Įkraunama...
Įkraunama...

Geležinė sukimosi lėkštė

Sveikos 4u.gif Labai noreciau isigyti gelezine sukimosi lekste liemens apimciai mazinti... Nusipirkau Senukuose plastmasine, tai suluzo antra diena, nors sveriu tikrai ne tiek, kad suluztu bigsmile.gif Anksciau esu macius geleziniu, gal kas zino, ar tokias dar gamina? doh.gif
Atsakyti
Jauciu kad nebesvajok, nes tikrai neberasi tokio seno gero daikto lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif deja, manau, tu teisi biggrin.gif
Atsakyti
kas cia per lekste g.gif ?jus ne apie lanka sukimui kalbat?
Atsakyti
Nea, ne apie ji, kalbam apie stai tokia, tik gelezine smile.gif

http://www2.senukai....id=000050872486
Atsakyti
Jau ieskojau , bet nerealu gaut nebent kas turi uzsilikusia ir sugalvos parduot , nors galetu gamint ten gi principas labai elementarus . Jei kas rasit praneskit
Atsakyti
tai neskit atgal jei dar turit ceki, nes mano uosviene netoli 90 sveria as jai savo atidaviau plastmasine su magnetukais ir kuo geriausiai sukaliojasi nieko jai nenutinka g.gif
Atsakyti
smile.gif aiskumelis, teks kitais budais lasinukus mest blush2.gif

QUOTE(čikuraku @ 2009 05 14, 21:26)
tai neskit atgal jei dar turit ceki, nes mano uosviene netoli 90 sveria as jai savo atidaviau plastmasine su magnetukais ir kuo geriausiai sukaliojasi nieko jai nenutinka g.gif


Gaila, bet ismeciau ceki, net nemaniau, kad gali luzt doh.gif Manau, ne del svorio, nes pradejo list is vidaus plastmases atraizos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(schatzi @ 2009 05 14, 21:06)
smile.gif aiskumelis, teks kitais budais lasinukus mest  blush2.gif



man tai ji per daug ir nepadejo, todel ir atidaviau uosvikei, nes prie jos da reik kompleksiskai daryt, cia kaip sakat tik vienas is pratimu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 05 15, 14:02)
man tai ji per daug ir nepadejo, todel ir atidaviau uosvikei, nes prie jos da reik kompleksiskai daryt, cia kaip sakat tik vienas is pratimu rolleyes.gif


Taip taip, cia butu tik viens is pratimu, netikiu, kad galima suliekneti vien, pvz., uzsidejus vibruojanti dirza ar isigyjus sukimosi lekste biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai mačiau tokią Megos sporto prekių pardėj, tik pavadinimo nepamenu.Pati norėjau pirkti, bet tuo metu laukiausi, tad susilaikiau, o dabar reiks nusipirkt, tik dar vėliau, nes dar po gimdymo nedaug laiko praėjo blush2.gif
Atsakyti
siaip tai zinokit tikrai nebutina jos pirkti, galit sukiotis ir siaip namie, tik klubu nejudinkit, o sukinekites i sonus rankas laikydamos peciu lygy laikantis delnus, nu nelabai moku paaiskint pries save laikant rankas peciu lygi ir sukiotis oij kaip jauciaisi nerealiai zinokit, labai skaudu man sita pratima liepe sporto klube maisyt su pingvinuku pratimu, bet del daugiau pratimuku keliaut reik i sporto temas mirksiukas.gif
Atsakyti