Įkraunama...
Įkraunama...

EX'as.. ar gali vėl viskas sugrįžti i savo vėžias?

Sveikos merginos 4u.gif

Ne pirmą kartą i Jus kreipiuosi, mielosios, nes esu sulaukusi iš ties nemažai gerų ir praverčiančių patarimų. Zodziu, situacija tokia. Pries 3-4 metus, susipazinau su vienu nuostabiai geros sirdies vaikinu. Na, "prasitampem" mes gal pora savaiciu, ir as supratau, kad tai ne mano zmogus. Jis tiesiog per geras man buvo, ir mano apmastymai privede mane prie to, kad as jo neverta. Palikau... Vaikinas, negaledamas matyti manes (bendri draugai) isvaziavo gyventi ir dirbti i uzsieni. po puses metu, susirades mane, parase.. Paklause kaip sekasi. Na zodziu, pasnekejom kaip geri draugai ir tiek. Bet tuom viskas nesibaige, viskas pradejo rutuliuotis is naujo, atgijo jausmai tiek man tiek jam (pasak jo, visa laika jaute man kazka stipraus). Na ka, viskas issirutuliavo iki to, kad jis nusipirko bilieta ir parskrido atgal i lietuva - pas mane 4u.gif ir vel gi istorija kartojosi ir naujo. neisejo mum buti kartu, keliai musu issiskyre. deja ir vel per mane. Jis isvaziavo atgal, as likau Lietuvoje. doh.gif Na, tiesiog manau, kad tada buvau dar neissilaksciusi pana (neissilaksciusi ta prasme, kad kiekvienas penktadienis buvo praleistas kokiam nors klube, linksmu draugu buryje), norejosi linksmybiu, isbandyti dar daug nebandytu dalyku ir pan. Na ir stai.. Trecias kartas... Jis vel gavo mano telefono numeri, pradejome rasinetis sms, tiesiog pasakodami kaip kuriam sekasi, ir pan. Ir stai jis mane pareiksia kad manes vis dar nepamirso, kad jei tik as pasakyciau taip, kad mes vel butume drauge. Zinau, kad dabar butu viskas kitaip, kad tikrai ta zmogu branginciau ir pan. Tiesiog labai bijau. O jei ir vel? Jei ir vel ta zmogu iskaudinsiu... Jis per daug geras. Is vienos puses noriu, is kitos bijau. Zinau, gal ir skamba kvailai, tiesiog taip yra. Taigi, labai prasau jusu, Mielosios Forumietes, issakyti ka manote blush2.gif
Atsakyti
Manau, ka jei pati to norite, galite bandyti vel. Iskaudinsite, tai iskaudinsite. Matyt, tam zmogui tikrai nemazai reiskiate, jei nori pabandyti dar karta. O gal kas gero iseis ax.gif
Atsakyti
tiesa sakant nemanau, kad pavyks..jei pirma karta nepavyko dar tiek to, bet jus jau bandete ir antra karta buti drauge..manau tik apgaudineji save..bet kai ji gausi,jis vel tau atrodys per geras, tu jo neverta ir vel pasaka be galo...
gerai yra sakoma negadinkim santykiu draugyste..pabaiga yra pabaiga.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undi: 11 gegužės 2009 - 14:34
Ir man atrodo, kad nelabai jums kas pavyks unsure.gif Bet juk niekada negali būti tikras, geriau gailėtis dėl to, ką padarei, nei dėl to, ko nepadarei mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kazkada buvo tokia situacija g.gif
nei is pirmo karto, nei is antro, nei is trecio nieko neisejo schmoll.gif .. nes... Nes NEBUVO meiles, nebuvo fizines traukos prie to zmogaus...
Telefonu ir sms bendrauti yra viena, tada susikuri iliuzija kad gal gali viskas buti gerai, bet realiai susitikus ta zmogu pamatai, kad kaip nebuvo to vidinio siurpuliuko taip jo ir nera.. bandyk nors ir milijona kartu- nieko nebus mirksiukas.gif

