Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukas MAMAI

user posted image

Kaip norėtųsi pasakyti tiek daug, bet širdis neišsirenka tinkamų žodžių.
Kaip norėtųsi būti šalia ir tiesiog apkabint,
Bet atstumas skausmingai viską užgožia.
Lieka mintys ir žodžiai, neištarti žodžiai, kurių niekas ,išskyrus TAVE, nesupras...
Viskas telpa TAVY, Tavo žodyje, MAMA


user posted image
Skelbiame naują, Motinos dienos progai skirtų atvirukų konkursą!

Visi skubame sveikinti savo mamyčių, dovanojame gėles, sakome gražius žodžius, rašome mielus palinkėjimus atvirutėse.

Konkurse norėtume matyti pačias įvairiausias Motinos dienai sukurtas atvirutes, kurios turi būti apdorotos, padailintos, išgražintos bet kokiomis Jums patinkančiomis nuotraukų koregavimo/dailinimo programomis!

user posted image

Nepamirškite, kad nuotraukos pavadinimą rašome tik lietuviškais rašmenimis: ž,š,į,ė,ę,č,ą, o prieš išsiųsdami nuotrauką konkursui, privalote susipažinti su bendrosiomis fotokonkursų taisyklėmis. Jas rasite čia

Nuotraukų laukiame 2009 04 29 – 2009 05 05
Už gražiausias nuotraukas balsuosime 2009 05 06 – 2009 05 10
paraiškas dalyvavimui fotokonkurse pildykite čia. Nepamirškite išsiųsti nuotraukos patvirtinimui !

Gražiausios atvirutės mamai bus įvertintos šauniais prizais!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 05 08, 09:18)
man šita irgi nepanaši į kaž-kurios SM-mamos kurtą ax.gif na nebent žmogus dirba būtent šioje srityje, kur gaminami atvirukai ir būtent jos autorinių darbų galime nusipirkti kioskuose, paštuose, o čia vienas iš jų ax.gif nu nes čia tikrų tikriausias atvirukas, net su kodu biggrin.gif ar būtina buvo tas kodas? biggrin.gif


o tikri atvirukai būna be kodų?
nes man šitas atvirukas gražus. išbaigtas. toks atvirukiškas thumbup.gif


QUOTE(Rituxx @ 2009 05 08, 09:19)
aš už ją balsavau  doh.gif net nežinau už ką dabar balsuoti  g.gif jaučiu balsuosiu už paprastesnes kur akivaizdžiai matosi kad nebus inetinės  rolleyes.gif


betgi mama darbo įdėjo g.gif
nemanau, kad yra pas mus leidykla "laimingi vaikai" ar yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 08, 10:26)
o tikri atvirukai būna be kodų?
nes man šitas atvirukas gražus. išbaigtas. toks atvirukiškas  thumbup.gif


betgi mama darbo įdėjo  g.gif
nemanau, kad yra pas mus leidykla "laimingi vaikai" ar yra?  g.gif


velnias žino... kodą galima pakeisti, leidyklą taip pat ax.gif faktas tas, kad tikras atvirukas bent jau buvo pasidėtas prieš nosį ir viskas kopijuota kaip nuo tikro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 05 08, 09:32)
velnias žino... kodą galima pakeisti, leidyklą taip pat ax.gif faktas tas, kad tikras atvirukas bent jau buvo pasidėtas prieš nosį ir viskas kopijuota kaip nuo tikro ax.gif


nugi atviruką darė, tai logiška, kad pagal atviruko pvz ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Lakūdra_ @ 2009 05 08, 10:33)
nugi atviruką darė, tai logiška, kad pagal atviruko pvz  ax.gif

bet tai ne visos taip darė cool.gif

p.s. aš nieko nenoriu tuo blogo pasakyti, teisti ar pan., jokiu būdu, tiesiog kaip minėjau kitoje temoje: jei laimi, tai ne tik lai džiaugiasi pergale, bet lai įrodo kaip dirbo, nupasakoja ax.gif aišku, galėjo sukurti atviruką ir visas detales išmesti į Recycle bin, bet... nu vistiek atsimins mažadaug kaip ieškojau, iš kokių maždaug puslapių... konkursas juk naujas, šviežias ax.gif

ir bus po bėdos ax.gif cool.gif
Atsakyti
Pakartosiu prašymą išimti mano atviruką, kad nepasimestų senoj temoj. Jei reikės, galėsiu pateikt įrodymus, kad mano (t.y. kad traukiuos ne todėl, kad su ne savu darbu) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 08 gegužės 2009 - 09:54
smile.gif+2009 05 08, 10:53-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 05 08, 10:53)
Pakartosiu prašymą išimti mano atviruką, kad nepasimestų senoj temoj. Jei reikės, galėsiu pateikt įrodymus, kad mano (t.y. kad traukiuos ne todėl, kad su ne savu darbu) biggrin.gif

o tai ko čia taip g.gif jei teigi, kad padai tau nesvyla, tai kodėl traukiesi g.gif juk kai prireiks įrodymų ir dalis bus pašalinta, sąžiningiems žmonėms atviresnis kelias laimėti rolleyes.gif
Atsakyti
Lakūdra,
šita
user posted image
nėra originali ir autorė aiški, nes md konkurse dalyvavo tokiu pačiu rėmeliu. nevogta, bet irgi negražu schmoll.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 05 08, 10:53-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 05 08, 10:53)
Pakartosiu prašymą išimti mano atviruką, kad nepasimestų senoj temoj. Jei reikės, galėsiu pateikt įrodymus, kad mano (t.y. kad traukiuos ne todėl, kad su ne savu darbu) biggrin.gif

mergaites...na ka jūs
pasipyle prašymai šalinti foto, nes paskaitė čia suprato, kad kalba eina apie konkrečiai jų foto...

ir sugalvojo, kad foto netinkama... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 05 08, 10:56)
o tai ko čia taip g.gif jei teigi, kad padai tau nesvyla, tai kodėl traukiesi g.gif juk kai prireiks įrodymų ir dalis bus pašalinta, sąžiningiems žmonėms atviresnis kelias laimėti rolleyes.gif

Kodėl paaiškinau jau praeitoj temoj, kad nepavogtų lotuliukas.gif Na ne ten pataikiau galų gale ir kad mano postai nebūtų laikomi "dėl konkuravimo", nes manau bus tokių kam taip po visko susirodys, o man to visai nereikia. Dėl įrodymų aš visai rimtai - galiu ir viešai. smile.gif Na nesusipratimas man toliau pačiai atrodo dalyvaut ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 08 gegužės 2009 - 10:10
Kiek ivykiu per viena diena doh.gif Vakar dar juokiausi, siandien jau nebejuokinga.

Kaip suprantu, puse dalyviu tuoj nebeliks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitten`: 08 gegužės 2009 - 10:14
Neimkit taip į galvą, menka čia drama, kad labai nervintis smile.gif
Atsakyti