QUOTE(Saulės pūga @ 2009 05 12, 15:58)
Aš irgi nelabai suvokiu, kam tas P. Bet geriau nei visiškas Auto. Renkuosi jį, kai nenoriu galvot ir jokio papildomo efekto. P viską parenka pats, tik ISO gali keisti + išjungt blykstę. Tai patogus jis, kai neišeina susitvarkyt ar tiesiog tingisi 

Mano muilineje Fuji 6500 labai labai prastas auto. Tad pradzioje visada fotografavau su P. Vien del kokybes. O siaip pradzioje net negalvojau, kad kada nors bandysiu kokias diafragmas ar islaikymus nustatineti. Dar galima wb balansa nusistatyti. Sviesos matavimo taskus. Tad P naudodavau tik vietoje netikusio Auto.
Almara, geras fokuso nd. Prajuokinai, nes prisimenu, kad savo fokuso nd taip pat buvau pasirinkusi matrioskas.

Akviliux, trecioje fokuso, man atrodo, kliuna ir i 2 daikta? Bandyk didinti atstuma.
Ziuriu, InesaS jau uzskaite, o as buciau variusi perdaryti.

Valetta, Man mielos susiglaudusios nuzydejusios pienes. Ryskumo nenoriu per daug, man jo pakanka. Tik gal labiau i baltos tema man noretusi deti.


As tai labai laukiu, kada cia vel bus lasu nd.

