Įkraunama...
Įkraunama...

Biri pudra

gal kas bandet biria pudra?mano oda misri ,tai nieko negaliu isigyti schmoll.gif ,veltui svaistau pinigelius visokioms pudroms,o veidas kaip blizgejo,taip ir tebeblizga cry.gif .gal biri pudra geriau tiktu,gal kas bandet,ar naudojat? 4u.gif
Atsakyti
o biri pudra kiek suprantu nera presuota ane? Ji tokia lyg miltai?
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 09 04, 18:42)
o biri pudra kiek suprantu nera presuota ane? Ji tokia lyg miltai?


tikrai taip! biggrin.gif
Atsakyti
maciau manhattan firmos, bet dar nebandziau... Niekaip savo spalvos neissirenku. kaip tu issirenki sau tinkama spalva?
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 09 04, 18:47)
maciau manhattan firmos, bet dar nebandziau... Niekaip savo spalvos neissirenku. kaip tu issirenki sau tinkama spalva?


mano oda sviesi.tai pudra perku sviesiausia.o pries tai visada pasitepu truputeli rudesne krempudryte.taip atrodo naturaliau.as nemegstu kai kaklas baltas,o veidas rudas doh.gif .stengiuosi pritaikyti prie savo odeles spalvos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 04, 20:51)
mano oda sviesi.tai pudra perku sviesiausia.o pries tai visada pasitepu truputeli rudesne krempudryte.taip atrodo naturaliau.as nemegstu kai kaklas baltas,o veidas rudas doh.gif .stengiuosi pritaikyti prie savo odeles spalvos. 4u.gif

O is kur zinoti, kokia spalva man tinka? mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei jau naudociau biria pudra tai matyt tik kokia blizgancia ir tik kokiom sventem,nes jos kaip kasdienines makiazo priemones as neisivaizduoju - man ji atrodo tik dar vienas reklaminis burbulas,tiesa sakant visos man tos pudros vienodos - ir rutuline ir biri ir kompaktine doh.gif
Atsakyti
Man labiau patinka presuota. Kai naudoju birią atrodo, kad būčiau į miltus įkritusi. Ir taip tepu, ir kitaip- nieko gražaus nesugauna
Atsakyti
Pudra tinkama issirinkt- sunku....
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 09 04, 18:53)
O is kur zinoti, kokia spalva man tinka?  mirksiukas.gif


pabandyk papudruoti smakriuka ar nosyte... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 09 04, 18:56)
Man labiau patinka presuota. Kai naudoju birią atrodo, kad būčiau į miltus įkritusi. Ir taip tepu, ir kitaip- nieko gražaus nesugauna


sako,kad biria reikia naudoti labai mazai ir tik su dideliu sepetuku.naturaliau atrodo,bet ar tai tiesa?niekas nezino... rolleyes.gif
Atsakyti
Ir mažai, ir daug, ir su dideliu šepečiu ir su mažu... Vistiek atrodau kaip didelis koldūnas su mėsa
Atsakyti