama...

Po skyrybų- vaikai tėčiui...

Na, vienišos mamos ar vieniši tėčiai - padėkit apsispręsti...
Vaikui tuoj bus ketveri - visą laiką jis augo su mama. Ta prasme - gyvenamoji vieta buvo kaip ir mamos... Truputėlį kitokia situacija nei daugelio - vaiko tėtis paliko tik mamą, bet ne vaiką... Nuo pat gimdymo jis buvo šalia savo dukros, kiekvieną dieną po darbo jis atbėgdavo savo vaiko išmaudyti... Nereikėjo jokių teismų - pats geranoriškai kiekvieną mėnesį pervesdavo nemažą sumą pinigėlių (daug didesnę nei priklauso)... Mama tvarkėsi savo asmeninį gyvenimą - susirado draugą, su juo apsigyveno... Buvo daug lengviau išlaikyti nuomojamą būstą Vilniuje dviese...
Tačiau dabar tokia situacija - mama nesutaria su savo nauju draugu, nori skirtis...
Reikia susirasti, kur gyventi su dukra. Uz nuomą ir visus kitus mokesčius tektų pakloti visą atlyginimą, tai už ką tada pragyventi?
Yra toks sprendimas šiai dienai - mama nuomojasi būstą su broliu, taip pigiau, o vaikas nuo šiol gyvens pas tėtį - ji su dukra matysis, lygiai kaip iki šiol darė tėtis perves savo vaikui pinigų - tiesiog mama nebegyvens nuolat su savo vaiku. Nes po kol kas ji to sau leisti negali...
Kaip jūs mamos ir tėčiai vertinate šį sprendimą - ar nepasmerks visuomenė tokios mamos? Ar nenukentės dėl to vaikas?
Padėkit mamai apsispręsti 4u.gif
Atsakyti
'visuomene' gal ir pasmerks, bet svarbu ziuret kaip vaikui geriau smile.gif tik nesupratau kam vaikui gyvenant su teciu jis ir toliau pervedinetu pinigus, juk ir taip ji islaikytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2007 11 04, 19:51)
'visuomene' gal ir pasmerks, bet svarbu ziuret kaip vaikui geriau smile.gif tik nesupratau kam vaikui gyvenant su teciu jis ir toliau pervedinetu pinigus, juk ir taip ji islaikytu g.gif


islaikytu vaika, bet ne mane. be to manau, kad vaika turi islaikyti abu tevai, o ne vienas is ju. o mazesnes pajamos vaikui, reiskia kazkokie apribojimai to, ka iki siol galejom vaikui leisti, kad ir privati mokyklele, baseinas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(saulyte12000 @ 2007 11 04, 18:32)
islaikytu vaika, bet ne mane

ta prasme ir toliau pervedinedamas pinigus islaikytu mama? ar islaikytu vaika ir uz mama?
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2007 11 04, 20:37)
ta prasme ir toliau pervedinedamas pinigus islaikytu mama? ar islaikytu vaika ir uz mama?

tiesiog kol mama gyvena su draugu - ji nemoka visos sumos uz nuoma ar visu mokesciu... jeigu jai reiketu vienai viska susimoketi, tai ta dali pinigu kur galejo is saves skirti vaikui tektu atiduoti nuomai, mokesciams, o uz tecio pinigus tada tektu pragyventi ir mamai, ir dukrai... taip butu nuskriaustas vaikas, manau... unsure.gif
Atsakyti
maziuasiai rupinciaus ka paskys visuomene doh.gif svarbiausia vaikas g.gif
o vaikas nori eit pas teti? g.gif
o siaip ir pati kazkada sakiau, jei negaleciau islaikyt vaiko, tikrai leisciau vaikui gyvent pas tetuku, nes zinau, kad jis tikrai pasirupins juo ne ka blogiau uz mamyte rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 11 04, 20:44)
maziuasiai rupinciaus ka paskys visuomene doh.gif svarbiausia vaikas g.gif
o vaikas nori eit pas teti? g.gif
o siaip ir pati kazkada sakiau, jei negaleciau islaikyt vaiko, tikrai leisciau vaikui gyvent pas tetuku, nes zinau, kad jis tikrai pasirupins juo ne ka blogiau uz mamyte rolleyes.gif


vaikas teti labai myli - su juo puikiai sutaria, bendrauja - savaitgalius kartu leidzia, pas seneli kartu vaziuoja... bet vis tiek - iki siol dukra gyveno pas mama - ten jos lova, zaislai, knygeles. namus pas mama vadina namais, o pas teti vaziuoja i svecius... ar netraumuotas bus vaikas, jei bus viskas atvirksciai? pas mama tures tik sveciuotis? suprantu, kad daiktai yra kilnojamas turtas - jie gali atsirasti ir pas teti... o kaip su tavo vaiko sirdele ir galvele? ar nebus jam baisiai skaudu ir liudna, kad mamyte kiekviena vakara jos nepabuciuoja, nepaseka pasakos, nepaima is darzelio? kad visa tai daro tetis kiekviena diena, o mama tik kartais? g.gif
Atsakyti
Saulyte 4u.gif
Aš tiesą pasakius neįsivaizduoju tokios situacijos, na aš gal išgyvenčiau be vaiko savaitę dvi...., bet taip , kad gyventų ne su manim neįsivaizduoju unsure.gif Man būtų labai negera be jos wub.gif O ir jai manau...
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2007 11 04, 23:19)
Saulyte  4u.gif
Aš tiesą pasakius neįsivaizduoju tokios situacijos, na aš gal išgyvenčiau be vaiko savaitę dvi...., bet taip , kad gyventų ne su manim neįsivaizduoju  unsure.gif  Man būtų labai negera be jos  wub.gif O ir jai manau...


