Įkraunama...
Įkraunama...

Darbas ir sergantys vaikai

Greit baigsis vaiko priežiuros atostogos.Į darbą privalau grįžti dėl finansinių įsipareigojimų-turim busto paskolą.Vaikai o ypac mazylis labai daznai serga,todel jau is anksto zinau kad darzely isbus ilgiausiai savaite.Auklei pinigų neturiu,Darbe del nedarbingumo lapeliu busiu isvis nepageidaujama,ieskos priekabiu atleidimui,zinia ,kai nori -tai randa...Mano mama ,kuri priziurejo tokiais atvejais vyresniji,neturi jau pati sveikatos,savo vaistus uzmirsta isgert,ka kalbet apie vaika,nors surasydavau ant lapo ka duoti ir kada...Gal koki karta ir paziures ,be ne istisai.Tai va ir mąstau,ką reiks daryt.Noriu isgirsti jusų nuomonę.Dar paminesiu-vyro tevai dirbantys
Atsakyti
Nu čia jau sunkus variantas g.gif Manau geriausia būtų rasti pinigų auklei, bent jau tokiai kuri žiūrėtų vaiką kai serga. Arba pačiai būti namie, kitokie variantai į galvą neateina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuša @ 2009 05 09, 15:47)
Nu čia jau sunkus variantas  g.gif Manau geriausia būtų rasti pinigų auklei, bent jau tokiai kuri žiūrėtų vaiką kai serga. Arba pačiai būti namie, kitokie variantai į galvą neateina  schmoll.gif


