Įkraunama...
Įkraunama...

Žako papūgos

Papasakokit tos, kurio turint Žako papūgas - apie džiaugsmus, vargus, netektis.
Bus tikrai įdomi tema.
Atsakyti
My WebpageTai as pirma prisijungiu.Nuotraukoje musu zako Jorgos,mes ji turim dvejus metus,zakui mazdaug apie 3metus.Trumpai sakant african grey tai pacios protingiausios,pacios smalsiausios ir gudriausios papugos wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfa omega: 07 gegužės 2009 - 20:47
Na va ,musu tema isvis nepopuliari schmoll.gif Turbut zako nelabai mylimi.....
Atsakyti
QUOTE(alfa omega @ 2009 05 18, 16:04)
Na va ,musu tema isvis nepopuliari schmoll.gif Turbut zako nelabai mylimi.....

Sveikutes,gal jus man galite pasakyti veislyna zako,o gal zinote kas dabar ju turi?
Atsakyti
o kur jus jas perkate, nes mes irgi noretume, bet "KIKOJ" jos labai brangios,beto,bijome rizikuoti ten pirkti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gige252 @ 2009 05 26, 15:36)
o kur jus jas perkate, nes mes irgi noretume, bet "KIKOJ" jos labai brangios,beto,bijome rizikuoti ten pirkti.  4u.gif

As gyvenu Graikijoje,tai cia zako kainuoja apie 1500 euru,bet perkant grynais dar galima nusilygti,o mano tevai ieskojo LT internetu ir buvo rade uz 2000 litu ,jeigu tau idomu as galiu paklausti tiksliau.
Atsakyti
QUOTE(alfa omega @ 2009 05 26, 21:12)
As gyvenu Graikijoje,tai cia zako kainuoja apie 1500 euru,bet perkant grynais dar galima nusilygti,o mano tevai ieskojo LT internetu ir buvo rade uz 2000 litu ,jeigu tau idomu as galiu paklausti tiksliau.

zaku kainos dabar 3500lt yra daug info yra www.papugos.lt puslappyje ten pardavinea toks saulius ir geris su dokumentais ir dnr testu smile.gif tikrai sveikos ir jaukios jos pas juos smile.gif as asmeniskai pirkau per skelbimus is zmogaus su narvu uz 1950lt smile.gif
Atsakyti
DIGA, čia saviškę avatare įsidėjusi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(teorema @ 2009 05 18, 18:21)
Sveikutes,gal jus man galite pasakyti veislyna zako,o gal zinote kas dabar ju turi?


Gide 252 ir teorema, o ar viską žinote apie žako papūgas, ar žinote kokiojos yra triukšmingos? Ar tikrai esate pasiruošusios tam?
Aplamai, norint įsigyti žaką, reikia labai mylėti paukščius ir daug ką jiems atleisti.
Ką manot apie tai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dominus: 17 rugpjūčio 2009 - 20:28
QUOTE(Dominus @ 2009 08 17, 20:21)
Gide 252 ir teorema, o ar viską žinote apie žako papūgas, ar žinote kokiojos yra triukšmingos? Ar tikrai esate pasiruošusios tam?
Aplamai, norint įsigyti žaką, reikia labai mylėti paukščius ir daug ką jiems atleisti.
Ką manot apie tai?


Nesutikčiau, kad žako labai triukšmingi smile.gif Lyginant su kitom, mažesnėm papūgom, kurios triukšmauja nuo ryto iki vakaro, tai žakai tikrai taip galvų neiškvaršina. Ir nerėkauja kaip kakadu.

Be to - daugiausiai kalba, tai ir klausyt įdomu tokio "triukšmo" biggrin.gif


Atsakyti
del zako rekimo galiu pasakyt tiek,tikrai uzeina jom rekti noras..Pvz dabar kuka mano ir pradejo rekt kazko,bet tokiu balseliu,kad atrodo klyktu ji,tokiu spiegimu...Del ko taip,tai numanau,akd gali but del noru turet jei pora,(zakina)..Seip labai draugiski,grazus pauksciai,bet demesio ir ziniu tikrai reikalaujantys..
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2009 08 18, 17:04)
Nesutikčiau, kad žako labai triukšmingi smile.gif Lyginant su kitom, mažesnėm papūgom, kurios triukšmauja nuo ryto iki vakaro, tai žakai tikrai taip galvų neiškvaršina. Ir nerėkauja kaip kakadu.

Be to - daugiausiai kalba, tai ir klausyt įdomu tokio "triukšmo" biggrin.gif

Sutinku 100% thumbup.gif Man tai kaip tik atrodo kad jos is "ramiausiu" papugu yra,yra teke girdeti kaip rekauja kakadu ir makao,siaubas kaip skerdziamos butu......o manasis tai daugiausia sneka arba svilpauja ka ar kokius garsus megdzioja bet jeigu nori ramybes jam duodi koki skanesta ir viskas o.k.,o del demesio tai taip ,jie tikrai moka sau reikalauti demesio,jeigu mes ziurim tv ir mano vyras i ji nekreipia demesio pradeda trankyti groteles kurios yra narvo apacioj arba su snapu i narva kalti.....As norejau paklausti ar jusu zako prie zmoniu sneka,musiskis tai labai retai ir tai tik prie musu o jeigu svetimu bus tam paciam kambaryje tai nei zodelio neispesi,viena diena pastebejau kad mes labai ilgai buvom salone tai jis nusisuko nuo musu nugara ir pradejo sneketi...... g.gif
Atsakyti