Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

nuoroda į 28 temą - čia smile.gif

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:
* „Nimfali“, PC Mada (Senteurs du Sud, Fenigia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* „Žalia Žalia“, Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi)
* „Bio pasaulis“, PC VCUP (Logona, Sante, Florame)
* „Eko studija“, PC VCUP (ECO, Sophyto)
* „Holos“, Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* „Baroca“, Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* „Sveiki produktai“ (Valgomi ir nevalgomi dalykai)

Mylimieji Kvapų namai :
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinė parduotuvė
*Natūralios kosmetikos ir kt. prekių parduotuvė Vokietijoje
*Ebay parduotuvėlė
*„Nikovita“
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 13 gegužės 2009 - 21:48
Registruojuos first.gif

Zoleliu skrynute JUMS bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 13 gegužės 2009 - 21:52
katutis temos pradzia nuo savo avataro nusiziurejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMarija @ 2009 05 13, 21:41)
[color=yellow]Šiuo atveju aš naudoju pažįstamos medikės rekomenduotas tabletes

Čia kokios? Aš naudojau Acic, bet jos man nieko gero nedavė. Stiprinu organizmą imbieru.. Žinau kad dar yra kažkokios labai labai brangios...
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2009 05 13, 17:35)
sorry nezinojau kad Kunigunda sio forumo Dievas,


ne dievas, bet visos diskusijos baigiasi taip pat, tai kam į jas veltis? wink.gif Kai reikia patarimo, tai ir klausiam, ji pas mus tikrai beveik profė cool.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(rutuk @ 2009 05 13, 19:55)
O as nusivyliau arbatmedzio EA, nu nepadejo nei kiek pries pusleline  schmoll.gif  lupa triguba, persti antra diena  verysad.gif  galvojau kad nors truputi pades  g.gif


reikia nuo pat pirmųjų dilgčiojimo 4u.gif Mano tėvams tai labai efektyvu g.gif

QUOTE(Odora @ 2009 05 13, 21:48)
katutis temos pradzia nuo savo avataro nusiziurejo biggrin.gif


nea, nuėjau į Hauschka puslapį ir pasirinkau pagal mūsų realijas vaizdelį - baltaodę lotuliukas.gif
Atsakyti
Dar norejau tokia nuotaikinga ramune jums
ideti cia, kad nebegriztumem prie senos
temos pabaigos nuotaiku
user posted image
Atsakyti
norejau paklausti tu kurios lankesi pas Elyte. ar esate visikai patenkintos jos darbu ar dar norite grizti i tradicinius kabinetus? ypatingai domina veido valymas ax.gif

tvirtai apsisprendziau pagaliau eiti pas kosmetologe blush2.gif (o jau seniai reikejo doh.gif ) tai pirmoj saraso vietoj kolkas Elyte, bet vat prisikaiciau apie visokias naujoves, kazkokiais aparatais atliekamus valymus nepazeidziant odos ir dabar galvoju, gal visgi begt paskui tas naujoves, gal Elyte to neturi unsure.gif na zodziu padekit apsispresti unsure.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kašariukė @ 2009 05 13, 22:51)
Čia kokios? Aš naudojau Acic, bet jos man nieko gero nedavė. Stiprinu organizmą imbieru.. Žinau kad dar yra kažkokios labai labai brangios...

Acic tai, kaip ir rašiau eilinis š..., neduodantis jokio poveikio. Šitos yra "Valtarex valaciclovir", GlaxoSmithKline firmos, beje brangios.

QUOTE(katutis @ 2009 05 13, 22:52)
nea, nuėjau į Hauschka puslapį ir pasirinkau pagal mūsų realijas vaizdelį - baltaodę  lotuliukas.gif

O aš pamaniau, kad tai tu, man net pasirodė panašūs veido bruožai iš avataro ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 05 13, 22:01)
Dar norejau tokia nuotaikinga ramune jums


super ramunė biggrin.gif

QUOTE(Dorela @ 2009 05 13, 22:08)
bet vat prisikaiciau apie visokias naujoves, kazkokiais aparatais atliekamus valymus nepazeidziant odos


aš tai ekologijos skyrelyje prisiskaičiau apie stebuklingus dumblius paketuose, kur ir toms dienoms tinka, ir vyrui nuo spuogo ant kaktos užklijuot biggrin.gif Nepyk, kažkaip prisiminiau galvodama apie stebuklus bigsmile.gif 4u.gif

jei dar neprisirišai prie kosmetologės, aš statyčiau vistik už Elytę drinks_cheers.gif Nes čia bus pačios švelniausios priemonės - garinimas, valymas, masažas. Ir neskuba ji labai, spėsi parelaksuoti wink.gif O prie stebuklingų priemonių bet kada galėsi grįžti, jei nepatiks ar efektu nebūsi patenkinta smile.gif

man jokie aparatai nepadėjo kosmetikos kabinete. Pati dar ir per vargus nusipirkau vieną, dabar stovi nenaudojamas, dulkes renka doh.gif

QUOTE(MAMarija @ 2009 05 13, 22:09)
O aš pamaniau, kad tai tu, man net pasirodė panašūs veido bruožai iš avataro ax.gif.


