Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukas MAMAI

Sveikinimai nugalėtojoms thumbup.gif didelis dėkui ir už mano visai paprastą ir graudų atviruką 4u.gif moku aš ir su photoshopu dirbti tai galėjau kažką gal ir geresnio sukurti tik va tie skaudūs prisiminimai dėl mamos kažkaip aptemdė protą ir nieko daugiau kaip tik sukurti mini eiles ir ant savo paimtos foto uždėjus tik rėmelį sudalyvauti, būčiau padailinusi kokiom gėlėm ar dar kuom nors iš interneto bet kadangi blogai supratau kad to negalima nieko nedėjau unsure.gif na bet svarbu sudalyvauti juk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AJ. @ 2009 05 10, 19:29)
Sveikinimai prizininkams!
Didelis dekui visoms balsavusioms uz manaji atviruka-arklius,kuriuos kaip tik iamzinau ruosiantis mamos dienai.

labai patiko nuotrauka thumbup.gif ir as noreciau tokia "nusauti" kada nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijai @ 2009 05 10, 22:42)
Tik nereikia įsižeisti  4u.gif Triratukas įdomus pasirodė, ir foto labai meniška. Todėl, jei ir skaitėte mano pamąstymus, tai turėjo būti kaip komplimentas už gražią, kitokią, kokybišką foto  4u.gif

Oi neįsižeidžiau biggrin.gif tik jau pasidarė keista, kad prie kiekvienos biški geresnės foto iš karto buvo kabinamasi, kad vogta. Jei neturite įrodymų, nereikia taip iš karto imt ir sakyt, kad greičiausiai vogta mirksiukas.gif
Bet komplimentas malonus gavosi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 05 10, 23:00)
aciu mergaites ,kurios atidavet savo balsiukus uz mano sunelio daryta atviruka mamos dienai.man jis pats paciausias biggrin.gif mano berniuko rankelem sukurtas,as tik remeli uzdejau smile.gif jis tikrai darytas is sirdies ir su meile.... smile.gif
SVEIKINU NUGALETOJAS 4u.gif  4u.gif  4u.gif
As norejau kad tavo nuotrauka laimetu pirma vieta. thumbup.gif Ji man pati mieliausia buvo. wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 05 11, 08:48)
As norejau kad tavo nuotrauka laimetu pirma vieta. thumbup.gif Ji man pati mieliausia buvo. wub.gif  wub.gif

aciu tau 4u.gif .tik man keista,kad daugiau tokiu atviruku nebuvo,kodel mamos daugiausia viska is neto traukia,negi vaikuciai nedovanoja tokiu atviruku g.gif juk jie tokie mieli wub.gif
laimeti tikrai nesitikejau,mamos daugiausia balsus atiduoda uz tuos,kur daugiau padirbeta su visokiom programom,o man labiau patinka naturalus...
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 05 11, 10:59)
aciu tau 4u.gif .tik man keista,kad daugiau tokiu atviruku nebuvo,kodel mamos daugiausia viska is neto traukia,negi vaikuciai nedovanoja tokiu atviruku g.gif juk jie tokie mieli wub.gif
laimeti tikrai nesitikejau,mamos daugiausia balsus atiduoda uz tuos,kur daugiau padirbeta su visokiom programom,o man labiau patinka naturalus...
Ir man irgi buvo keista kad tik tavo vienintete tokia buvo atvirute wub.gif as irgi norejau padaryti panasia ,bet mano vaikai jau dideli ir nupirko man dovana wub.gif tik labai gaila kad ne laimejai prizines vietos 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu prizinkes. Balsavau tik už dvi atvirutes: AJ. arkliukus ir avyytes mergytę
Atsakyti
QUOTE(Sapokliaka @ 2009 05 10, 16:30)
Tiesiog, nesuprantu tavo minties.... unsure.gif Rimtai....

jau paaiškinau, jei nesupratot tai nesupratot. bet šiaip išvados jums peršasi keistokos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 05 11, 09:16)
Ir man irgi buvo keista kad tik tavo vienintete tokia buvo atvirute wub.gif as irgi norejau padaryti panasia ,bet mano vaikai jau dideli ir nupirko man dovana wub.gif tik labai gaila kad ne laimejai prizines vietos 4u.gif

ai,juk ne prizai ir vietos cia svarbiausia biggrin.gif ,svarbiausia nuosirdumas,ta atviruka sunelis padare budamas pirmoi klasej,saugau tuos atvirukus kaip didziausia turta ... smile.gif
Atsakyti


Sveikinimai Noellei, Avytess ir Kristulkai 4u.gif Saunus atvirukai thumbup.gif Dar labai patiko Pupeliuko atvirukas thumbup.gif


O Rustei balioneliai uz kantrybe 4u.gif 4u.gif 4u.gif



detektyvai ir kriminalai, kaip suprantu, vis dideja... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noelle @ 2009 05 10, 10:54)
Ačiū balsavusiems už mano atvirlaiškį. Ir už sveikinimus.
Kūriau pati, ne tėtukas. Kadangi paskutiniu metu žaviuosi postcrossingu ir išsiunčiu labai daug atvirlaiškių, tai ir gimė tokia idėja  smile.gif

Tuo pačiu sveikinimai visiems sąžiningai dalyvavusiems!!!!


As, uz ja balsavau. Labai graziai padaryta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinu visas dalyves istverus toki konkursa drinks_cheers.gif ir kartu dziaugiuosi, kad jis pagaliau pasibaige, nes tiek negatyviu emociju ir detektyviniu situaciju cia buvo, kad doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti