Įkraunama...
Įkraunama...

Kur pirkot autokėdutę?

Ieškau vaikui kėdutės nuo 15kg, kur geriausios kainos, geros kokybės kėdučių? Labiausia lingkstu link Graco.

Radau Pigu.lt Graco Junior už 217lt, bet gal būna kur nors pigiau?
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2009 05 16, 14:32)
Ieškau vaikui kėdutės nuo 15kg, kur geriausios kainos, geros kokybės kėdučių? Labiausia lingkstu link Graco.

Radau Pigu.lt Graco Junior už 217lt, bet gal būna kur nors pigiau?


As tai kiek skaitinejusi esu , tai atrodo bent is visu saugumo testu ir panasiai vienos is geresniu keduciu yra Musti-Cosi mirksiukas.gif o dabar kazkurioj parduotuvej yra joms pakankamai dideles nuolaidos, bet reikia pasitikslinti kokia parduotuve ten smile.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(Sange @ 2009 05 17, 22:30)
As tai kiek skaitinejusi esu , tai atrodo bent is visu saugumo testu ir panasiai vienos is geresniu keduciu yra Musti-Cosi  mirksiukas.gif  o dabar kazkurioj parduotuvej yra joms pakankamai dideles nuolaidos, bet reikia pasitikslinti kokia parduotuve ten  smile.gif

As tai Kotrynos parduotuveje kaune Kestucio gatveje maciau, kad Maxi-Cosi automobilinems kedutems akcija, tai turbut mes apie ta pacia kedute snekam smile.gif o kaina tai berods buvo 499lt. Kaina tai pasakiska, tik gaila, kad mes jau turim automobiline kedute ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruteliux: 18 gegužės 2009 - 10:56
musu pirmoji ir antroji kedute graco,man labai patinka,kokybiskos,saugios konfortabilios vaikuciui thumbup.gif
Atsakyti
mes pirkom turguj..apžiūrėjom kad butu tvarkinga,patogi.. 4u.gif
Atsakyti
mes pirkom čipoline mirksiukas.gif su kortele gavom 8 proc nuolaida bigsmile.gif
Atsakyti
Mes pirkom is vaikucio parduotuves smile.gif
Atsakyti
pirmą kėdutę kartu su vežimėliu pirkome turguje,antrą parduotuvėje Tindirindi ax.gif
Atsakyti
Mes pirkom per ebay.co.uk, britax first class thumbup.gif
Atsakyti
Mes savaja pirkom is Cipolino parduotuves, MAxi- cosi, tada jai buvo akcija, tik nezinau ar siuo metu dar yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 14 birželio 2009 - 13:55
QUOTE(Keit @ 2009 05 16, 12:32)
Ieškau vaikui kėdutės nuo 15kg, kur geriausios kainos, geros kokybės kėdučių? Labiausia lingkstu link Graco.

Radau Pigu.lt Graco Junior už 217lt, bet gal būna kur nors pigiau?



Buna

aukcione tuktuk
4u.gif
Atsakyti
kaip jau sakiau mes perkom kedutes Vaiku mieste, kazkaip esu isitikinus, kad kedutes reikia pirkti naujas. Ir mes turim 8 proc. nuolaida smile.gif
Atsakyti