Įkraunama...
Įkraunama...

Atvirukas MAMAI

hm, tai vogtas angelas vis dar yra? g.gif
Atsakyti
gerai, kad dar nebalsavau. Palauksiu. Gal išaiškės, kad dar koks atvirukas pasisavintas..
Atsakyti
Na va verysad.gif liko tik viena nuotrauka iš mano balsuotų doh.gif vėl reik eiti balsuoti unsure.gif gerai kad konkurso pradžioj pasiklausiau ar galima iš ineto dėti kažkokius atvirukus ir pakoregavus, kažką savo įdėjus dalyvauti tai buvo aiškiai pasakyta kad tai jau bus ne mano darytas atvirukas tad visoms manau buvo aišku kas ir kaip tai kam tada vis tiek darė g.gif

įtariu kad tuoj liks tik pusė atvirukų g.gif arba aplamai konkursas bus anuliuotas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rituxx: 08 gegužės 2009 - 11:50
QUOTE(l'eau @ 2009 05 08, 12:39)
hm, tai vogtas angelas vis dar yra? g.gif

kaip ir nutarem, kad nekeisim taisykliu dabar.

savanoriskas pasitraukimas buvo kitten`

sutarem, kad kitam konkurse bus jau kitos taisykles.
Atsakyti
Va ka reiskia atidziai taisykliu neskaityt. Nemanau, kad ir kitos mamos tycia pridejo internetiniu paveiksliuku g.gif Kam butina ten saukt "voge" "ant gedos stulpo", voge tas, mano manymu, kas tikslingai tai dare.

Atrodo stengies, darai, o paskui viskas aukstyn kojom, nesazininga dalyve lieki doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 05 08, 12:49)
Na va  verysad.gif liko tik viena nuotrauka iš mano balsuotų  doh.gif vėl reik eiti balsuoti  unsure.gif gerai kad konkurso pradžioj pasiklausiau ar galima iš ineto dėti kažkokius atvirukus ir pakoregavus, kažką savo įdėjus dalyvauti tai buvo aiškiai pasakyta kad tai jau bus ne mano darytas atvirukas tad visoms manau buvo aišku kas ir kaip tai kam tada vis tiek darė  g.gif

įtariu kad tuoj liks tik pusė atvirukų  g.gif arba aplamai konkursas bus anuliuotas  unsure.gif

anuliuotas nebus, nes paaiskejus daugiau aplinkybiu, neporiejom isvados.

moderatores ne visos pasisake dar tuo klausimu.

as viena nespresiu tokiu dalyku.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 05 08, 12:50)
kaip ir nutarem, kad nekeisim taisykliu dabar.

pala, o tai dabar taisyklės tai leido? blink.gif

Eikit jūs sau...visiškos pievos ir kvailio vietoj lieka tos, kurios taip nesielgė biggrin.gif

8. Fotokonkursui gali būti pateiktos ir profesionalių fotografų, ir neprofesionalų darytos nuotraukos, nebent konkretaus konkurso taisyklėse būtų nurodyta kitaip*. Jei siunčiate konkursui profesionalo darytą nuotrauką, įsitikinkite, ar nepažeidžiate sutarties su autoriumi sąlygų, ar turite teisę ją publikuoti.

Kam jas keist, jei esamos neskaitomos... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 08 gegužės 2009 - 12:00
smile.gif+2009 05 08, 12:55-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2009 05 08, 12:55)
pala, o tai dabar taisyklės tai leido?  blink.gif

Eikit jūs sau...visiškos pievos  biggrin.gif

tai gi klausiau ką darom, niekas nieko nerašo...tik eina diskusija kas kur ką padarė.

niekas nesako, tai laukiu moderų verdikto, bet esu linkusi šitam konkurse palikti kaip yra, tos, kurios pašalino foto, čia buvo jų sprendimas, ne mano.

kitos, kurios kaip ir skolinosi, rašo man, kad fotošopas tas ir yra, kad nesvarbu iš ko padarai, bet padarai kažką savo.

tokiu atveju mes skirtingai suprantame fotošopo esmę...

Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 05 08, 12:50)
kaip ir nutarem, kad nekeisim taisykliu dabar.

savanoriskas pasitraukimas buvo kitten`

sutarem, kad kitam konkurse bus jau kitos taisykles.

tai kad su vogtom nuotraukom dalyvauti niekada nebuvo galima ar specialiai šiam konkursui buvo pakeistos taisyklės?
kaipo čia taip nutarėt ir sutarėt taisykles keisti? moderatorės? blink.gif

8. Fotokonkursui gali būti pateiktos ir profesionalių fotografų, ir neprofesionalų darytos nuotraukos, nebent konkretaus konkurso taisyklėse būtų nurodyta kitaip*. Jei siunčiate konkursui profesionalo darytą nuotrauką, įsitikinkite, ar nepažeidžiate sutarties su autoriumi sąlygų, ar turite teisę ją publikuoti.
Atsakyti
Tai aš ir sakau...einu vogsiu Statlevičiaus suknę, prisiūsiu Žilėnienės etiketę ir kur nors pristatysiu kaip savo kūrinį. Nes siuvau ir sugalvojau pati, ča mano sumanymas ir darbas !!! Nemanau, kad anie du galėtų turėt kažkokių pretenzijų...

Atsakyti
kodėl turėtų, juk čia jūsų kūryba irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 05 08, 13:05)
tai kad su vogtom nuotraukom dalyvauti niekada nebuvo galima ar specialiai šiam konkursui buvo pakeistos taisyklės?
kaipo čia taip nutarėt ir sutarėt taisykles keisti? moderatorės? blink.gif

8. Fotokonkursui gali būti pateiktos ir profesionalių fotografų, ir neprofesionalų darytos nuotraukos, nebent konkretaus konkurso taisyklėse būtų nurodyta kitaip*. Jei siunčiate konkursui profesionalo darytą nuotrauką, įsitikinkite, ar nepažeidžiate sutarties su autoriumi sąlygų, ar turite teisę ją publikuoti.


taip sita zinau.

dabar einu rasiu kas is kur, ir gaunasi, kad trys foto, netinkamos, ar kas dar ko pamatete? g.gif
Atsakyti