Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiflora (Passiflora)

1 tema

user posted image
user posted image

Apie pasifloras
Knyga apie pasiforas (anglu kalba)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 14 gegužės 2009 - 11:53
Jungiuosi prie naujos temos thumbup.gif

cia dar truputis info
http://aistrosgele.b...nformacija.html

Atsakyti
Sveikutes, tema nereali, turejo mano anyta pasiflora, laukeme tris metus kol prazys, prazydo galu gale, taip dziaugemes akiu nenuleidome puse valandos nuo jos ziedo grozio, zavejomes aikciojome, o gi ji uzsidare pazydejusi pusvalandi ir daugiau neatsidare, taip buvo apie 12 kartu smile.gif pasirodo jos zydi tik 30 min flirt.gif
pas kitus taip ir neprazydo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eduarda @ 2009 05 15, 11:18)
Sveikutes, tema nereali, turejo mano anyta pasiflora, laukeme tris metus kol prazys, prazydo galu gale, taip dziaugemes akiu nenuleidome puse valandos nuo jos ziedo grozio, zavejomes aikciojome, o gi ji uzsidare pazydejusi pusvalandi ir daugiau neatsidare, taip buvo apie 12 kartu smile.gif pasirodo jos zydi tik 30 min  flirt.gif
pas kitus taip ir neprazydo smile.gif

bigsmile.gif kazkaip nepastebejau kiek laiko zydi, tik idomu kaip skleidziasi, atrodo, kad akyse atsidarineja. biggrin.gif reiketu kada nufilmuoti
lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, mano pasiflora turi sukrovusi labai daug žiedų, o 6 iš jų jau labai dideli, laukiu vis kada prasisklis, bet vis nesulaukiu verysad.gif kai perskaičiau, kad taip trumpai žydi dabar labai bijau, kad praleisiu tą laiko trpą kol ji žydės.... doh.gif doh.gif doh.gif ar visos pasifloros tokios trumpai žydinčios? g.gif
Atsakyti
Manoji pasiflora sudygo, nors aisku is pakelyje esanciu seklu isdygo tik viena, ir tuo labai dziaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
pražydo, pražydo, mano gražuolė pražydo thumbup.gif pasirodo tai mėlinoji pasiflora thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai labai džiaugiuosi.
Atsakyti
drinks_cheers.gif thumbup.gif sveikinam su sulauktais ziedeliais
Atsakyti
žiedelis žydėjo beveik dvi dienas, o dabar yra susikleidęs, bet galvoju gal dar išsiskleis g.gif
Atsakyti
Ir dar vienas daigelis pasifloros paisrode, jau derlius pranoko mano lukescius. Nes vilti buvau praradus, galvojau nesudygs. O va prasau po 2 menesiu sejos eme ir pasirode antrasis isdykelis bigsmile.gif
Atsakyti
O jus jau nauja tema uzvedet bigsmile.gif
maniske lauke po ziemos.
user posted image

Jau matyt nauju ugliu pilna thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Mano pasiflora jau trečią žiedą pražydino wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti