Įkraunama...
Įkraunama...

Pats sau astrologas II

Informuoju, kad čia keičiamasi informacija apie astrologija, o ne užsakinėjami asmeniniai horoskopai bigsmile.gif
Čia rimtų astrologų rimta tema. Pradedantieji savo kvailus klausimus užduoda pradedančiųjų temoje lotuliukas.gif
Papildyta:
tema baigėsi Jolčiko informacija:
Apie laipsnius čia: http://lectarium.ho.ua/gradusy.html
Jeigu su pele atsistosi ant laipsnio ir paparšysi "open", gausi gana įdomios informacijos.
Atsakyti
atradau kad ZET pas mane rodo tropine zona, tikriausiai todel ir netikslumas astro. kaip ta nustatyma pakeisti???
Papildyta:
*****, net verkt iš pykčio noris, nu kas tai durnai programai???
Papildyta:
visos planetos savo vietose, o trys is 10 persikele i 11 busta, o plutonas is 11 i 12 sad.gif((
Papildyta:
dar patikrinau, kad zodiako zenkluose tuose paciose, tik bustus netiksliai rodo. nu kas cia yra???? ar gali kas nors pagelbėt???
Atsakyti
ir dar noriu paklaust ar reiksmingas dalykas, jeigu astro yra grand cross?
Atsakyti
CHA!!! atradau klaida, pasakysiu visoms, kas vargsta su ZET, paziurekit kokia sistema pas jus nustatyta Koch ar Placidus, turi būti Placidus.
Atsakyti
Rozmarinai, o kokią programą turi? Supratau, kad ZET, bet kelintą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekada: 20 gegužės 2009 - 12:04
ZET 8 ir 7
Papildyta:
tai va buciau labai dekinga, kad kas pasakytu ka nors del to grand cross, jis sudarytas is T-scuare.
Atsakyti
Iš manęs tai nekokia aiškintoja, radau tik tiek My Webpage.

Kažin ar čia tas?
Dar šiek tiek

Большой крест

Редчайшее сочетание аспектов в гороскопе, при котором две пары планет, находящиеся в оппозиции друг к другу, одновременно образуют квадраты. При этом в карте рождения возникает крест . Состоящий из четырех квадратов и двух оппозиций большой крест может быть неблагоприятной конфигурацией, указывающей на одержимость и плохую адаптивность личности. Однако он также указывает на энергию, неистовство и душевную силу. Большой крест часто присутствует в гороскопах людей, добившихся успеха без посторонней помощи.

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niekada: 20 gegužės 2009 - 12:25
Čia gerai parašyta. Tai dvigubas Tao kvadratas. Populiariai žmogiškai tariant: Tao kvadratas yra įtemptų aspektų derinys. Kitaip tariant ne labai geras daiktas. Reikia žiūrėti planetas, kurios dalyvauja šitoje konfigūracijoje, kad žinotum tarp ko galima įtampa ir kiek ji bus stipri. Jei Tao kvadrate dalyvauja stiprios ir ir "-" planetos, na tada laikykis.... Tik dvigubas Tao kvadratas yra geriau, nei viengubas (vienas trikampiukas), nes žmogus (įsijungus Tao kvadratui) turi daugiau problemos sprendimo būdų, t.y. didesnį pasirinkimą (greičiau išsikrapšto). Tao kvadratai dažniausia veikia tranzituose.
Atsakyti
o tai gali būti vienas grand cross ir dar trys T-square? ar as kazka ne taip suprantu?
kryziu sudaro: jupiteris, merkurijus, menulis ir neptunas.
Papildyta:
o t-square:
1. saturnas, venera, uranas
2. jupiteris, merkurijus, marsas
3. saturnas, node (cia lyg ir besileidziantis menulio mazgas?) ir uranas.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 20, 13:51)
o tai gali būti vienas grand cross ir dar trys T-square? ar as kazka ne taip suprantu?
kryziu sudaro: jupiteris, merkurijus, menulis ir neptunas.
Papildyta:
o t-square:
1. saturnas, venera, uranas
2. jupiteris, merkurijus, marsas
3. saturnas, node (cia lyg ir besileidziantis menulio mazgas?) ir uranas.

Gali. Jei galėčiau papiešti būtų aiškiau.
Jei gerai pamenu tavo 2 Tao kvadratas yra pavojingas-Jupiteris Merkurijus Marsas-jis iki šiol duodavo ne kokius įvykius gyvenime. Dabar nepamenu kada, bet skaičiavau artimiausią tavo šito Tao kvadrato įsijungimą -tai jis neturėtų būti skausmingas, o gal jo net nepajausi.
Atsakyti
ne, la jure, tai ne mano, tai visai kito zmogaus astro.
Papildyta:
tiesiog tai man ypatingos svarbos zmogaus astroschema, jau anksciau esu girdejus blogu dalyku apie tai, bet po to kuri laika duomenis slepiau ir dabar nusprendziau pati is naujo i viska pasiziuret ir atrodo, kad nieko linksmo, nors is kitos puses radau ir labai daug zadanciu zenklu.

beje, jau gavau raphaelio knyga, apie kuria cia kazkada klausiau ir negaliu atsizavet, ten tiesa dar naudojama sistema is 8 planetu, bet kaip viskas aiskiai ir paprastais zodziais aprasoma.
Atsakyti
QUOTE(rozmarinas @ 2009 05 20, 16:00)
ne, la jure, tai ne mano, tai visai kito zmogaus astro.
Papildyta:
tiesiog tai man ypatingos svarbos zmogaus astroschema, jau anksciau esu girdejus blogu dalyku apie tai, bet po to kuri laika duomenis slepiau ir dabar nusprendziau pati is naujo i viska pasiziuret ir atrodo, kad nieko linksmo, nors is kitos puses radau ir labai daug zadanciu zenklu.

beje, jau gavau raphaelio knyga, apie kuria cia kazkada klausiau ir negaliu atsizavet, ten tiesa dar naudojama sistema is 8 planetu, bet kaip viskas aiskiai ir paprastais zodziais aprasoma.

biggrin.gif tai, ką parašiau tau vis tiek galioja, tik nepamenu, kokios planetos ten dalyvavo (atrodo merkurijus ir marsas... nu žodžiu pamenu, kad sekantis tranzitas per Tao kvadratą neturėtų būti smarkus). mirksiukas.gif
Kaip būtų faina tavo knygą pavartyti
Atsakyti