Įkraunama...
Įkraunama...

Pagalba pabėgėlių vaikams

Sveikos gyvos, mamytes smile.gif

Norime pakviesti Jus prisideti prie paramos pabegeliu vaikams ir ju mamoms. Dirbu Lietuvos Raudonojo Kryziaus Pabegeliu reikalu skyriuje. Teikiame pagalba ypac pazeidziamoms pabegeliu seimoms.
Siuo metu labai truksta vezimeliu-tiek gulimu, tiek sedimu.
Tad kreipiames i Jus, mielos mamytes-jei netycia sugalvotumete padaryti gera darba ir nutartumete padovanoti pabegeliu vaikams savo isaugta vezimeli ar vaikstyne, ar siaip koki miela niekuti, maloniai laukiame smile.gif
Daugiau informacijos Kaune tel. 228229 (nuo 10 val.iki 18 darbo dienomis ir nuo 10 iki 15 val. sestadieniais) bei 2127322 Vilniuje (nuo 9 iki 17 val darbo dienomis)
Beje, siandien tarptautine Raudonojo Kryziaus diena-puiki proga geriems darbams wink.gif
Is anksto dekingos pabegeliu skyriaus darbuotojos.
Atsakyti
Nejaugi taip ir neatsiras mamyciu norinciu ir galinciu apdovanoti vezimeliu? blush2.gif galetume Vilniuje ir Kaune pasiimti pacios ax.gif
Cia zmones neisrankus-tiktu ir labai daug vaikuciu uzaugine vezimeliai, lovytes ir visa kita smile.gif.
Beje, turime viena moteri (pabegele), kuri po cezario operacijos vel laukiasi-gydytojai labai rekomenduoja jai deveti dirza. Gal turite nebenaudojama ir galetumete jai padovanoti?
cia siek tiek informacijos apie tai, kas yra pabegeliai smile.gif : http://www.redcross....abegeliams.html
Atsakyti
Laba, mūsų paramos skyrelyje yra tokios temos Vilniaus sandėliukas ir Kauno sandėliukas. Pavartykite jas, ten rašo mamos, atiduodančius daiktelius, dažniausiai - vaikiškus rūbelius ir kūdikių daiktelius. Sėkmės darbuose!
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 05 13, 10:20)
Laba, mūsų paramos skyrelyje yra tokios temos Vilniaus sandėliukas ir Kauno sandėliukas. Pavartykite jas, ten rašo mamos, atiduodančius daiktelius, dažniausiai - vaikiškus rūbelius ir kūdikių daiktelius. Sėkmės darbuose!

ziurim ziurm smile.gif bet kad ten viskas, kiek ziurejau, iskart ir paimama. O kadangi dar truputi kitu darbeliu yra, tai kartais nespejam laikyti tempo kartu su forumietem smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kryziete @ 2009 05 13, 12:28)
ziurim ziurm smile.gif bet kad ten viskas, kiek ziurejau, iskart ir paimama. O kadangi dar truputi kitu darbeliu yra, tai kartais nespejam laikyti tempo kartu su forumietem smile.gif

na, galiu pagelbėti, kadangi dažnai esu šiame skyrelyje, galiu pamačiusi dovanojamą jūsų moterims reikalingą daiktą, jį užrezervuoti ir pranešti jums per až
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 05 13, 10:51)
na, galiu pagelbėti, kadangi dažnai esu šiame skyrelyje, galiu pamačiusi dovanojamą jūsų moterims reikalingą daiktą, jį užrezervuoti ir pranešti jums per až

butu labai saunu, aciu smile.gif esu parasiusi kelioms mamoms is Vilniaus sandeliuko temos asmenines zinutes del vezimeliu, lauksiu dabar atsakymu. Bet skelbimai jau senoki, tai tikriausiai jau pavelavome sad.gif
Atsakyti
Nenusiminkit, dovanojamų vežimaičių vis atsiranda. Būna dar ir skelbimų skyrelyje, tačiau ten aš retai lankausi, jeigu ką užmatysiu - pranešiu 4u.gif
Atsakyti
Noriu pasidziaugti, kad trimis vezimeliais, geru mamu deka, jau dziaugiasi pabegeliu seimos ax.gif Aciu mamos uz pagalba 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet vis dar truksta vezimeliu, vaikstyniu, keduciu, rubeliu vaikams bigsmile.gif
Atsakyti
kaip gaila kad sia tema pamaciau tik dabar. pas mus balkone stovejo senas vezimelis, pries 8m pirktas kotrynoj, melynas, isaugines 2vaikucius, ir manaji menesi paveziojes, kol neisigijom geresnio. universalus. ir dejom skelbimus kad dovanojam, tiesa ne i supermama, ir kiek kas skambino, kai papasakodavom, tai sakydavo, kad per prastas blink.gif nelabai turbut krize veikia, kai mum nebuvo pinigu, emem bet koki, kad tik su lelium i lauka iseit, aisku po to isigijom geresni, bet ir tas neblogas, tik nublukes buvo...
galejau padovanot, bet nezinojau kad reikia, tai ir ismetem verysad.gif
liudna, kad negalejau padeti. o musiskis vezimas dar mum reikalingas (sedimas t.p)
Atsakyti
Pas mano uosviu turetu buti senas vezimelis (mano vaiko), bet jis sportinukas. Jei toks tinka, galiu savaitgali paieskoti jo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kazachka @ 2009 05 14, 17:06)
galejau padovanot, bet nezinojau kad reikia, tai ir ismetem  verysad.gif
liudna, kad negalejau padeti. o musiskis vezimas dar mum reikalingas (sedimas t.p)

Tai nesigrauzkite, juk negalejote zinoti smile.gif dabar zinosite, jei ka-prasom kreiptis smile.gif

QUOTE(Guosta @ 2009 05 14, 19:27)
Pas mano uosviu turetu buti senas vezimelis (mano vaiko), bet jis sportinukas. Jei toks tinka, galiu savaitgali paieskoti jo ax.gif

thumbup.gif Paieskokite butinai, jei turesite laiko-i darzeli vezioti pats tas smile.gif praneskite kaip sekesi paskui ir jei ka-po savaitgalio susisieksime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kryziete @ 2009 05 14, 15:44)
Noriu pasidziaugti, kad trimis vezimeliais, geru mamu deka, jau dziaugiasi pabegeliu seimos  ax.gif Aciu mamos uz pagalba  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Bet vis dar truksta vezimeliu, vaikstyniu, keduciu, rubeliu vaikams  bigsmile.gif


pabėgėlių šeimos gauna didžiulę valstybinę paramą, r jiems dar reikia paramos g.gif
Atsakyti