Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsigyti šuniui dokumentus?

pirkau Jorksyro terjera be dokumentu...dabar pagalvojau kad galejau negailet 300 ir pirkti iskart su dokumentais,gal esate susidure su tokia situacija ar siaip turite ziniu kaip isigyti savo augintikiui kilmes dokumentus? koks procesas, ko tam reikia?
Atsakyti
tai neįmanoma, šuo gimsta su kilmės dokumentais, jei jums jų nedavė vadinasi neturi ir neįmanoma juos gauti. Padirbti beja taip pat-jie kaip pinigai su vandens ženklais. Kiekvienas normalus veisėjas gerbia save ir nedaugina šunų be dokumentų tai gėda veisėjams ir yra daugintojų darbas. Ką jūs ruošiatės į dokumentus rašyti-kokius tėvus nupiešite? reikėjo apie tokius dalykus pasidomėti prieš perkant. Veisėjui dokumentai kainuoja 60 lt, o jei tėvai čempionai ir daug pigiau.
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2009 05 11, 19:29)
tai neįmanoma, šuo gimsta su kilmės dokumentais, jei jums jų nedavė vadinasi neturi ir neįmanoma juos gauti. Padirbti beja taip pat-jie kaip pinigai su vandens ženklais. Kiekvienas normalus veisėjas gerbia save ir nedaugina šunų be dokumentų tai gėda veisėjams ir yra daugintojų darbas. Ką jūs ruošiatės į dokumentus rašyti-kokius tėvus nupiešite? reikėjo apie tokius dalykus pasidomėti prieš perkant. Veisėjui dokumentai kainuoja 60 lt, o jei tėvai čempionai ir daug pigiau.

tai va kad perkant augintini man ne dokumentai rupejo o kuo greiciau ji isigyti,nes per daug uzsidegus buvau.tai va kad pagalvojau per velai verysad.gif nieko, kai pirksiu patele tai butinai su dokumentais
Atsakyti
QUOTE(Tesura @ 2009 05 11, 22:27)
tai va kad perkant augintini man ne dokumentai rupejo o kuo greiciau ji isigyti,nes per daug uzsidegus buvau.tai va kad pagalvojau per velai verysad.gif nieko, kai pirksiu patele tai butinai su dokumentais

tai vat už tuos užsidegimus ir nubaudė Dievulis, nugesino greitai rolleyes.gif
o pala pala... kam tau patelė??? blink.gif blink.gif blink.gif
gun_bandana.gif dauginsi išsijuosius "pusiau dokumentuotus" ???
tikiuosi nesugalvosi į jorkų temą ateiti ir vaidinti didžiosios veislės mylėtojos? mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 05 12, 09:13)
tai vat už tuos užsidegimus ir nubaudė Dievulis, nugesino greitai rolleyes.gif
o pala pala... kam tau patelė??? blink.gif  blink.gif  blink.gif
gun_bandana.gif dauginsi išsijuosius "pusiau dokumentuotus" ???
tikiuosi nesugalvosi į jorkų temą ateiti ir vaidinti didžiosios veislės mylėtojos? mad.gif

lotuliukas.gif nea, zinau kad negalima taip daryti, prisisemiau informacijos cia pas jus 4u.gif zadu persikelti i didesni busta todel noriu kad mano maziui nebutu liudna likus vienam, kai mes darbe busim.o kai patelei bus ruja yra priemoniu kaip apsaugoti ja nuo patino
Atsakyti
QUOTE(Tesura @ 2009 05 12, 08:33)
lotuliukas.gif  nea, zinau kad negalima taip daryti, prisisemiau informacijos cia pas jus 4u.gif zadu persikelti i didesni busta todel noriu kad mano maziui nebutu liudna likus vienam, kai mes darbe busim.o kai patelei bus ruja yra priemoniu kaip apsaugoti ja nuo patino

o tai kokiu tikslu tada tam mažiui ieškai draugės? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmuozelė @ 2009 05 12, 09:47)
o tai kokiu tikslu tada tam mažiui ieškai draugės?  unsure.gif

nes likews vienas namuosia kaukia...o taip kaukia butent kaip vilkas...cypia ir taip toliau.esu skaicius kad reikia palikti zaislu jam.bet tai nepadeda unsure.gif
Atsakyti
o tai kodel ir antro berniuko nenorit? galvojat taip lengva bus nulaikyt..? zmones pas kuriuos kergiau savo mergyte, turi to patino vaikiuka mergyte, tai visuomet isveza pas tevus kol rujoja, nes baisius skandalus kelia.. o namas didelis, bet vistiek neturi salygu ju abieju vienuose namuose laikyt.. nes ir loja, ir staugia ir duris drasko.. pagalvokit pries perkant, kad nereiktu vel temos kurt.. nebent ruosiates uzsiimt misrunu dauginimu..
Atsakyti
QUOTE(Tesura @ 2009 05 12, 08:33)
lotuliukas.gif  nea, zinau kad negalima taip daryti, prisisemiau informacijos cia pas jus 4u.gif zadu persikelti i didesni busta todel noriu kad mano maziui nebutu liudna likus vienam, kai mes darbe busim.o kai patelei bus ruja yra priemoniu kaip apsaugoti ja nuo patino

tai nesiruosi kergt? http://www.supermama...?...2716&st=372 meluok toliau... doh.gif gal pirmiau ziniu pasirink, jei jau nezinai tokios banalybes apie dokumentus, tai ka ismanai apie veisima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aziza: 12 gegužės 2009 - 14:33
QUOTE(Aziza @ 2009 05 12, 15:23)
tai nesiruosi kergt? http://www.supermama...?...2716&st=372 meluok toliau...  doh.gif gal pirmiau ziniu pasirink, jei jau nezinai tokios banalybes apie dokumentus, tai ka ismanai apie veisima?

sudestei cia lotuliukas.gif tai koks man tikslas kergt viena su dokais kita be doku?a? g.gif vistiek ju suniukai negales turet dokumentu,tai kas man is to tada.jei noreciau pirkti kalyte del "dauginimo"tai pirkciau be dokumentu.pamastyk pries teisdama kitus
Papildyta:
QUOTE(Aziza @ 2009 05 12, 15:07)
o tai kodel ir antro berniuko nenorit? galvojat taip lengva bus nulaikyt..? zmones pas kuriuos kergiau savo mergyte, turi to patino vaikiuka mergyte, tai visuomet isveza pas tevus kol rujoja, nes baisius skandalus kelia.. o namas didelis, bet vistiek neturi salygu ju abieju vienuose namuose laikyt.. nes ir loja, ir staugia ir duris drasko.. pagalvokit pries perkant, kad nereiktu vel temos kurt.. nebent ruosiates uzsiimt misrunu dauginimu..

negirdejus kad taip ziaurei buna blink.gif
Atsakyti
loja staugia drąsko, pradeda namie ženklintis, lauke pabėginėti ir neėda
Atsakyti
QUOTE(Tesura @ 2009 05 12, 15:59)
nes likews vienas namuosia kaukia...o taip kaukia butent kaip vilkas...cypia ir taip toliau.esu skaicius kad reikia palikti zaislu jam.bet tai nepadeda unsure.gif

Jei jau del draugystes ir apsaugpt nuo vienatves ir liudesio g.gif - geriau tureti vienos lyties suniukus. Problemu zymiai maziau doh.gif
Atsakyti