Įkraunama...
Įkraunama...

Dienos mažyliai

Atsiųsk savo mažylį!

Kviečiame registruotis supermama.lt ir 15min.lt organizuojamame konkurse.
Dalyvaukite „Dienos mažylio konkurse, vertingiems rėmėjų prizams laimėti.
Konkurso pabaigoje atsitiktiniu būdu išrinkto mažylio nuotrauka puikuosis dienraštyje 15min.

PASIGROŽĖTI NUOTRAUKOMIS IR BALSUOTI GALITE ČIA

norėdami įdėti mažylio nuotrauką spauskite ant užrašo "Atsiųsk savo mažylį!"



Rėmėjai:
Eurovaistine - pagrindinis šio projekto rėmėjas pristato savo linija SEBAMED ir įsteigia prizus, SEBAMED kosmetikos priemones, bei 10 medaus korteliu.

Babycenter - didžiausias vaikiškų prekių pasirinkimas ne tik kūdikiams, bet ir vaikams. Tai gerai žinomų ir kokybiškų vaikiškų produktų prekinių ženklų atstovas Lietuvoje.

Baroca - ekologiška kosmetika, drabužėliai vaikams, žaislai. Auginkime jaunąsias kartas ekologiškai, ta proga Baroca konkurso šešiems daugiausiai balsų surinkusiems dalyviams dovanoja 100 LT vertės čekius.

**************

Nuotraukose turi matytis mažylis, gali būti ir kiti šeimos nariai.
Nuotraukos turi būti ne tik kokybiškos, bet ir estetiškos, nekeliančios neigiamų emocijų. Nuogumas pridengtas tiek, kad būtų saugu jas publikuoti Internete.

Parašuose galima įsidėti nuorodas su informacija, apie dalyvavimą fotokonkurse ir kvietimą balsuoti, tačiau draudžiama atidarinėti naujas temas, ar reklamuotis bendraamžių ar kitose temose, prašyti balsuoti už Jūsų nuotrauką.

Už taisyklių pažeidimus, nuotraukos bus šalinamos iš konkurso.
Atsakyti
rustė o kur galima apie taisykles daugiau paskaityt, pvz kiek kartuu galima balsuot is vieno kompiuterio, nes pvz man kiekviena diena leidzia uz savo mazyle pabalsuot ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(gretute703 @ 2009 05 17, 13:19)
rustė o kur galima apie taisykles daugiau paskaityt, pvz kiek kartuu galima balsuot is vieno kompiuterio, nes pvz man kiekviena diena leidzia uz savo mazyle pabalsuot ir t.t.

tai reiškia galima taip daryti, jei negalima būtų tai neleistų manau.

aš tvirtinu foto, ir tiek, mane informavo, kad galima dėtis į parašus nuorodas, reiškia šitas konkursas kiek kitoks nei Sm vykstantys, kur viskas anonimiška, čia tik temose negalima prašytis balsų.
Atsakyti
Labusis 4u.gif
Ruste norejo paklausti ?as ne ticia ikeliau beveik vienuodas 2 nuotraukas ,o kaip butu galima viena is ju pasalinti ax.gif
o tavo mazyle grazuole wub.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 17 gegužės 2009 - 12:39
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 05 17, 13:34)
Labusis 4u.gif
Ruste norejo paklausti ?as ne ticia ikeliau  beveik vienuodas 2 nuotraukas ,o kaip butu galima viena is ju pasalinti ax.gif
o tavo mazyle grazuole wub.gif
Aciu 4u.gif

gali dalyvauti su dviem.

bet jei kuri labai tau nepatinka, įdėk nuorodą, ir aš ją ištrinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 05 17, 13:40)
bet jei kuri labai tau nepatinka, įdėk nuorodą, ir aš ją ištrinsiu.
Sita istrink mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VI-VA-VI: 17 gegužės 2009 - 12:44
Aš netyčiai 2 kartus išsiunčiau tą pačią nuotrauką... bet uz jas abi balsuoja... gal viena ištrint, bet jei taisyklių nepažeidžiam, tai lai lieka abi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 05 17, 13:43)
Aš netyčiai 2 kartus išsiunčiau tą pačią nuotrauką... bet uz jas abi balsuoja... gal viena ištrint, bet jei taisyklių nepažeidžiam, tai lai lieka abi smile.gif

aš tik nuo šiandien čia prižiūriu, tai tvirtindama jau trinu vienodas.

mano pačios irgi dvi biggrin.gif
Atsakyti
aš tvirtinu foto, ir tiek, mane informavo, kad galima dėtis į parašus nuorodas, reiškia šitas konkursas kiek kitoks nei Sm vykstantys, kur viskas anonimiška, čia tik temose negalima prašytis balsų.
[/quote]
tai jai negalima prasytis ,kad balsuotu uz tam tikra mazyli kodel tas daroma ir gan daznai? labai daug kur matau, kad mamytes prasosi balsuot uz savo mazyli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretute703: 17 gegužės 2009 - 12:45
[quote=gretute703,2009 05 17, 13:44]
aš tvirtinu foto, ir tiek, mane informavo, kad galima dėtis į parašus nuorodas, reiškia šitas konkursas kiek kitoks nei Sm vykstantys, kur viskas anonimiška, čia tik temose negalima prašytis balsų.
[/quote]
tai jai negalima prasytis ,kad balsuotu uz tam tikra mazyli kodel tas daroma ir gan daznai? labai daug kur matau, kad mamytes prasosi balsuot uz savo mazyli
[/quote]
nu radus, įrodymus, bus imtasi priemonių.

čia tik apie mūsų forumą kalba eina, šitas konkursas nėra anoniminis, gi pagal parašą visos žinome kur kieno vaikas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 05 17, 13:43)
Aš netyčiai 2 kartus išsiunčiau tą pačią nuotrauką... bet uz jas abi balsuoja... gal viena ištrint, bet jei taisyklių nepažeidžiam, tai lai lieka abi smile.gif
bet mano 2 nuotraukos panasus mirksiukas.gif
Aciu Ruste 4u.gif
Atsakyti
o galima kažkur pažiūrėt kurie vaikai turi daugiausia balsų?

ir ar liniuotės į konkursą leidžiamos tik šitame forume ar leidžiama ir kituose?

Papildyta:
tai galima prašyt balsų ar ne? g.gif
pvz. atidarant temą sudėt nuorodas su joje bendraujančių vaikų foto į konkursą?
Atsakyti