o kokia iseitis? g.gif tai gal mamai bandyti susitaikyti su draugu? g.gif
Be to, vaikas negyventu be mamos, tiesiog reciau ja matytu... jeigu mama vis del to nusprestu issiskirti su draugu ir nusprestu vis del to vaika auginti pati... susirastu papildoma darba (darbo ji nebijo, smegenu irgi turi...)... vadinasi ji LABAI daug laiko praleistu darbe, o dukra turetu buti su aukle ar kokia jos drauge... Aukle ar drauge vis del to svetimas zmogus... tai gal geriau tada tegul dukra gyvena su teciu? g.gif ir mamai nereiketu tiek plesytis, o laikas praleistas su dukra butu kokybiskas... unsure.gif
Atsakyti
ir dar siek tiek info...
o kaip mamos draugo jausmai? g.gif ir rysis tarp jo ir mergaites? g.gif jis su ne savo dukra gyveno nuo pirmuju mergaites metu, visai neseniai mergaite paprase buti jo antru teciu, dabar dziaugiasi, kad turi du tecius...
o kaip vaikui paaiskinti, kad nebera to antro tecio? g.gif vaikas niekada su tikru teciu negyveno, o su situo gyveno... tikrai klaus, kur jis, kodel negrizta namo, kodel nebemyli jos ir mamos? unsure.gif
o jis kaip jausis? juk jau ketvirti metai buna teciu ne savo vaikui... ir TOKIU tikru teciu, kur ir apkabina, ir pamyluoja, ir i kiema iseina, ir smelio pili stato, ir uzmigdo, ir is darzelio pasiima...
zinokit, labai sunku tai mamai TEISINGAI apsispresti...
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2007 11 04, 18:44)
maziuasiai rupinciaus ka paskys visuomene doh.gif svarbiausia vaikas g.gif


drinks_cheers.gif

o antram teciui nebutina juk uzstoti kelia lankyti mergyte, jei jis to nores. kas del dukrytes, tai galima bus paaiskinti kodel antro tecio nebera.. tik, manau, gal nereikejo dukrai pritarti, kad mamos draugas, tai antras tetis, tokiu teciu dar gali buti N.. tetis yra vienas, o ypac, jei jis ir elgesi su savo vaiku kaip tikras tetis.

kas del vaiko gyvenimo su tevu, as manau, kad tai visai normalu, jei tevas yra normalus, mama normali ir santykiai tarp ju visu normalus. juk tevas (pasikartosiu, jei jis elgesi kaip tevas) yra nemaziau atsakingas uz savo vaiko gerbuvi ir gyvenima kaip ir mama.

mano pacios tevai issiskyre kai man buvo 5-ri, o kai pradejau lankyti 2 klase, mama persikrauste is savo tevu buto i nauja buta ir pradejo ten "grand" remonta, o tai sudarytu man diskomforta, tad visus metus, kol ejau i 2 klase, gyvenau su tevu, nes ir jo namai buvo salia mano mokyklos. i tai, kad kuri laika pagyvensiu su teveliu, ziurejau visiskai normaliai. uztat prisimenu mama, kuri su asaromis akyse bande man paaiskinti situacija, o as, tiesa sakant, jauciausi visai ramiai. nes savo teti ir taip matydavau daznai, ir neretai savaitgaliais nakvodavau pas ji. tad buti su juo, gyventi jo namuose man nebuvo nei naujove, nei dar kas.
Atsakyti
QUOTE(Viktute @ 2007 11 05, 00:19)
drinks_cheers.gif

o antram teciui nebutina juk uzstoti kelia lankyti mergyte, jei jis to nores. kas del dukrytes, tai galima bus paaiskinti kodel antro tecio nebera.. tik, manau, gal nereikejo dukrai pritarti, kad mamos draugas, tai antras tetis, tokiu teciu dar gali buti N.. tetis yra vienas, o ypac, jei jis ir elgesi su savo vaiku kaip tikras tetis.

kas del vaiko gyvenimo su tevu, as manau, kad tai visai normalu, jei tevas yra normalus, mama normali ir santykiai tarp ju visu normalus. juk tevas (pasikartosiu, jei jis elgesi kaip tevas) yra nemaziau atsakingas uz savo vaiko gerbuvi ir gyvenima kaip ir mama.

mano pacios tevai issiskyre kai man buvo 5-ri, o kai pradejau lankyti 2 klase, mama persikrauste is savo tevu buto i nauja buta ir pradejo ten "grand" remonta, o tai sudarytu man diskomforta, tad visus metus, kol ejau i 2 klase, gyvenau su tevu, nes ir jo namai buvo salia mano mokyklos. i tai, kad kuri laika pagyvensiu su teveliu, ziurejau visiskai normaliai. uztat prisimenu mama, kuri su asaromis akyse bande man paaiskinti situacija, o as, tiesa sakant, jauciausi visai ramiai. nes savo teti ir taip matydavau daznai, ir neretai savaitgaliais nakvodavau pas ji. tad buti su juo, gyventi jo namuose man nebuvo nei naujove, nei dar kas.


Del to, kad vaikas normaliai pasilieka su savo tikru teciu - suprantama. bet vis tiek mergaite skaiciuoja dienas ir valandas, kada vaziuos namo pas mama... o jeigu zinos vaikas, kad niekada nebevaziuos? kad namai jau dabar kiti? g.gif kaip jis jausis?
o ar tikrai yra n vyru, kurie nori buti teciu ne savo vaikui? g.gif
Atsakyti