Įkraunama...
Įkraunama...

"Dorado" parduotuvių tinklas

Sveiki 4u.gif

Visi mes perkam dovanėles, įvairias smulkmenas namų jaukumui sukurti. Dovanų paieškos - mane veda iš proto, atrodo tiek daug įvairiausių parduotuvių, bet kai reikia.. verysad.gif Dabar vis daugiau atsiranda "dovanų ir interjero salonų", tad kokiems kriterijams Jus teikiat pirmenybę besirenkant? g.gif

Kaip Jūs vertinate "Dorado" dovanų ir interjero saloną? Ar turite teigiamų ar neigiamų asociacijų? Man labai įdomūs Jūsų pastebėjimai. Skirkite prašau kelias minutes savo laiko ir užeikite šia nuoroda:

http://www.publika.l...c167356109.html

Iš anksto dėkoju, iki greito susirašymo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisčiukas @ 2009 05 15, 09:11)
Sveiki 4u.gif

Visi mes perkam dovanėles, įvairias smulkmenas namų jaukumui sukurti. Dovanų paieškos - mane veda iš proto, atrodo tiek daug įvairiausių parduotuvių, bet kai reikia.. verysad.gif Dabar vis daugiau atsiranda "dovanų ir interjero salonų", tad kokiems kriterijams Jus teikiat pirmenybę besirenkant? g.gif

Kaip Jūs vertinate "Dorado" dovanų ir interjero saloną? Ar turite teigiamų ar neigiamų asociacijų? Man labai įdomūs Jūsų pastebėjimai. Skirkite prašau kelias minutes savo laiko ir užeikite šia nuoroda:

http://www.publika.l...c167356109.html
   
Iš anksto dėkoju, iki greito susirašymo  biggrin.gif


Man neatsidaro ta apklausa, bet šiaip man patinka daiktai Dorado parduotuvėje. Jie iš tiesų skoningi ir kokybiški.
Tik vat perku ten labai retai, nes per daug didelės kainos. Būnant Skandinavijoj teko matyt ir įsigyt tų pačių firmų daiktų už žymiai mažesnę kainą unsure.gif
Atsakyti
Visiskai palaikau ilonux. Kai atsidare, kainos buvo ikandamos. Turejau dovanu ceki, nezinau kiek laiko vaiksciojau, kol suradau ka pirkti (aisku dar antratiek reikejo savu pinigu skirti). Ziauru, kai uz lenku gamybos stikline reikia moketi 29 Lt. Tuo tarpu Austrijoje uz zymiai mazesne kaina maciau ispudingas vyno taures (dar pabandziau klausti ar cia vienos kaina, ar komplekto).
Atsakyti
Kainos atžvilgiu sutinku, kad kainos tikrai nėra mažos. Tačiau dauguma prekių yra "brandinės", žinoma dėl konkurencingumo yra ir pigesnių. Kiek žinau, daugelis "Dorado" prekių yra pripažinti Europoje prekiniai ženklai. Tarkim, galima nueiti į kokį "Alandeko" ar kitur, tačiau ten nėra "brando", kainos žemos-aukštos. Bet daugelyje parduotuvių yra akcentuojamos tokios vertybės kaip - malonumas, namų jaukumas ir pan. Tai ir mokame už tas neapčiuopiamas sakykim savybes 4u.gif na čia mano nuomone blush2.gif
Žinoma, užsieny galim rasti tokias pat prekes mažesnėm kainom, o gal ir geresnes prekes, tačiau mes esame čia, Lietuvoje:) jei važiuotume specialiai nupirkti "Sia" vazų, tai reikėtų priskaičiuoti visas išlaidas schmoll.gif Beto kai užsigeidžiam ką nors nusipirkti, mes gi negalvojame: prancūzijoje šis servisas būtų pigesnis. drinks_cheers.gif Mums reikia čia ir dabar ..

Dėkui už Jūsų pastebėjimus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2009 05 15, 10:22)
Visiskai palaikau ilonux. Kai atsidare, kainos buvo ikandamos. Turejau dovanu ceki, nezinau kiek laiko vaiksciojau, kol suradau ka pirkti (aisku dar antratiek reikejo savu pinigu skirti). Ziauru, kai uz lenku gamybos stikline reikia moketi 29 Lt. Tuo tarpu Austrijoje uz zymiai mazesne kaina maciau ispudingas vyno taures (dar pabandziau klausti ar cia vienos kaina, ar komplekto).

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisčiukas @ 2009 05 15, 11:12)
Kainos atžvilgiu sutinku, kad kainos tikrai nėra mažos. Tačiau dauguma prekių yra "brandinės", žinoma dėl konkurencingumo yra ir pigesnių. Kiek žinau, daugelis "Dorado" prekių yra pripažinti Europoje prekiniai ženklai. Tarkim, galima nueiti į kokį "Alandeko" ar kitur, tačiau ten nėra "brando", kainos žemos-aukštos. Bet daugelyje parduotuvių yra akcentuojamos tokios vertybės kaip - malonumas, namų jaukumas ir pan. Tai ir mokame už tas neapčiuopiamas sakykim savybes 4u.gif  na čia mano nuomone blush2.gif
Žinoma, užsieny galim rasti tokias pat prekes mažesnėm kainom, o gal ir geresnes prekes, tačiau mes esame čia, Lietuvojesmile.gif jei važiuotume specialiai nupirkti "Sia" vazų, tai reikėtų priskaičiuoti visas išlaidas schmoll.gif Beto kai užsigeidžiam ką nors nusipirkti, mes gi negalvojame: prancūzijoje šis servisas būtų pigesnis. drinks_cheers.gif Mums reikia čia ir dabar ..

