Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

na ką, atsidaro naujas kioskas 4u.gif
Atsakyti
smile.gif sveikutes, nu va nauja tema , saunu, kad galim pratesti musu pokalbius. i baseina nusprendziau leisti manau bus gerai jei nepatiks nebeisim. o del svorio tai vel nukrito sirgo labai pora savaiciu. tai dabar valgom uz du gal kiek pasitaisysim. aciu visoms uz patarimus, o tu Ernestyteee sauniai atrodai, zinai moteriai smagu atrodyti jaunesniai thumbup.gif gal, kada Enestyteee susisiekiam labai noreciau ideti foto parodytume kaip paaugom. o naujokei, linkiu stiprybes ir ramybes. daug mankstos. mes ir gyvenam pc susitaikem ir gyvenam, nes si liga neisgydoma, o gyvent reikia. man is pradziu buvo daug klausimu, bet dabar susitaikem ieskom kaip palengvinti ligos pasekmes. pas mus pagal daktarus sunki stadija abieju pusiu, bet mes laikom galva, tariam pirmus zodelius, zaidziam, einam i darzeli ir tikimes pradeti vaikscioti ateity aisku, nes kojytes lengvai juda tik stuburiukas silpnas. daug dirbam terapijos kiekviena diena, vasra baseinas laukia tongue.gif linkejimai visoms is sauletos Italijos. pas mus jau labai silta tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(audratum @ 2009 05 13, 09:17)
smile.gif sveikutes, nu va nauja tema , saunu, kad galim pratesti musu pokalbius. i baseina nusprendziau leisti manau bus gerai jei nepatiks nebeisim. o del svorio tai vel nukrito sirgo labai pora savaiciu. tai dabar valgom uz du gal kiek pasitaisysim. aciu visoms uz patarimus, o tu Ernestyteee sauniai atrodai, zinai moteriai smagu atrodyti jaunesniai thumbup.gif gal, kada Enestyteee susisiekiam labai noreciau ideti foto parodytume kaip paaugom. o naujokei, linkiu stiprybes ir ramybes. daug mankstos. mes ir gyvenam pc susitaikem ir gyvenam, nes si liga neisgydoma, o gyvent reikia. man is pradziu buvo daug klausimu, bet dabar susitaikem ieskom kaip palengvinti ligos pasekmes. pas mus pagal daktarus sunki stadija abieju pusiu, bet mes laikom galva, tariam pirmus zodelius, zaidziam, einam i darzeli ir tikimes pradeti vaikscioti ateity aisku, nes kojytes lengvai juda tik stuburiukas silpnas. daug dirbam terapijos kiekviena diena, vasra  baseinas laukia tongue.gif linkejimai visoms is sauletos Italijos. pas mus jau labai silta tiesiog  thumbup.gif



Siaip patarciau nueit pas homeopata smile.gif mano mazyliui buvo alergija viskam,+bronchine astma dasidejo,sirgo daznai..imunine silpna buvo,tai apsilankiau pas homeopatiste dave vaistuku imuninei stiprint,dar zirniuku limfa kepenis issivalyt(nes seniau jam buvo suduoduota daug antibiotiku+antialerginiu vaistu) ...ir lasiuku nuo alergijos,gydimas truko apie pusmety bet rezultatas koks thumbup.gif ,alergija dingo,vaikas jau kokius metus neserga, nors as sirgau kokius keturis kartus (mastau ar ir man nereiktu vaistuku imuninei) ir astma praejo,airiu daktarai apake, sako negali but ,kad alergija ir astma dingo smile.gif tai va mamytes pagalvokit jei labai daznai maziai serga tikrai patariu nueit pas zolininku thumbup.gif Tiesa o jus savo mazius skiepinat?as tai ju atsisakiau(manau imunine butent del ju buvo sustreikavusi)
Niu ka jei jau linkejimus visi siuncia tai ir as prisidesiu! Linkejimai is lietingos ir vejuotos Airijos smile.gif pas mane kaip tik audru sezonas unsure.gif
Atsakyti
Sveiki nauji namučiai 4u.gif
Parsirandu ir aš vėl po dar dvieju baliukų bumo. Pirmadienį šventėm svainiuko, vakar tėčio gimciukus. Kažkaip gal jau perdaug šventimu, šiandien jau jaučias tai kažkaip. doh.gif blush2.gif Gerai kad iš šokiukų jau išėjau, galiu truputi pailsėt nuo centro ramiau, antradienį tik vieną dramos repeticiją tik praleidau. Rytoj jau reikės lėkt.
Medute28, uj kokia griežta mamytė. lotuliukas.gif mirksiukas.gif Mano mama žiurės ar nežiurės vistiek jau žino kad aš savo pasieksiu, pasitiki manim, užsitarnavau šiaip ne taip tai. Kai tik pradėjau lyst iš jos sparnelio, buvo oj kokiu karų, o dabar tokia patenkinta mano savarankiškumu ir viskuo, visur išleidžia ir džiaugias kad taip visur lakstau ir stengiuos dėl savęs.
Tai jau taip, Ramunka ir Airija, jei jūsiškiai jau dabar lovelasai, ruoškitės martelių buriui. wub.gif Pas mus centre esam beveik visos Tomo žmonos, net ir darbuotojos, reikalaujam vieną išsirinkt, niekaip negali. Visų jam reik ir viskas. lotuliukas.gif wub.gif
Joolita, kaip šaunu kad Miglutė stiprėja, šaunuolytė. thumbup.gif Tik gaila kad dabar turėsit užleisti mankšteles. O namie pačios nebandot kažkiek savarankiškai mankštintis? Mane dabar labai prigriebė dramos vadovas, gavau uždavinį per 3m išmokt atsistot ant galvos. doh.gif Ir sakė jei po jo užduotu paruošiamuju ant galvos atsistojimo pratimu po tų triju metų beveik visai gerai nevaikščiuosiu- galėsiu jam galvą nukirst. Labai patiko šiuos lažybos. Truksiu plyšiu dabar bet jei po triju metu taip nebus, nebusiu aš. lotuliukas.gif Iš tiesu tai nuostabiu tempimo - laužimo pratimų parodė, net nemaniau kad galima be kinezių pagalbos pačiai tai išsilaužt ir ištampyt save. bigsmile.gif Iš tiesu tai dar karta įsitikinau kad geriausi kinezistai yra vyrai. Moterys tai taip atsargiai viska liepia dirbt, po truputi, o vyrai per jėgą visą laužia bet taip ir geriausia, efektyviausia. Patarimas visoms, jei yra tik galimybių, rinkit savo vaikučiams kinezistus. mirksiukas.gif
Audratum, lauksiu skypėj. mirksiukas.gif
Grek, sveikatytės Rokučiui. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ernestytaaa: 13 gegužės 2009 - 12:23
Sveikos naujuose namučiuose, bet gausit visos - greit damušam senąją temą box.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
xixi, jau damušiau seną, galime plepėtis čia biggrin.gif
Ernesta, skaitau ir didžiuojuosi tavimi,kokia esi šaunuolė aktyvistė thumbup.gif thumbup.gif
Andrėja laaaaaaabai pikta, apetitas dingęs,o dantų nė kvapo,matyt lipa pėstute į ketvirtą aukštą...sakiau reikėjo pirkt butą pirmame biggrin.gif bet tikiuosi, greitu laiku sulauksim tų baltų svečių smile.gif
Atsakyti
Jau sveikinausi senoj, o dabar ir naujoj temoj - labas

