Įkraunama...
Įkraunama...

Įtėvių/ globėjų kursai Šeimos santykių institute

Sveikos, kadangi mes nesuspėjom į Pastogėje prasidėjusius kursus, suruošę visus dokumentus, laukiam prasidėsiančių kursų Šeimos santykių institute, Kaune. Žadėjo, kad kursai prasidės gegužę, visus dokumentus paėmė, bet žinių dėl kursų datos nesulaukiam. O taip norisi greičiau sūpuot leliuką wub.gif

Mamytės, gal dar yra laukiančių kursų šiame Šeimos santykių institute? Būtų smagu bendrauti ir turėti savo temelę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selina: 11 gegužės 2009 - 10:09
Valio 4u.gif Šiandien prasidėjo kursai thumbup.gif
Atsakyti
Sveika, Selina, aš taip pat lankau šiuos kursus, todėl negalėjau neparašyti, pamačius tavo žinutę. Net iš naujo prisiregirtavau, nes jau senokai praradau ankstesni loginą. Kadangi nusprendėm labai neskleisti žinios apie būsimą įsivaikinimą, man labai trūksta pokalbių ta tema. Ar patenkinta pirmais dviem susitikimais? Gal jau pradėjai rašyti pasaką? Aš sugalvojau kelis pasakos variantus, nežinau kurį užrašysiu ir kaip tai man pavyks... unsure.gif
Atsakyti
Atleiskit, kad kišu nosį ne į savo temą, bet norėjau paklausti, kiek jūsų lanko tuos kursus?
O užduotis, matau, tas pačias duoda, kaip ir mums "Pastogėje" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maranta @ 2009 05 28, 08:47)
Sveika, Selina, aš taip pat lankau šiuos kursus, todėl negalėjau neparašyti, pamačius tavo žinutę. Net iš naujo prisiregirtavau, nes jau senokai praradau ankstesni loginą.  Kadangi nusprendėm labai neskleisti žinios apie būsimą įsivaikinimą, man labai trūksta pokalbių ta tema. Ar patenkinta pirmais dviem susitikimais? Gal jau pradėjai rašyti pasaką? Aš sugalvojau kelis pasakos variantus, nežinau kurį užrašysiu ir kaip tai man pavyks...  unsure.gif


Sveika, malonu matyt 4u.gif Ištiesų man ir vyrui labai patinka tai, kas pasakojama kursų metu. Ir viena ir kita paskaita paliko savo pėdsakus. Mes neslepiam savo apsisprendimo ir turim labai didelį palaikymą iš artimųjų ir draugų. Mažylis (ė) yra labai visų laukiamas wub.gif Tik galėtų greičiau pasibaigti tie kursai, nes nekantraujam pasveikinti naują šeimos narį mūsų šeimoje smile.gif
Pasakos dar nerašiau, bet kažkokių minčių turim ax.gif
Papildyta:
QUOTE(fishaqua @ 2009 05 28, 14:39)
Atleiskit, kad kišu nosį ne į savo temą, bet norėjau paklausti, kiek jūsų lanko tuos kursus?
O užduotis, matau, tas pačias duoda, kaip ir mums "Pastogėje" biggrin.gif


Sveika, kursus lanko 4 poros. Kiek žinau Kaune rengti įtėvius/globėjus turi teisę dvi įstaigos - "Pastogė" ir "Šeimos santykių institutas". O abiejose dirbama pagal Pride programa, todėl gal ir užduotys vienodos.

Truputį pavydžiu Jums, kad Jūs jau gyvenat laukimu, kad galit pamažu rengtis mažylio atėjimui į šeimą smile.gif
Atsakyti
Kaip supratau, šiuo metų yra dvi grupės, viena globėjų, kita įtėvių. Sakė anksčiau buvo bendrai, bet nepasiteisno, nes skirtingos problemos.

Mūsų atrimiausi šeimos nariai apie ketinimą įsivaikinti žino ir palaiko, bet bendradarbiams ir gausybei draugų, pažįstamų ir giminaičių nusprendėm nesakyti. Nes čia (pvz. darbe) jei žino vienas, žino visi. O kaip nebūtų gaila, visi galvoja, kad geriau žino už kitus kaip jiems gyventi. Man tai kažkas panašaus į tai, kaip neskleisti nelaiku info apie nėštuma. smile.gif O gal nepavyks?.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Maranta @ 2009 05 29, 09:26)
Kaip supratau, šiuo metų yra dvi grupės, viena globėjų, kita įtėvių. Sakė anksčiau buvo bendrai, bet nepasiteisno, nes skirtingos problemos.

Mūsų atrimiausi šeimos nariai apie ketinimą įsivaikinti žino ir palaiko, bet bendradarbiams ir gausybei draugų, pažįstamų ir giminaičių nusprendėm nesakyti. Nes čia (pvz. darbe) jei žino vienas, žino visi. O kaip nebūtų gaila, visi galvoja, kad geriau žino už kitus kaip jiems gyventi. Man tai kažkas panašaus į tai, kaip neskleisti nelaiku info apie nėštuma.  smile.gif O gal nepavyks?..  verysad.gif


Tai žinoma, kad visam pasauliui skelbt nereikia. Ateis laikas ir sužinos tie, kam reikės. Pas mus ir ne visi žino, nes nematau reikalo irgi eit ir skelbtis. Svarbiausia, kad brangiausi žmonės mus palaiko, tiesa 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas, gražios savaitės ir geros nuotaikos 4u.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Taip subjuro oras, kad galima pamiršt, jog dabar vasara unsure.gif Kaip sekasi Maranta ? Ar jau parašei pasaką? smile.gif Aš tai rašysiu šiandien. Kažkokių minčių turiu galvoj, bet nežinau kas gausis bigsmile.gif
Laukiam ketvirtadienio bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selina: 03 birželio 2009 - 12:22
Laba diena merginos, kiek jums laiko vyks kursai ir kiek kartų į savaitę einat?
Atsakyti
QUOTE(vaidagad @ 2009 06 03, 15:00)
Laba diena merginos, kiek jums laiko vyks kursai ir kiek kartų į savaitę einat?


Labas mergina smile.gif Kursai truks du mėnesius, nes bus 10 paskaitų, vieną kartą per savaitę. O jums?
Atsakyti
QUOTE(Selina @ 2009 06 03, 16:15)
Labas mergina  smile.gif  Kursai truks du mėnesius, nes bus 10 paskaitų, vieną kartą per savaitę. O jums?

Sveikutė. na aš šiaip iš suvalkijos tai mums kursai prasidės dar tik birželio 11d. tai bus matyt kaip ten mes tais valandas susidėstysim, man teisėse sakė, kad bandyt tartis kelis syk per savaitę, nes pas mus šiaip jie ilgai vyksta na apie tris mėnesius buvo prieš tai, tai liepė nenusileist ir kad jos turi derintis prie mūsų taip man sakė teisėse na bus matyt.
Atsakyti