Įkraunama...
Įkraunama...

Lėliuko kraitelis

As jau pradejau po trupuciuka zvalgytis kraitelio. nestuke.gif
Kol nezinau lyties, perku universalius baltus, geltonus drabuziukus.

Bet va pasiziurejau kad ir tie naujagimiu drabuzeliu dydziai labai skiriasi: early baby, tiny baby, new baby, 0-3 months (po to dar suskirstyti pagal svori ir ugi). Is kur cia gali zinoti koks tas leliukas bus.

Na mano pirmoji dukra buvo beveik 4kg, tada kaip ir "new baby", bet is kur zinau kaip bus si karta, be to jau 7 metai praejo, tada net nezinau kaip ir ka pirkau, lygtais nebuvo tokio smulkaus suskirstymo... g.gif

Ypac sliauztinukai netiks jei bus per trumpi, bet jei pirkti didziausius, per dideli irgi negerai, leliukui bus nepatogu ir bus apsmukes. doh.gif

Ir idomu kaip greitai auga tie mazyliai, kaip greitai tas gardorobas bus isaugtas... Koks gi dydis pats tinkamiausias ir einamiausias, kokius jus pirktumet? g.gif
Atsakyti
Na,aš jau pamoką turėjau.Daugiau nei pusės rūbelių neuždėjau,kepurytės beveik visos mažos buvo doh.gif
Maniškė gimė 57cm biggrin.gif tai va ir buvo visi per maži drabužėliai.
Geriau pirk didesnius rūbelius.Ir vaikiuko nevaržo.O rankoves užraitot galima.

Dar toks pastebėjimas.Man žiauriai buvo nepatogūs rūbeliai,kuriuos reikėdavo užvilkti per galvą (tol kol galvytės nenulaikė normaliai).Antram leliui pirmam mėnesiui pirksiu tokius,kurių nereik per galvą dėti ax.gif Na čia tik man taip,kitom normaliai viskas būna blush2.gif
Atsakyti
as nors ir zinau kad mano mazoji gims mazyte vistiek turiu tik kelis 56 dydzio drabuziukus. geriau iskart pirkt didesnius, kaip jau buvo mineta geriau rankoves paraitot negu nekart neuzdet arba uzdet viena kart... juk ir kainuoja nemazai g.gif arba jei jau taip nenori kad apsmukes butu tada palauk kol gine pasakys panasiai koks bus mazius didelis ar maziukas biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane nusimato mazas vaikutis, taigi įš dydis tikrai tiks smile.gif
Nors turiu ir didesniu rubeliu. Kai pirmas lialius baisiai sunku suvokti kiek ir ko reiks...
Atsakyti
na taip, tikrai sunku sumastyti kiek cia ir ko reiks. Nesinori paskui pirmus menesius del tokiu dalyku kaip drabuziukai su leliuku po parduotuves lakstyti ax.gif
Galvoju dabar kad tikrai labiau verta pirkti didesnius, na gal kelis komplektukus siek tiek mazesniu paimsiu, del visa ko...
Eisiu siandien po parduotuves pasizvalgyti. MMM kaip man patinka leliuku dalykeliai 4u.gif Tik kai reikia taip sunku issirinkti... nepasiliksiu visko paskutinems savaitelems... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintarėtarė: 09 gegužės 2009 - 10:15
kas del kraitelio tai as iki siol neturiu rolleyes.gif man jau 31 savaite eina. taciau tikiu prietarais kad negalima naksti pirkti nieko, o be to kai jau turi tai tokia nostalgija ima, vis norisi ziureti, delioti ir jau nebesulauki tos akimirkos blush2.gif
o be to ir baisoka, o jei kas nutiks... kas tada, kur viska deti ir panasiai... blush2.gif
Atsakyti
o mum jau 30 savaiciu nestuke.gif ir mes jau turime viska nusipirke ax.gif manau, tai tikrai ne per anksti...nes is tikruju mes negalime zinoti, kada vaikelis panores ateiti i si pasauly wink.gif 2.gif dabar galiu ramiai sau ilsetis ir nesukti sau galvos del leliuko daikteliu...o ju gi tieekk daug doh.gif biggrin.gif
sekmes nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzexx @ 2009 05 09, 17:52)
kas del kraitelio tai as iki siol neturiu  rolleyes.gif  man jau 31 savaite eina. taciau tikiu prietarais kad negalima naksti pirkti nieko, o be to kai jau turi tai tokia nostalgija ima, vis norisi ziureti, delioti ir jau nebesulauki tos akimirkos  blush2.gif
o be to ir baisoka, o jei kas nutiks... kas tada, kur viska deti ir panasiai... blush2.gif

drinks_cheers.gif mums dar tik 9 savaites bet turiu labai dideli nora kazka jau pirkt savo leliui 4u.gif labai noriu mazu batuku,nors ne nezinau koks ten dydis turetu but 4u.gif ax.gif
bet mama patare nepirkti anksciau laiko...taip nusiminiau... verysad.gif
sake spesi kai lelius gims g.gif tai net nezinau ka ir bedaryt ir taip norisi,ir siek tiek baisu,kad neispranasauciau kokios nelaimes g.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes daug daiktelių nuo dukrytės likusiu turim. O kadangi ji buvo slapukė, tai rubeliai neutralių spalvų smile.gif. Tai dabar pirksiu tik vieną kitą naują kostiumelį smile.gif, o pirmai pradžiai manau 56 dydžio smile.gif
Atsakyti
Na,kas dėl prietarų tai nesamonė schmoll.gif Pabaigoj nėštumo aš vos paėjau,tai jeigu dar būtų reikėja po parduotuves slankiot,būčiau numirus doh.gif O kai gimsta lelius iš vis nebelieka laiko po parduotuves vaikščiot.Nebent internetu apsipirkinėt,ką aš ir darau dabar biggrin.gif
Atsakyti
su pirmu nestumu pradejau pirkt rubelius nuo 12 sav, ax.gif reikia maziau tiket visokiais prietarais, kai vaikutis gims ne laikas bus lakstyt pirkt viska schmoll.gif
Atsakyti
as turejau nusipirkus ir iki 2.5kg, ir 62 cm... visokiu, ir viskas tiko smile.gif
Atsakyti