QUOTE(Medute28 @ 2009 05 14, 10:12)
Andrėja laaaaaaabai pikta, apetitas dingęs,o dantų nė kvapo,matyt lipa pėstute į ketvirtą aukštą...sakiau reikėjo pirkt butą pirmame biggrin.gif bet tikiuosi, greitu laiku sulauksim tų baltų svečių smile.gif

nu laikykitės, kantriai laukit dantukų, kartais jie užtrunka kažkur doh.gif Ir mes laukėm kol iki 11aukšto jie užkops, matyt, liftas neveikė lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, visom miegalėm bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas, mes ne miegalės, tik daug reikalų lovoje turime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 05 15, 12:09)
Labas rytas, mes ne miegalės, tik daug reikalų lovoje turime biggrin.gif

g.gif tu čia apie savo reikalus tai nekalbėk, visom aiškūs jie, o ką vaikas veikia tokio įdomaus lovoj? ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif niekas jums neaišku tongue.gif draugiškai vartėmės visi lovoje, tėtis mamai padarė kafos, o dukrytei mišinuką, o paskum visi draugiįkai valgėme biggrin.gif ir iš kur tos juodos mintys g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif
QUOTE(airija123 @ 2009 05 13, 12:44)
Siaip patarciau nueit pas homeopata  smile.gif  mano mazyliui buvo alergija viskam,+bronchine astma dasidejo,sirgo daznai..imunine silpna buvo,tai apsilankiau pas homeopatiste dave vaistuku imuninei stiprint,dar zirniuku limfa kepenis issivalyt(nes seniau jam buvo suduoduota daug antibiotiku+antialerginiu vaistu) ...ir lasiuku nuo alergijos,gydimas truko apie pusmety bet rezultatas koks thumbup.gif ,alergija dingo,vaikas jau kokius metus neserga, nors as sirgau kokius keturis kartus (mastau ar ir man nereiktu vaistuku imuninei) ir astma praejo,airiu daktarai apake, sako negali but ,kad alergija ir astma dingo smile.gif  tai va mamytes pagalvokit jei labai daznai maziai serga tikrai patariu nueit pas zolininku  thumbup.gif Tiesa o jus savo mazius skiepinat?as tai ju atsisakiau(manau imunine butent del ju buvo sustreikavusi)
  Niu ka jei jau linkejimus visi siuncia tai ir as prisidesiu! Linkejimai is lietingos ir vejuotos Airijos  smile.gif  pas mane kaip tik audru sezonas  unsure.gif

4u.gif sveikos, as noreciau padiskutuoti apie skiepus, savo maziui as esu dariusi gal tik tris, nes buvo atsirade traukuliukai tai dakktarai ilgai neleido daryti. po metu padarem dar du su daktaru prieziura, o dabar nesiryztu skiepyti. pazystu viena berniuka kuriam sumaise skiepa ir po to suparalyzavo ir sep visokiu kalbu prisiklausiau. kaip reikalai su tais skiepais ypac cerebrinukams patarkit kada tu Ernestyteee buni prisijungus skaipe niekaip taves nepagaunu doh.gif
Atsakyti