Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware naudotojų pašnekesiai ...

user posted image.................... user posted image


Gera tema tiems kurie jau naudoja Tupperware gaminius, ir tiems kurie platina juos...

Norint isigyti pigiau Tupperware gaminių yra visai paprasta tai padaryti tapus demonstruotoja...
Apsisprendus isilieti Į TW platintojų gretas yra labai patogu sekti gaminių nuolaidas, naudotis karštais akcijų pasiūlymais isigyti gaminius be tarpininkų... Pradėjus sėkmingai dirbti gauti dovanėlių, kas pasakys kad nesmagu...
Kaip tapti demonstruotoju.....
Šį "TupperFlex" 1,2L gauni dovanų atėjęs į mokymus, ir išklausęs distributoriaus pamokymus, kaip sėkmingai žengti link svajonių starto...
user posted image
Sėkmingo svajonių starto dovanos... thumbup.gif Tik negalvokite jog pasiekti svajonių starto per 8 savaites yra neimanomas dalykas, sakau drąsiai jog labai norint ir stengiantis tai nėra sunkiai pasiekiama. thumbup.gif
Dėl jų, ir kitų sėkmingo svajonių starto dovanų verta buvo stengtis ir padirbėti, juk gausiu net 11 puikių TW gaminių. mirksiukas.gif
user posted image..user posted image
Senos užrakintos temos čia ir čia. ir čia. čia. ir čia....

"Tvarkos linija" - Vilnius

"Santaka" - Kaunas

" Saulė " - Šiauliai.

Pavasario, vasaros naujasis Katalogas !

Patogu ir naudinga: Produkcijos peržiūra. (Nuspaudus ant foto, rodo išmatavimus)
user posted image .. user posted image .. user posted image .. user posted image .. user posted image

Gegužės mėnesį buvo neblogų pasiūlymų, nuolaidų , Birželio mėnesį irgi turėsime ne ką mažiau darbo nes tokių viliojančių nuolaidų bei pasiūlymų žadama, tik nepraleiskime progos isigyti norimų gaminių, nes po laiko visada juk gailimės dėl nepadarytų sprendimų. g.gif

Gero bendravimo, sėkmingų pardavimų, naudingų gaminių isigijimo linkiu visoms užsukančioms čia !!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 13, 16:54)
Kad stebūklas tai tikrai nėra, bet mano  viena klijentė užsisakiusi yra,  vis paklausiu kaip jai tas gaminys, patenkinta, naudoja  mat yra laabai didelė šeimininkutė...o kad gulės nukišti į giliausią lentynos vietą, tai taip gali nutikti su bet kokiu gaminiu, jei tingėsim išsitraukti, o svarbiausia neatsisakysim tų  "senienų" turimų nuo tarybinių laikų. Siūlau jei tik yra galimybė, būtinai isigyti. mirksiukas.gif

Tikrai, cia pirkinys Nr. 1, bet laukiu, gal bus kokiu nuolaidziukiu blush2.gif
Aciu Sigutei uz naujaja temuke 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sigute, labai gražu smile.gif

o aš kuo toliau, tuo vis daugiau gaminių noriu doh.gif
Atsakyti
4u.gif Sigutei aciu uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 05 13, 17:36)
Sigute, labai gražu smile.gif

o aš kuo toliau, tuo vis daugiau gaminių noriu  doh.gif

Sveika istojus i anoniminiu TW ligoniu kluba 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir po balionėlį visom thumbup.gif
davija 54 4u.gif
rosee 49 4u.gif
Sigute*** 48 4u.gif
Jurgitak 43 4u.gif
elvike 40 4u.gif
Asese 34 4u.gif
Ulitka 31 4u.gif
TUSINA 26 4u.gif
laurindre 24 4u.gif
simoselis 17 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigute***: 13 gegužės 2009 - 17:34
QUOTE(Esprit @ 2009 05 13, 15:02)
O gal kas galetumet pasidalint receptais silikoninei perliuku formai?  ax.gif

aš taip pat prisijungiu ir laukiu receptėlių šiai formelei.
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 05 13, 16:57)
Perkeliu šią žinutę arčiau, ji bus reikalinga tikrai. mirksiukas.gif


Jau yra oficialiai paskelbtos Birželio mėn. nuolaidos
Atsakyti
Sigutei už temikę 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

wou pirma vieta clap.gif

apie Btb pjaustyklę: aš ją naudoju ir džiaugiuos, nenaudot neįmanoma, nes neturėčiau tada su kuo. Tik su apsauga visai nedirbu blush2.gif O šiaip su ašmenim, man personaliai yra taip, kad du pagrindiniai kuriuos naudoju, yra vienas iš pagrindinių, kitas iš papildomų doh.gif
Bet kai manęs žmonės klausia nuomonės, visada siūlau pasižiūrėt pigesnių, merginos anksčiau kalbėjo apie labai geras pigesnes mirksiukas.gif (ne kokia komersantė aš, ne veltui dvynys) smile.gif

19 perliukų pas mane vienintelis gaminys nepaliestas blush2.gif bet dabar turiu porą receptukų, kai tik išbandysiu tai pasigirsiu ax.gif
Atsakyti
Skubu į naują tėmelę user posted image, o čia Sigutei*** 4u.gif
user posted image
Merginos, koks fainas tas 1ltr Samba ąsotėlis wub.gif , o ir raudonus indelius gavau ir iš išpardavimo viską thumbup.gif
Pas mane irgi perliukų forma dar laukia padėta, nesugalvoju kur panaudoti g.gif , kažkaip nevykusiai užsisakiau, vietoje keksiukų formos, per išsiblaškymą...
Atsakyti
As nusipirkusi pernai formelę 19 perliukų, tai darydavau ir darydavau šokoladinius saldainiukus pagal receptą, kuris yra internete. Buvo patys patys mėgstamiausi. Bet po to nustojau nes ..... nebeišeidavo šokoladas. Ištraukus isteža arba nesustingsta ir t.t.t Žodžiu, kogero atsibodo rankai ,skoniui, apie figūrą nebekalbu.
Kurios darot šiuos saldainiukus - su kokiu šokoladu darot?
poster_offtopic.gif Mano didžioji sūrinė tarnauja vietoj sumuštinių padėklo doh.gif
Atsakyti
O kuri radot uzsakyme siurpriza yahoo.gif
Atsakyti