čia ne mano nuotrauka avatare ax.gif Tiesiog radau tokią su kremu, labai tinka kosmetikos temoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 05 13, 23:43)
čia ne mano nuotrauka avatare ax.gif Tiesiog radau tokią su kremu, labai tinka kosmetikos temoms  biggrin.gif

Tai taip ir nemaniau, bet kai atsirado nauja panaši nuotrauka, tai tada ir kilo mintis, kad čia tu ax.gif.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2009 05 13, 21:48)
nagi nagi  g.gif , "silpnybe" reiskia, kad zmogus turi kazkam dideli potrauki ir sunkiai ji valdo. Kalbedama apie silnybe knygoms, rankdarbiams ir pan. - turiu omeny, kad labai daug tam isleidziu pinigeliu. Zmones, turintys silpnybe alkoholiui, negali be jo issiversti ir pan.
Kai zmogus turi silpnybe vaikams - tai jau pedofilija (jie tai vadina meile), o sipnybe gyvunams - zoofilija  blink.gif Tai gal jau neklausiu kaip tu realizuoji savo silpnybes siu grupiu atzvilgiu  ax.gif
o  apie savo "paledricas" visoje temoje pati pradejai rasineti (kaip ir silpnybe pavalgymui)  -o jos tikrai ne nuo vieno pavalgymo atsirada ir dar rasinejai apie savigrauza nuolatine del to - tad nereikia kaltinti, kad as is vieno zodzio kazkoki burbula cia ispuciai - tik sujungiau tavo pasisakymus ir padariau isvadas, kurias ir kitos pamate  mirksiukas.gif


Įstosiu gal kiek ir aš biggrin.gif Manau silpnybe gyvūnams įvardydama bėgike turėjo omenyje gailestį, meilę ir rūpestį, kai negali praeiti pro jokį gyvą padarėlį, o ypač nuskriaustą wub.gif Jei MB leistų pas mane būtų gyvūnų daugiau, tačiau kol kas esu apribota viem, kuriuos tarp kitko nusipirkau be jo žinios blush2.gif
Ir merginos baikit svaidytis biggrin.gif Visi mes turim silpnybių (mažesnių ar didesnių), visi skirtingų charakterių, tad ignoruokit žodžius, kurie nuskamba pernelyg griežtai jūsų nuomone: visgi virtuali erdvė - ne visi moka vienodai reikšti mintis, kai kurie ir šiaip gyvenime yra griežti ir teisingi.


QUOTE(katutis @ 2009 05 13, 23:43)

jei dar neprisirišai prie kosmetologės, aš statyčiau vistik už Elytę  drinks_cheers.gif Nes čia bus pačios švelniausios priemonės - garinimas, valymas, masažas. Ir neskuba ji labai, spėsi parelaksuoti wink.gif O prie stebuklingų priemonių bet kada galėsi grįžti, jei nepatiks ar efektu nebūsi patenkinta smile.gif

man jokie aparatai nepadėjo kosmetikos kabinete. Pati dar ir per vargus nusipirkau vieną, dabar stovi nenaudojamas, dulkes renka  doh.gif



aš irgi už Elytę: po jos jautiesi atsigavęs, veidas švyti, o masažas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dėl herpio, tai ir man arbatm. visai nepadėjo, tik dar labiau sudirgino lūpą. Tai jei buvo poveikis nuo levandos ea, tai ir reikėjo tepti. Daug ea tinka, matyt reikia pačiai atsirinkti. Labai rekomenduojama bergamotė, eukaliptas . Asmeniškai man pask. kartą padėjo (buvo sujautrintos lūpos, ko pasekoj dažnai ir išlenda herpis) myrra. Man daugiau tokie raminančio poveikio tinka.

Vakar gavau siuntinuką su ea, tame tarpe ir santalu.Pasitepiau riešą, tai geriau nei kvepalai, prakvepėjo visą pusdienį, po to gult nuėjau smile.gif.Greičiau iš akomos ateitų siuntinys, kad spėčiau išdalint prieš išvažiuodama cool.gif. O vienas siuntinys iš UK greičiausiai dingo, gerai, kad pardavėjas žadėjo pinigus grąžint unsure.gif
Atsakyti