Nors gal kokiu isismciu ir buna, nors tiesa pasakius, tikrai nemanau kad tau kas iseitu rolleyes.gif
Atsakyti
aciu labai uz nuomones 4u.gif

Na, manau laikas viska parodys, jei bus lemta - susitiksim... Tikrai neskaysiu, kad jis gryztu i lietuva. Jei likimas panores, gal kada susitiksim, o tada jau bus matyti kas ir kaip ax.gif
Atsakyti
jei tikrai isitikinus, kad viskas bus gerai sakyciau bandykit...
bet kazkodel manau, kad ir vel kartosis blush2.gif

nes as tos nuomones, kad jei zmogus tau yra brangus, tai nera sunku viena kita savybe pakeisti taip, kad ir jam butu geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Buružėlia @ 2009 05 10, 22:14)
Na, "prasitampem" mes gal pora savaiciu, ir as supratau, kad tai ne mano zmogus. Jis tiesiog per geras man buvo, ir mano apmastymai privede mane prie to, kad as jo neverta. Palikau...

Tiesiog labai bijau. O jei ir vel? Jei ir vel ta zmogu iskaudinsiu... Jis per daug geras. Is vienos puses noriu, is kitos bijau. Zinau, gal ir skamba kvailai, tiesiog taip yra. Taigi, labai prasau jusu, Mielosios Forumietes, issakyti ka manote  blush2.gif


Vyk šalin tokias mintis doh.gif Su tokiu požiūriu, kaip susirasi idealią antrą pusę gyvenimui? Ką reiškia per geras? Kas čia per savęs nuvertinimas? Esam verti tiek, kiek sau leidžiam. Jeigu geras, tai ir puiku, nėr ko dvejoti smile.gif

Perskaičius temos pavadinimą pagalvojau, kad jau trečiąkart į tą pačią balą, tai jau ne, bet tokioj situacijoj - taip.
Atsakyti
kazkada ir as buvau panasioj situacijoj,tik as buvau tavo draugo pozicijoj ir bandem but kartu 5 kartus ir tikrai nepavyko,galiausiai as pavargau ir padejau tam taska db esu be galo laiminga ... tai patarciau paleisti tau ji ir nekankinti issikyrimais ir taikymaisis, jam tikrai turetu but sunku...o tu tikrai rasi ta vieninteli ir tikrai negalvosi kad esi neissilakscius ir t.t. nors aisku buna ir isimciu, o beto juk pati save geriau zinai, tad manau tau gali atsakyti tik tavo sirdis ir ateitis smile.gif
Atsakyti
Kazkada galvojau kitaip, bet dabar, manau, kad jeigu nepavyko, vadinasi kazkas buvo ne taip ir nebeverta vel bandyti. Zinoma, kiekvienas atvejis individualus, bet dazniausiai buna, kad vis del to nieko nebesigauna. Tuo labiau, kad matosi, jog patys nesate tvirta del savo tokiu noru. Galbut, nebereikia zmogui suteikti vel vilciu?
Atsakyti
QUOTE(Buružėlia @ 2009 05 11, 19:35)
aciu labai uz nuomones 4u.gif

Na, manau laikas viska parodys, jei bus lemta - susitiksim... Tikrai neskaysiu, kad jis gryztu i lietuva. Jei likimas panores, gal kada susitiksim, o tada jau bus matyti kas ir kaip ax.gif


ir pati sau atsakei smile.gif kad kaip bus lemta, taip ir bus. man atrodo, kad svarbiausia daryti taip kaip jauti ir kaip tuo momentu atrodo, kad bus geriausia, ir nesvarbu trečias ar penktas kartas...
Atsakyti
na manau reik bandyti juk gaiimasi labiausiai ne to ka padarei o ko nepadarei...geriau bandykit ir sekmes wink.gif
Atsakyti