Dėkui už Jūsų pastebėjimus thumbup.gif

taip mes esam Lietuvoje, kur prekybininkas tiesiog negali neuzsimesti 300 proc. antkainio doh.gif
Atsakyti
Atlikau apklausa, pastebejau, kad kur reikia ivertinti procentais, tai daryti itin nepatogu (gal tik man biggrin.gif ).. Paspaudus ant zvaigzduciu nusitempia ne tiek procentu kiek noretusi, nepatogu blush2.gif
Atsakyti
Na, pabandysiu pakoreguoti anketąsmile.gif

O dėl antkainio, tai visiems gyventi reikia biggrin.gif Man pačiai tarkim labai apmaudu, kai sumoku už batus 500 Lt, o už poros mėnesių jie 200 doh.gif Na kalbant apie kainą tai čia svarstytinas klausimas: tarkim, vienoje parduotuvėje kelnės viena kaina, o nueik į jos išparduotuvę - aš apstulbus kiek permoku ("Audimo" ir kt.) ir dar "n" pvz.
Šiaip aš manau, kai mums, kaip vartotojams sukuria pridėtinę vertę - papildomą, tai mes ne taip skausmingai reaguojame į kainą mirksiukas.gif Na bet ne apie kainą turime diskutuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisčiukas @ 2009 05 15, 12:12)
Žinoma, užsieny galim rasti tokias pat prekes mažesnėm kainom, o gal ir geresnes prekes, tačiau mes esame čia, Lietuvoje:) jei važiuotume specialiai nupirkti "Sia" vazų, tai reikėtų priskaičiuoti visas išlaidas schmoll.gif Beto kai užsigeidžiam ką nors nusipirkti, mes gi negalvojame: prancūzijoje šis servisas būtų pigesnis. drinks_cheers.gif



QUOTE(Krisčiukas @ 2009 05 15, 18:24)
Šiaip aš manau, kai mums, kaip vartotojams sukuria pridėtinę vertę - papildomą, tai mes ne taip skausmingai reaguojame į kainą mirksiukas.gif Na bet ne apie kainą turime diskutuoti cool.gif


Na taip, specialiai dėl vazų į užsienį nevažiuojam, bet kai pamatom, kiek iš tiesų jos ten kainuoja, nueinam į Dorado tik pasižiūrėt, bet nepirkt.

O jūsų minima pridėtinė vertė kol kas tikrai neatsveria kainos... sad.gif Vartotojui tai vis viena išlieka vienas pagrindinių rodiklių.
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2009 05 15, 18:34)
Na taip, specialiai dėl vazų į užsienį nevažiuojam, bet kai pamatom, kiek iš tiesų jos ten kainuoja, nueinam į Dorado tik pasižiūrėt, bet nepirkt.

O jūsų minima pridėtinė vertė kol kas tikrai neatsveria kainos... sad.gif  Vartotojui tai vis viena išlieka vienas pagrindinių rodiklių.


OK, sutinku iš dalies:) Na toks šiek tiek nekorektiškas klausimas, bet jei galite atsakykite: kokios Jūsų vidutinės mėnesinės pajamos iki 800? 800-1500? 1600-2500? 2500 ir daugiau ?
Tarkim, toks klausimas: Jus neperkate Dorado, nes ten aukštos kainos? Ar dar yra kas nors, kas netenkina?
Iš esmės, Dorado ir skirtas, sakykim, vidutines ir aukštesnes pajamas gaunantiems, prekės- "brandinės" o ne šiaip "bimbam", ko tarkim kiti neafišuoja, o eina per neapčiuopiamus dalykus: ypatingi daiktai ypatingiems žmonėms, mes sukursime jaukumą ir pan. Žinoma yra n parduotuvių, kuriuose tarkim puodelį ir už 5 Lt nusipirkti. Šiaip šovė į galvą toks palyginimas: kodėl mes einame nusipirkti "adidas", "nike", "mexx" ir kt drabužius? kodėl nenueiname į "Humaną"? doh.gif
Kainos dabar visur nėra mažos (LT), visos parduotuvės užsikėlusios antkainius .. Na tiek dėl kainos 4u.gif
Tarkim, man įdomu, Jus veikia prekinio ženklo žinomumas? Pvz: einate į vestuves gerų draugų ir norite išrinkti kokią dovanėlę, Jūs pirksite iš "neaiškios kilmės" parduotuvės ar visgi nupirktumėte iš žinomos, palankų įvaizdį turinčios parduotuvės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisčiukas: 15 gegužės 2009 - 22:08
QUOTE(Krisčiukas @ 2009 05 15, 22:04)
Tarkim, toks klausimas: Jus neperkate Dorado, nes ten aukštos kainos? Ar dar yra kas nors, kas netenkina?


O tai Dorado kaip kokia Kristiana gal prasys pateikti algolapi pries ileidziant i parduotuve? Ar pagal rubu bei papuosalu kaina ileis? Gyvenu ne Lt ir manau, kad LT kainos yra apiplesimas viduryje baltos dienos, o kokybes nulis ir aptarnavimo nulis. Ir nebejuokinkit apie "brandus" ar dar kokius vejus, kai kitoje, ekonomiskai stipresneje salyje yra gerokai pigiau nei Lt tas pats (analogiskas!!!) daiktas. Ir manes asmeniskai nejaudina, kad parduotuvems reikia gyventi blink.gif

Ir Dorado iki "brandu" toli kaip iki menulio ar dar toliau lotuliukas.gif nu nebent jums brandas yra Kauno grudai, o ne brandas Optima linija lotuliukas.gif
Atsakyti
Ko nepasigesčiau, jei dingtų, tai tokių parduotuvių kaip "Dorado" ir pan.
Nežinočiau, kur padėt tokius daiktus - nemėgstu "cackinio pacackino" stiliaus blush2.gif
Atsakyti