Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažo darbelių parodėlė

Niekas neskuba atidaryt, tai as tada skelbiu nauja temele ir rodausi su nauju darbiuku 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Sveiki, namukai ir namukų statytjoai - ačiū..
Pakabėlės simpatiškos, tik drugeliai man tai lyg purvini...
Atsakyti
Gražios pakabėlės... bigsmile.gif
Reikės jaučiu ir man kelias pakabas pasidaryti..nu dar nebandžiau.. ax.gif ..nes nu kaip gražu.. bigsmile.gif
Atsakyti
Ieinu su pagyrimais ir linkejimais siu namu seimininkei hi.gif
As irgi netusciomis, si ta prigriebiau kartu.Labai norejosi sitas gelytes matyti pries akis istisa sezona, o ne tik pavasari ir mngnovienno.Nu ir pasigaminau cool.gif
user posted image

Smalsutėms kiek plačiau biggrin.gif
user posted image

user posted image
Jennifer visas sendinimas atliktas vienkomponenciu "sadolin", kur jau apsnekejom mirksiukas.gif
Atsakyti
mano pakabeles taip pat sendintos sadolin. skirtumas akivaizdus, galima isgauti ir mazucius subtilius trukius smile.gif
Papildyta:
nzn kurioj vietoij jums jie murzini? smile.gif
Atsakyti
grazios pakabos:)
sobieska, man tai tikrai ne tokie skilimai su sadolin gaunasi.kita savaite naujoj temoj bus ideti pavyzdeliai:)
Atsakyti
sobieska, kaip gražu wub.gif ,
ypač papirko tai, kad su sadolin'u taip puikiai pasendinai, ir tie alyviniai rėmelio pakraštėliai thumbup.gif
trūkiu smulkumą jau ir aš išmokau susireguliuot, bet tik teptuku, todėl man vis plytų siena gaunasi hihihi.gif , o tokių gražių lenktų įtrūkimų su kempine niekaip neišgaunu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 05 07, 12:43)
Ieinu su pagyrimais ir linkejimais siu namu seimininkei hi.gif
As irgi netusciomis, si ta prigriebiau kartu.Labai norejosi sitas gelytes matyti pries akis istisa sezona, o ne tik pavasari ir mngnovienno.Nu ir pasigaminau cool.gif
Smalsutėms kiek plačiau biggrin.gif


Wow.. blink.gif ..Sužavėjo spalvos..labai šiltos, pavasariškos.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 05 07, 09:30)
Fianuoliai 4u.gif



dekui 4u.gif


naujos temeles pakabeles ir sobieskos gelyneliai labai mieli 4u.gif
Atsakyti
Mazai kas deda vyniniu... Idesiu seniau padaryta, bet man labai faina vyndeze. ax.gif Cia sendinta, daugelio taip nemegstama antika smile.gif, bet man tai gerai cia ji.

user posted image user posted image

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 07, 14:35)
Mazai kas deda vyniniu... Idesiu seniau padaryta, bet man labai faina vyndeze.  ax.gif Cia sendinta, daugelio taip nemegstama antika smile.gif, bet man tai gerai cia ji.



Fainute vynine wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina Les: 07 gegužės 2009 - 13:43
QUOTE(Džiuga+ @ 2009 05 07, 14:35)
Mazai kas deda vyniniu... Idesiu seniau padaryta, bet man labai faina vyndeze.  ax.gif Cia sendinta, daugelio taip nemegstama antika smile.gif, bet man tai gerai cia ji.


Nu Džiuga...pavarei...Labai labai faina vyninė.. bigsmile.gif
Atsakyti