Kad taip paprasta butu rasti schmoll.gif Kadangi as viena auginu savo dukryte, o kaip zinia darzeliuose daznai serga, bandziau ieskoti aukles. Tai jei ieskoti valandines aukles, tai man atrodo, kad pastoviai bus kita moteris, nes kas gi lauks, kol man prireiks??? o samdyti uz pastovu atlygi irgi nelabai logiska, nors buvau pasirinkusi ir toki varianta, bet moteriske po 2 sav. isejo nes tipo nesusitvarko, aisku tada juk vaikas buna daug irzlesnis, kaprizingesnis ir t.t nes serga juk. O dabar kvieciu tai mama is kito miesto, tai sunena, tai dar ka nors, nu zodziu tas laikotarpis tai vieni nervai, negana kad vaikas serga, tai dar ir kitos problemos. Na zodziu laikykites, greit vaikuciai paaugs ir noreciau labai tiketi, kad bus zymiai lengviau. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Sutinku, čia išties didelė problema. Siūlau ieškoti visais įmanomais būdais -pakabinti aplinkui rajone skelbimus, gal kokia straina pensininkė norėtų prie algos prisidurti, ar studentė besimokanti vakarais. Gal tėvai gali paieškoti per savo amžiaus pažįstamus. Žinoma, kiek įmanoma grūdinti vaiką jau dabar - vesti į visokius žaidimų kambarius, kad prie svetimų bacilų priprastų (juk dėl to vaikai ir serga pirmais metais darželyje, kad susitinka su neįprastomis bacilomis, kurioms jokio imuniteto nėra). Dar prieš vedant į darželį sugirdyčiau kursą kokio Ribomunilio, maniškiams jis laaabai padėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Draugė_: 10 gegužės 2009 - 13:01
Bacilu uztektinai brolis is darzelio atnesa,uztai ir serga isvien,o aukle kainuos beveik tiek pat ,kad neapsimokes ja samdyt-eiti i darba tam kad sumoket auklei doh.gif doh.gif doh.gif ,juk reik zmogaus pastovaus,nes tikrai nenoreciau vis kitos motereles.
Atsakyti
o pakaitomis imti nedarbingumo lapeli su vyru neiseina???
nes mes tai atip darom- viena karta einu as, kita karta- mano vyras, dar koki karta tenka samdyt aukle.
nes pradejus lankyt kolektyva vaikai labai daznai serga (aisku ne visi) doh.gif
Atsakyti
Nu va, ir man jaučiu bus ta pati problema nuo rugsėjo doh.gif jei samdyt auklę, atiduosiu jai beveik visą savo algą, jei būt pačiai ant bilietuko, darbe prasidės neramumai. Tad belieka apsišarvuot kantrybe ir laukti - bus kaip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus jau panasi situacija.As dirbu, o atostogu eme vyras, taciau jo jau praso grizti darban.Pradejom lankyti darzeli.4 dienos darzelio - 9 sirgimo ir dar neaisku kiek tesis...Kazkaip galvoju, planas toks - pratemti vasara, o tada organizuotis antra vaika...Tikiuos napanaikins dvieju metu atostogu, taip ir mazoji galetu neiti i darza, as priziureciau, ir busimas vaikutis ramiai kelis metus augtu.Supernemaloni padetis, kai del pinigu tenka rinktis is darbo ir vaiku...Jei ne busto paskola, viskas butu daug paprasciau... doh.gif Gaila, bet siuo metu darbdaviams nusis...del ko ju darbuotojai aukojasi, kokia padetis namie ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2009 05 15, 12:11)
Nu va, ir man jaučiu bus ta pati problema nuo rugsėjo  doh.gif jei samdyt auklę, atiduosiu jai beveik visą savo algą, jei būt pačiai ant bilietuko, darbe prasidės neramumai. Tad belieka apsišarvuot kantrybe ir laukti - bus kaip bus  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif ,nes mūsų irgi tas pats laukia,kai rugsėjį dukrytė pradės lankyti darželį doh.gif Iki šiol nesam net antibų gėrusios,o darželyje prasidės ligos verysad.gif Mano darbe irgi situcija katastrofiška,taip ir laukia ką atleisti,o jei imsiu dažnai biuletenį - tai būsiu bedarbio numeris 1 doh.gif Kai sirgs bandysim auklę samdyti,o gal bus stipri,reikia to tikėtis mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip labai skausminga tema mazu vaikuciu tevam.Mano mazius irgi jau keliauja i darza ir sirgom keleta kartu.Viena karta dar mama pagelbejo,o paskui su vyru dalinomes-puse dienos dirbau as,kita puse jis.Ir taip visa savaite.Nelabai dziaugesi darbe,bet svarbu darbas padarytas.Dabar tikiuosi vasara bacilu maziau bus.Aukletojos guode,kad paskui sirgs reciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2009 05 17, 14:34)
Pas mus jau panasi situacija.As dirbu, o atostogu eme vyras, taciau jo jau praso grizti darban.Pradejom lankyti darzeli.4 dienos darzelio - 9 sirgimo ir dar neaisku kiek tesis...Kazkaip galvoju, planas toks - pratemti vasara, o tada organizuotis antra vaika...Tikiuos napanaikins dvieju metu atostogu, taip ir mazoji galetu neiti i darza, as priziureciau, ir busimas vaikutis ramiai kelis metus augtu.Supernemaloni padetis, kai del pinigu tenka rinktis is darbo ir vaiku...Jei ne busto paskola, viskas butu daug paprasciau... doh.gif Gaila, bet siuo metu darbdaviams nusis...del ko ju darbuotojai aukojasi, kokia padetis namie ir t.t.



Puiki mintis dėl vaikučio kito 4u.gif

O darbdaviai pas mus Lietuvėlėj visada buvo padėję ant darbuotojų, tik galim padėkot emigrantams, kai masiškai išvažiavo iš čia, tai tada kokį porą metelių jau pajaučiau, kad manimi lygtai pradėjo labiau rūpintis darbe. Bet dabar vėl tas baisus nusiš... ant dirbančių grįžo. Jau taip niekam nebeįdomu tapo, kaip nori taip laikyk tą darbo vietą, tavo bėdos - tavo problemos.
Atsakyti
QUOTE(zemuoge1 @ 2009 05 12, 16:58)
o pakaitomis imti nedarbingumo lapeli su vyru neiseina???


Tikrai ne,vyras pats sirgo,radikulitu,5 d vaistus leidau,tai vos pirmas dvi dienas išsiprašė ,nes visai nepaejo.Niekas nesicackina -nepakeiciamų nera...O kadangi atlyginimas neblogas tai turint busto paskolą neverta manau rizikuot.Jei ne ta paskola,tikrai i darbą negrįžčiau,o savo sirgaliuką auginciau tiek kiek reikėtų 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(mamymamy @ 2009 05 20, 11:01)
Puiki mintis dėl vaikučio kito 4u.gif



smile.gif čia tinka toms,kurios tik vieną teturi,arba dar planuoja 4u.gif
Atsakyti